WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Під’єднання до Інтернету за допомогою - Реферат

Під’єднання до Інтернету за допомогою - Реферат


Реферат на тему:
Під'єднання до Інтернету за допомогою
Windows 95 Dial-up Networking
(
Зміст:
Пункт 1: Інсталяція Dial-up Networking
Пункт 2: Інсталяція Dial-up Adapter та TCP/IP протоколу
Пункт 3: Інсталяція та конфігурація драйвера модему
Пункт 4: Інсталяція та конфігурація нового з'єднання
Пункт 5: З'єднання з Інтернетом
________________________________________
Пункт 1: Інсталяція Dial-up Networking
Відкрийте [Мой компьютер]*, [Панель Управления]. та запустіть [Установка/Удаление програм]. Появиться діалогове вікно Add/Remove Programs Properties .
" Виберіть вкладку Windows Setup [Установка Windows].
" У списку компонент виділіть пункт [Связь] і натисніть кнопку [Состав]. Появиться таке вікно:
" Відміченими повинні бути щонайменше дві складові [Удаленный доступ к сети] та [Номеронабиратель]. Якщо це так, натисніть [Отмена] і переходьте до Пункту 2.
" Якщо ці складові не відмічені, відмітьте їх і натисніть у цьому та попередньому вікні . Windows 95 вибере необхідні драйвери та заінсталює Dial-up Networking.
Для цього на Вашому комп`ютері повинен бути інсталяційний пакет, або компакт-диск з дистрибутивом Windows 95. Після копіювання необхідних файлів Windows 95 запропонує перезавантажитись. Дозвольте йому це натиснувши OK.
Пункт 2: Інсталяція Dial-up Adapter та TCP/IP протоколу
У вікні Control Panel [Панель Управления] запустіть [Сеть]. Появиться таке діалогове вікно:
Виберіть вкладку Configuration [Конфигурация] та перевірте чи у списку мережевих компонентів є Dial-Up adapter [Контроллер удаленного доступа] та TCP/IP. Якщо якоїсь, чи обидвох складових немає, переходьте, відповідно, до підпунктів A чи B. Якщо є обидві компоненти, можете їх пропустити.
А. ЯКЩО У СПИСКУ ВІДСУТНІЙ DIAL-UP ADAPTER:
" Натисніть кнопку [Добавить], у новому вікні виберіть [Сетевая плата] і знову натисніть Add.
" У списку фірм-виробників, виділіть , а справа, у списку мережевих адаптерів - [Контроллер удаленного доступа] і натисніть OK.
B. ЯКЩО У СПИСКУ ВІДСУТНІЙ TCP/IP ПРОТОКОЛ:
" Натисніть Add [Добавить], виберіть [Протокол] і знову Add.
" У списку фірм-виробників, виділіть . В списку мережевих протоколів виберіть і натисніть OK.
Тепер, коли список Ваших мережевих компонент містить Dial-Up Adapter та протокол TCP/IP, виділіть Dial-Up Adapter і натисніть кнопку [Свойства]. Виберіть вкладку Bindings [Привязка] і пересвідчіться що квадратик біля відмічено.
Тепер можна приступати до конфігурування протоколу TCP/IP для роботи в Інтернеті. В списку мережевих складових виділіть TCP/IP та натисніть кнопку Properties [Свойства]. Відкриється діалогове вікно TCP/IP Properties з шістьма вкладками, більшість з яких сконфігуровані правильно по замовчуванню. Вам потрібно лише перевірити деякі установки:
" Вкладка IP Address [Адрес ІР]. Повинна бути вибрана опція "Obtain an IP address automatically" [Получить адрес автоматически].
" Вкладка WINS Configuration [Конфигурация WINS]. Виділіть опцію "Disable WINS Resolution" [Отключить распознавание WINS].
" Вкладка Bindings [Привязка]. По замовчуванню повинно бути відмічено "Client for Microsoft Networks" [Клиент для сетей Microsoft].
" Вкладка DNS Configuration [Конфигурация DNS]. Вибрана повинна бут опція "Disable DNS" [Выключить DNS].
На цьому конфігурування TCP/IP можна вважати завершеним. Натисніть OK, і у діалоговому вікні Network [Сеть] знову OK. Після копіювання файлів з дистрибутиву Windows 95 запропонує перезавантажитись. Дозвольте йому це натиснувши [Да].
Пункт 3: Інсталяція та конфігурація драйвера модему
