WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Інтернет – як інструмент ведення сучасного бізнесу - Контрольна робота

Інтернет – як інструмент ведення сучасного бізнесу - Контрольна робота

підштовхнуть чим-небудь, він усе рівно не купить. "30% знижки протягом тільки цього місяця!"
При цьому Ви можете використовувати наступні елементи рекламної кампанії: корпоративний Web-сервер, банери, електронна пошта і т.д. Докладніше про їх я розповім у відповідних розділах моєї роботи.
Не треба намагатися змусити потенційного споживача відразу купувати - це нереально. Спочатку за допомогою власних чи притягнутих експертів визначите стадію, на якій він знаходиться. Поступово проведіть його через усі стадії - тоді він нікуди від Вас не дінеться і Ви доможетеся стійких продажів.
Тепер необхідно визначити предмет реклами - чи буде це чи фірма окремий товар. Треба розуміти, що вкладення грошей у рекламу не обов'язково означає прагнення "продати". Іноді метою такого вкладення є "розвиток" іміджу чи фірми товару. Наприклад, вартість фірми Sony значно вище сумарної вартості її приміщень, офісів і устаткування. Якщо Ви захочете купити цю фірму (чи торгову марку), Вам доведеться заплатити велику частину вартості за фірмовий знак і назву - Ви купуєте імідж.
Звідси випливає, що реклама - це не тільки спосіб продати "сьогодні", але ще і спосіб нагромадити капітал у виді торгової марки. В що ж вкладати гроші?
Три методи розвитку фірмового чи товарного іміджу
Total Brand Розвивається тільки імідж фірми, мається на увазі, що в потенційного споживача потрібно сформувати думка: "усе, що продає фірма з такою назвою, має високу якість і прийнятну ціну". Гроші вкладаються в рекламу фірми, у розвиток фірмового знака фірми.
Unique Brand Розвивається імідж "унікального" товару (чи товарної групи), формується унікальний бренд (товарна марка), мається на увазі, що споживачу не Важливо, хто робить такий "чудовий товар". Гроші вкладаються в товар, що розвивається.
Total-unique Brand Об'єднано дві попередні стратегії - розвивається імідж і товару і фірми. При цьому швидкість зростання фірми і брендів взаємозалежна (взаємосповільнена при обмеженості фінансів), тобто існує взаємовплив.
Отже, Ви визначили "стадію споживача" стосовно товару, "характеристики потенційного споживача" і те, що необхідно розвивати (чи товар, фірму). У результаті Ви знаєте, що сказати потенційному споживачу і про що. При такому підході гроші не викидаються на вітер у виді реклами, що не збільшує оборот фірми - навпаки, це дозволяє Вам нагромадити імиджевий капітал. Тепер необхідно докладніше зупинитися на елементах рекламної кампанії.
1. Корпоративний Web-сервер
Першим і найважливішим елементом рекламної кампанії є корпоративний Web-сервер. На нього посилаються всі інші елементи, а виходить, якщо сервер відсутній, то кампанія практично позбавлена змісту. Цей канал поширення інформації про товари і послуги стає таким же Важливим і незамінної для виробників, як і інші.
Для довідки: Інтерактивні вузли World Wide Web забезпечують своїм користувачам, крім усього іншого, доступ до докладної інформації про продукт і сервісним службам, а також дозволяють швидко і зручно оформити замовлення. Відвідувачі деяких вузлів мають можливість залишити свої коментарі, запросити додаткові зведення, вступити в переписування по електронній пошті і навіть проконтролювати хід виконання замовлення. Обсяг продажів продуктів (у США) з використанням Інтернет і різних оперативних електронних служб у 1997 р. склав $ 2 млрд., у 1998 р. збільшився вдвічі і продовжує рости по експоненті.
У міру того як покупці всі частіше воліють вступати в контакт із постачальником товару по Інтернет, рішення про створення свого представництва в цій мережі стає одним з найбільш Важливих для підприємства. Навіть при невеликому обсязі витрат створення Web-вузла здатне значно поліпшити позиції виробника, особливо на міжнародному ринку.
