WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Всесвітня виставка "СеВІТ 2001" - Реферат

Всесвітня виставка "СеВІТ 2001" - Реферат

невелика виїмка для відкривання дверцят, за нею розташовані аудіо- і відеороз'єми. Оскільки представники AVerMedia не квапляться позувати з цим пристроєм, сфотографувати роз'єми не вдалося.
І ще одна новинка від AVerMedia, теж з розряду pre-production - AVerTV HotCha:
Наскільки вдалося з'ясувати, цей пристрій призначений для перегляду телепередач на моніторі при виключеному комп'ютері, для чого є відеовихід. Цікаво тільки, навіщо пульт вставляється в корпус: можливо, замість того, щоб дублювати кнопки на пульті і корпусі, вони просто зробили для пульта ліжечко. Усе геніальне просто. :)
Цифрова фотографія
Тут можна описувати усі… але прийдеться вибирати.:) Olympus представив нову систему для макрозйомки, яка позиціонується для застосування з моделлю C-3040Z:
Макронасадка має блок підсвічування, що рівно висвітлює об'єкт зйомки. Представники Olympus відмовилися дати точну інформацію про початок постачань цієї системи в Росію, але сам факт такого наміру підтвердили.
На зовсім інший ринок орієнтує свій виріб компанія Daisy Technology: цифрова камера PhotoClip відповідає формулі 4-в-1, тому що крім фотографування на 1.3Мпікс матрицю (з фіксованою фокусною відстанню), вона може також програвати МР3, працювати як чи USB-відеокамера диктофон. Для усіх функцій використовуються 16 Мб внутрішньої пам'яті, можна також додати Compact Flash карту. Цей комбайн досить компактний:
Kodak представив схожий комбайн за назвою mc3, але на відміну від попередньої моделі в цієї камери немає вбудованої пам'яті (тільки Compact Flash слот) та й знімати вона може тільки з максимальною роздільною здатністю 640х480:
Kodak mc3 може записувати відео зі звуком із двома ступенями стискання на вибір і відразу його відтворювати на вбудованому екрані на відеовихід. Можливості в плані МР3 самі звичайні, хіба що frimware можна обновити для підтримки нових форматів. Для зв'язку з комп'ютером мається USB інтерфейс.
Цікаву камеру представила компанія WITCAM: її модель WM-38 (праворуч) не має слотов для зовнішньої пам'яті, але постачена 64 Мб внутрішньої SDRAM і призначена для відеоконференцій і зйомки фотографій у низькій роздільній здатності (до 640х480).
Як видно на фотографії (праворуч), спалаху в камери ні, так що її основним призначенням, очевидно, є відеокон-ференції.
Родзинка цієї камери в тім, що вона може приєднуватися до телефонної лінії, ISDN, локальної мережі, а також GSM/CDMA телефонам, що робить її супутником шпигуна. Крім того, є можливість з'єднання з комп'ютером по USB чи RS-232.
Переносні комп'ютери і PDA
Самою яскравою подією на цьому фронті стала, звичайно, презентація компанією Handspring нового надолонника Edge, що покликаний покласти кінець стражданням власників досить габаритних (через наявність слота Springboard) КПК Visor. Корпус у Visor Edge металевий і товщиною не більше Palm V (праворуч).
Першим і головним питанням буде, звичайно, питання про підтримку Springboard. Відповідь - так! Handspring зробив хід конем: якщо треба приєднати до Edge модуль Springboard, то на КПК позаду насаджується модуль, у який і вставляється модуль Springboard.
Тримати в руках Visor Edge дуже приємно. Кришка може фіксуватися в положенні, показаному на фотографії, тобто тримати руками її не прийдеться, але може бути просто загорнена назад як обкладинка блокнота.
От так Visor Edge виглядає попереду:
Багато фірм представили PDA на базі Linux. Компанія Agenda Computing показувала пристрій за назвою Agenda VR3:
Ця машинка являє собою типовий КПК: розклад, список контактів, e-mail із синхронізацією з настільним комп'ютером і т.д. Мається також інфрачервоний порт. Операційна система - OpenLinux (доступні 7 європейських мов: англійський, французький, іспанський, німецький, італійський, голландський і португальський), що полегшує пошук додатків. На жаль, нічого не повідомляється про процесор, але пам'яті в нього цілком достатньо - 8 Мб RAM і 16 Мб флеш-пам'яті.
