WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → 1. Характеристика накопичувачів. 2. Електронна пошта. Групи новин (типи конференцій). 3. Засобами МS Word оформити відомість відвідування студентами з - Реферат

1. Характеристика накопичувачів. 2. Електронна пошта. Групи новин (типи конференцій). 3. Засобами МS Word оформити відомість відвідування студентами з - Реферат

реєстрації.
10. При успішній реєстрації у вікні повідомленя про реєстрацію клацніть кнопку "ОК" і в наступному вікні заповніть поля "логин" та "пароль" та клацніть кнопку входу. Ще раз запишіть останні значення логіну та пароля!, оскільки без них не зможете відкрити свою поштову скриньку.
11. Увійшовши в систему розгляньте інтерфейс. Верхній рядок містить написи-гіперпосилання: проверить почту, новое письмо, секретар, папки, адреса, настройки, выход из системы. Непрочитані повідомлення виділено жирним шрифтом або біля них зображено закритий конверт. Щоб їх прочитати достатньо навести на них мишку, і коли вказівник миші перетвориться на руку, клацнути лівою. Система пришле зміст повідомлення, а конверт стане відкритим, чи заголовок повідомлення стане нормального вигляду (не жирним).
12. Перечитавши текст повідомлення його необхідно "удалить", оскільки розміри поштової скриньки обмежені. Зберігати варто лише важливі повідомлення, які повинні бути недоступні для інших на влісному компютері. Для видалення повідомлення після ознайомлення з ним слід клацнцти кнопку "Удалить".
13. Інколи, перед видаленям на лист варто відповісти, за допомогою кнопки ответить. Тоді система присилає форму для написання нового листа, в якій поле Кому вже заповнено адресою автора листа.
14. Для написання нового листа слід клацнути посилання Новое письмо. В отриманій формі слід заповнити поля Кому, вказавши повну адресу поштової скриньки адресата. Наприклад: prut@torba.com, hamlet@mail.ru, ofeliya@yahoo.com тощо.
15. Заповнити потрібні поля. При необхідності до тексту повідомлення можна прикріпити фотографію, рисунок чи будь-який документ. Для цього під полем тексту повідомлення клацають кнопку Обзор і у відкритому вікні знаходять файл, який необхідно прикріпити (папки та підпапки, а також ім я самого файлу повинні підлягати п.3 цієї ПР). Знайшовши потрібний документ у вікні Обзор, його потрібно Открыть. Шлях до файлу записується у полі Прикрепить файл, а тоді кнопкою Прикрепить прикріплюють файл до повідомлення.
16. Через якийсь час видається повідомлення про прикріплення файлу або появляється кнопка Remove та ім я прикріпленого файлу. Тоді повідомлення можна Отправить.
17. Клацнути Выход для коректного закінчення роботи з поштовою скринькою: закриття доступу до скриньки та виходу з системи листування.
18. Закрити вікно Internet Explorer та закінчити роботу.
Групи новин, телеконференції
Найбільш динамічним представником офлайнових технологій є телеконференції, або як їх ще називають "групи новин" (newsgroups), і близькі до них "списки розсилки" (mailing lists), які дозволяють протягом декількох годин розповсюджувати повідомлення окремих людей серед гігантської аудиторії і дають досить зручні можливості для проведення масових обговорень і обміну думками. На базі даних засобів в Інтернеті працює більш за 20 тисяч тематичних дискусійних груп, члени яких отримують повідомлення один від одного по електронній пошті і можуть переглядати і реагувати їх у будь-який зручний час. Розмір таких груп практично не обмежений. Будь-який користувач Інтернету може протягом години підписатися на отримання відомостей, що поширюються на певних групах новин, або відмовитися від підписки. Відомо, що в цих групах стихійно, але досить регулярно виникають дискусії за певними темами, які продовжуються від одного дня до декількох місяців, у яких може взяти участь 2-3 людини або декілька сотень, яких об'єднує спільність інтересів, а не територіальна близькість.
Віртуальна дипломатія використовує як свій дійовий дипломатичний арсенал телеконференції, комп'ютерно-медіативні комунікації та персональні медіа-технології. Науковці різних країн світу дедалі більше замислюються над такими питаннями, як нова "цифрова" політика у співвідношенні з ключовими темами соціальної теорії, зміни ідентичності, ставлення однієї особистості до іншої, структури спільнот та політичної репрезентації. Важливою частиною цих роздумів стають і світоглядні проблеми у співвідношенні з розвитком Інтернету.
Термін телеконференції - це один із синонімів слова newsgroup, і в російськомовних джерелах крім телеконференції можна зустріти групи новин, просто конференції і навіть ньюсгрупи. Це всі назви того самого предмета.
Отже, телеконференції представляють собою одну з форм спілкування людей за допомогою Інтернету на визначену тему.
Кожна телеконференція має свою адресу, по якій ви можете до неї приєднатися.
Телеконференція являє собою потік повідомлень, які видні кожному з учасників. Самі ж учасники цей потік і утворюють, тому що кожний може написати або нове повідомлення в конференцію, або відповісти на вже існуюче.
Телеконференції тісно зв'язані з електронною поштою. Відмінність полягає в тому, що в електронній пошті ваше повідомлення одержує конкретний адресат, а в телеконференціях ваше повідомлення адресоване всім її учасникам, кожний з який одержує можливість це повідомлення прочитати і при необхідності прокоментувати його відповіддю.
Небагато історії. У 1979 році два аспіранти Університету Північна Карсліна Том Траског і Джим Елліс створили найпростішу телеконференцію, об'єднавши всього дві комп'ютера (правда кожний з комп'ютерів міг одночасно обслуговувати декілька користувачів). Запропоновані принципи організації телеконференцій розвивалися аж до 1986 року, коли був прийнятий протокол NNTP (Network News Transfer Protocol), що дозволив об'єднати через Інтернет створені на той час сервери телеконференцій у єдину систему USENET.
Пізніше, крім системи USENET, з'явилися й інші телеконференції. Але оскільки вони також були засновані на протоколі NNTP, те з погляду користувача всі телеконференції зовсім рівноцінні.
Отже, будь-яка телеконференція має свою адресу, для того щоб будь-який учасник міг з нею зв'язатися і взяти участь у її роботі. Адреса телеконференції влаштована приблизно так само, як і звичайна інетернетівська адреса: послідовність

 
 

Цікаве

Загрузка...