Побудова корпоративного Web-сервера - дуже непроста справа. Інтерес користувачів Інтернет може бути прикутий до зовсім інших сфер, що не відноситься до Вашої чи фірми товару. Іноді вони навіть не підозрюють про існування інформації, що могла б виявитися їм корисною. Не будемо зупинятися на порнографії. Відомо, що ці сервера мають незмінний успіх, але серйозна компанія не стане асоціювати себе з такими проектами. Однак, крім порнографії, користувачі цікавляться новинами культури, погодними зведеннями, гумором і т.п. І очевидно, що публікуючи інформацію, не зв'язану безпосередньо з ринком збуту, можливо забезпечити додаткову увагу до свого продукту.
Такий підхід залучить у числі інших і нецільову аудиторію, дозволить перейти до знайомої схеми роботи з відвідувачами серверів (що для великих структур немаловажне), створить компанії стійкий імідж, тобто відкриє їй нові ринки. Web-сервер, що не впливає прямо на ринок збуту, можна розглядати як гарний маркетинговий захід щодо розвитку потенційних ринків. Потрібно просто дати людині те, що він очікує побачити.
Отже, висновки:
1. Корпоративний Web-сервер служить для розміщення інформації про чи фірму її товарах/послугах. Очевидна перевага використання сервера полягає в можливості застосування різних форм представлення інформації про товар - графіки, звуку, анімації, відеозображення і багато чого іншого.
2. Розміщення інформації, не зв'язаної безпосередньо з чи фірмою товаром/послугою може значно розширити коло відвідувачів сервера. З'являється можливість відкриття нових ринків.
3. Нарешті, Ви можете використовувати Web-сервер як віртуальний магазин, що буде доступний 24 години на добу, 7 днів у тиждень з будь-якої крапки земної кулі.
3. Банери
Другий елемент рекламної кампанії - банер. Як правило, він являє собою прямокутне графічне зображення у форматі GIF чи JPG, хоча зустрічаються екземпляри, створені за допомогою JAVA, ShockWave і т.д. Банер міститься на Web-сторінці і має гіперпосилання на сервер Вашої фірми. В даний час не існує офіційно прийнятих стандартів по розміру банерів, хоча найбільш розповсюдженим є розмір 468х60 пікселів. Першою віхою встандартизації розмірів банерів стали рекомендації з їх розміру, запропоновані Internet Advertising Bureau (законодавці в галузі Інтернет-реклами) разом з CASIE (The Coalition for Advertising Supported Information & Entertainment):
Розмір банера,
у пікселях. Тип
468x60 Повнорозмірний банер [Full Banner]
392x72 Повнорозмірний банер з вертикальною панеллю керування
[Full banner with Vertical Navigation Bar]
234x60 Напіврозмірний банер [Half Banner]
125x125 Квадратний банер [Square Banner]
120x90 Кнопка, тип 1 [Button #1]
120x60 Кнопка, тип 2 [Button #2]
88x31 Мікрокнопка [Micro Button]
120x240 Вертикальний банер [Vertical Banner]
Тому що необхідно, щоб банер завантажувався на сторінку якнайшвидше, існує обмеження на розмір банера в кілобайтах. Так, наприклад, для банера 468х60 максимальний розмір звичайно складає 10 чи 15 кілобайт.
Банерна реклама є самим популярним і ефективним способом нарощування трафіка Web-вузла. Крім того, доведено, що банери є могутнім інструментом брендингу - іміджевої реклами.
4. E-mail - електронна пошта.
На жаль, при проведенні рекламної кампанії основна увага концентрується тільки на банерах. Про інші засоби немов забувають. На мій погляд, цей великий недогляд. Спробую пояснити, чому. Банери - найбільш складний засіб реклами і маркетингу, вони вимагають деякої спеціальної підготовки для їхнього створення і застосування. Небанерні ж засоби реклами дозволяють фірмі одержати ефект від Інтернет з першого дня підключення. Один з таких засобів - E-mail (електронна пошта). Нижче перераховані її можливості і переваги.
По-перше, це оперативний і дешевий канал зв'язку з партнерами, колегами, клієнтами, дилерами, дочірніми підприємствами й ін. Він ефективний усередині країни, але особливо для зв'язку з зарубіжжям. Звичайний

 
 

Цікаве

Загрузка...