Жвавий інтерес викликав і гібрид PDA з мобільним телефоном від Mitsubishi - Trium Mondo:
Як мобільний телефон він працює в стандарті GSM 900/1800 і GRPS, є підтримка WAP 1.1. А от у якості КПК він працює під Windows CE, має 16 Мб RAM, екран 240х320 пікселів з відображенням 16 градацій сірого і несе стандартний для Windows CE набір додатків, причому може також функціонувати як МР3 плеєр. Для приєднання до комп'ютера використовується USB. Вага цієї машинки приблизно 200 м разом з 900 мАч літій-іонною батареєю.
Фірма Xybernaut представила комп'ютери, що носяться, (праворуч).
От у цьому пристрої з поясним кріпленням розміщується Pentium 233MMX c 64 Мб RAM і твердим диском у формі-факторі 2.5 дюйма. Зображення виводиться на чуттєвий до натискань екран, що за допомогою ременів кріпиться на руку, після чого у вас з'являється улюблений Windows 98.:) Хоча, звичайно, ніщо не заважає установити на цю машинку що-небудь більш компактне, і тоді можна було б використовувати ті ж MicroDisk флешки з IDE інтерфейсом, що дозволяють краще захистити цю систему від вібрації.
І тут не вдалося обійтися без маленьких сюрпризів. :) Проходячи повз стенд Sony, на якому демонструвався їхній Bluetooth-модуль у форматі Memory Stick, я помітив, що один із представників фірми випробував його… на якомусь дуже дивному приладі, розмірами і формою більше всього схожому на КПК:
На моє прохання пояснити, що це таке (оскільки на Clie це було ніяк не схоже), представник Sony сказав, що це дуже технологічний, зроблений винятково для іспиту Bluetooth InfoStick зразок... ну як, віриться? :) До речі, цей самий Bluetooth InfoStick злегка визирає зверху. Трохи дивує зовсім невеликий дисплей, та й елементи керування (схоже, це ті самі перемикачі під дисплеєм) не схожі на жодну з застосовуваних іншими виробниками схем. Представник фірми дуже чемно відмовився дати дозвіл на зйомку, зіславшись на вищевказані причини, однак "заборонний плід солодкий", і серце поета не витримало. :)
Різне
Тут я зібрав усе, що по кількості інформації не потягнуло на окремий розділ, але здалося гідним згадування.
Фірма APC представила нову лінійку своїх ДБЖ за назвою Back-UPS® CS 350/500:
Від старої лінійки Back-UPS вони відрізняються наявністю можливості керування через USB і послідовний порт, а також наявністю захистудля телефонної лінії. Але це ще не Back-UPS Pro, тому системи авто під'йому/зниження напруги без переходу на батарею в них немає. У комплекті з усіма ДБЖ цієї серії йде програмне забезпечення для автоматичного вимикання робочої станції при різкому спаданні напруги.
Від компанії Teac можна було чекати багато чого, але... тільки не серверів. А саме їх і представив Teac на своєму стенді: моделі з лінійки Microserver засновані на Transmeta Crusoe, несуть на борту від 32 до 256 Мб RAM і працюють під керуванням Teac OS (базується на Linux):
З усіма моделями поставляється комплект програмного забезпечення iOffice 2000, призначеного для інформаційного наповнення бізнес-процесів усередині і поза підприємством, а також набір програмного забезпечення для роботи в якості SMTP, POP3, HTTP, FTP, DNS сервери.
Компанія Seiko представила універсальний принтер CDPrinter 4000 для печатки як на папері, так і на CD-R дисках і пластикових картках:
Цікавий той факт, що даний пристрій позициіонується як домашній принтер. Максимальний дозвіл складає 1440х720dpi, а швидкість друку складає приблизно 2 кольорових CD-R диски в хвилину. Однак для печатки вимагаються спеціальні диски, що, утім, уже поставляються в двох варіантах оформлення - білий і сріблястий кольори.

 
 

Цікаве

Загрузка...