Спочатку Вам необхідно, при ВИМКНУТОМУ живленні комп'ютера, встановити плату модема у відповідний слот (якщо модем внутрішній) або під'єднати його до одного з комунікаційних портів (якщо модем зовнішній). Увімкніть модем (зовнішній) та комп`ютер. Як завантажиться Windows 95, відкрийте [Мой компьютер] і потім іконку [Удаленный доступ к сети]. Якщо у Вас не заінстальовано модем, появиться вікно Welcome to Dial-Up Networking [Добро пожаловать в систему удаленного доступа], натисніть кнопку Next [Далее]. Появиться діалогове вікно Install New Modem [Установка нового модема]. Натисніть зновуNext[Далее] і Windows 95 спробує визначити Ваш модем. Якщо Windows 95 не зможе коректно "впізнати" тип та модель модема, повторіть процедуру встановлення включивши опцію [Не определять тип модема]. У цьому випадку Windows 95 видасть на екран вікно зі списком фірм-виробників та моделей модемів. Виберіть з цього списку модель Вашого модема і натисніть OK. Появиться наступне діалогове вікно в якому потрібно вказати порт, до якого під'єднано модем. Натисніть Next [Далее] і Windows 95 заінсталює драйвер модема.
Після інсталяції появиться діалогове вікно Location Information [Свойства модема] у якому Ви зможете вказати своє розташування (країну, з якої Ви дзвоните - Ukraine [Украина]), код міста City code - 0322, а також, якщо потрібно, задати цифровий префікс для виходу на міську телефонну лінію та спосіб набору номера (тональний - Tone dialing чи імпульсний - Pulse dialing). В більшості наших АТС використовується власне імпульсний набір. Про закінчення процесу встановлення модема Windows 95 повідомить новим діалоговим вікном. Натисніть кнопку [Готово], і у вікні Modems Properties [Свойства Модема] - . Якщо у Вас виникають якісь додаткові трудності з конфігуруванням модему, звертайтесь до інструкцій фірми-виробника, або до спеціалістів.
Пункт 4: Інсталяція та конфігурація нового з'єднання
Відкрийте [Мой компьютер] на десктопі Вашого комп'ютера і потім іконку Dial-Up Networking [Удаленный доступ к сети]. Автоматично запуститься допоміжна програма для інсталяції нового з'єднання. У вікні Make New Connection [Новое соединение] Вам потрібно назвати нове з'єднання: Type a name for the computer you are dialing [Название нового соединения], наприклад, Meduniv. Нижче у списку модемів виберіть Ваш модем. В діалоговому вікні програми встановлення нового з'єднання натисніть Next [Далее]. У наступному вікні введіть один з телефонних номерів провайдера 767808 або 755856 (при бажанні можна зробити різні іконки для кожного з вхідних телефонних номерів). Поле Area code [Код Города] залишіть порожнім. У вікні Country code [Код Страны] виберіть Ukraine. Знову натисніть Next [Далее]. В наступному вікні натисніть кнопку Finish [Готово].
У вікні Dial-up Networking [Удаленный доступ в сеть] появиться нова іконка яка відображає нове з'єднання:
Наведіть курсор миші на цю нову іконку і натисніть ПРАВУ кнопку. У списку меню виберіть Properties [Свойства]. Появиться діалогове вікно Meduniv з трьома вкладками. Виберіть вкладку General [Общие] і переконайтеся що номер телефону та вибір модему правильні. Оскільки Ви дзвоните локально, залишіть опцію Use country code and area code [Использовать код страны] невідміченою. Виберітьвкладку Server Types [Тип сервера]:
Перевірте чи всі опціїї відповідають відображеним на рисунку і натисніть OK.
Пункт 5: З'єднання з Інтернетом
Якщо Ви все сконфігурували, можна виходити в Інтернет. Для цього клацніть двічі на створеній Вами іконці Meduniv в Dial-up Networking [Удаленный доступ] (можете скопіювати її на десктоп). Появиться вікно Connect To [Установка связи]:
У якому повинно буьти Ваше ім'я користувача User name [Имя пользователя] та Password [Пароль]. Увага! Символи паролю на екрані не відображаються.
Натисніть кнопку Connect [Установить связь]. Модем почне набирати номер і після успішного з'єднання, перевірки паролю та реєстрації появиться повідомлення:
Крім того, про те, що з'єднання встановлено, свідчить поява маленької піктограми в правому кутику лінійки завдань Windows 95. Це означає, що все нормально і Ваш комп`ютер під'єднаний до Інтернету. Тепер можна запускати програми для роботи з Інтернетом (Netscape Communicator чи Internet Explorer). Щоб від'єднатися від Інтернету клацніть правою кнопкою миші по іконці і виберіть команду Disconnect [Завершение связи].

 
 

Цікаве

Загрузка...