WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Виділення областей в програмі Adobe Photoshop 3.0 (Курсова) - Реферат

Виділення областей в програмі Adobe Photoshop 3.0 (Курсова) - Реферат

попереднього перегляду, у якому відображається виділена вами область або ціле зображення, з яким ви працюєте. При першому відкритті діалогового вікна в цьому полі виділяються ті фрагменти зображення, які містять кольори переднього плану.
2 Укажіть у списку "Виділити" потрібний колірний діапазон. Зверніть увагу на те, що параметр "Поза колірним захватом" доступний тільки при обробці RGB-зображень. (Кольорами, що лежать за межами колірного захвата тріади друкованих фарб, називаються RGB-кольори, що не можуть бути точно відтворені у системі CMYK).
Коли ви виберете в списку "Виділити" той або інший варіант, ви побачите результат у полі перегляду.
3 Для перегляду результатів у вікні документа ви можете вибрати один з варіантів у списку "Режим перегляду", розташованому в нижній частині діалогового вікна).
4 Натисніть кнопку "Так".
Щоб виділити потрібні відтінки по зразках кольорів:
1 Виберіть із меню "Виділення" команду "Колірний діапазон". На екрані відкриється діалогове вікно "Колірний діапазон".
2 Виберіть у списку "Виділити" варіант "Зразки".
Якщо ви хочете спостерігати за ходом побудови виділеної області, задайте для поля перегляду варіант "Виділена область". Щоб мати можливість завжди бачити в полі перегляду ціле зображення (наприклад, при роботі в збільшеному масштабі, коли область, у якій ви хочете одержати зразок кольорів, не видно у вікні документа), задайте варіант "Зображення". При цьому ви в будь-який момент зможете переключитися на перегляд виділеної області, щоб побачити зміни, що відбулися.
3 Щоб взяти проби кольорів, які ви хочете включити в діапазон виділених відтінків,встановите курсор миші на зображенні у вікні документа або в полі перегляду (при цьому він прийме форму "піпетки").
4 Настройте ширину діапазону кольорів за допомогою трикутного "повзунка", або введіть його значення, що характеризує, у поле "Розкид". Щоб звузити діапазон виділюваних відтінків, зменшите значення розкиду. Параметр "Розкид" працює аналогічно параметру "Допуск" у палітрах "Варіанти" для інструментів "чарівна паличка" і "заливання".
5 Для розширення або звуження діапазону виділених кольорів ви можете використати в діалоговому вікні "Колірний діапазон" кнопки "піпетка +" і "піпетка -". (За допомогою цих "піпеток" ви можете брати зразки кольорів як у вікні документа, так і в поле перегляду.)
6 Для перегляду виділеної області у вікні документа ви можете задати один з варіантів у списку "Режим перегляду", що розташований у нижній частині діалогового вікна.
7 Натисніть кнопку "Так".
6.Зміна розмірів виділеної області
У програмі Adobe Photoshop існує кілька способів для зміни форми виділених елементів.
Ви можете розширити виділену область на основі зіставлення подібних кольорів, а також змінити структуру виділеної частини зображення шляхом коректування границь виділених областей. При більше точному настроюванні виділеної області ви можете включити в неї stray пікселя, а також розсунути або стиснути границі виділеної області. Перш ніж додавати новий виділений фрагмент або "віднімати" частина виділеної області, простежте, щоб у палітрі "Варіанти" були задані ті ж умови згладжування й розмивання, що й при виділенні вихідної області.
Щоб додати до виділеної області новий фрагмент:
1 Виділите будь-яку частину зображення.
2 Нажавши клавішу Shift, виділите область, що ви хочете додати до інших виділених елементів (для цього ви можете скористатися будь-яким інструментом, що виділяє).
Щоб "відняти" фрагмент із виділеної області:
1 Виділите будь-яку частину зображення.
2 Нажавши клавішу Ctrl, виділите область, що ви хочете виключити із числа виділених елементів (для цього ви можете скористатися будь-яким інструментом, що виділяє)
7.Зм'якшення країв виділеної області
У деяких випадках вклеювання або переміщення виділених областей приводить до того, що їхні краї стають занадто помітні. Щоб зробити перехід між пікселями виділеної області й навколишніми їх пікселями більш природним, ви можете "зм'якшити" різкі границі виділеної області шляхом їх розтушовки або згладжування.
Ефект зм'якшення країв виділеної області проявляється лише після її модифікації шляхом вирізання, переміщення, вклеювання або заливання. Наприклад, при зафарбовуванні області зі зм'якшеними границями кольори фарби змішується з кольорами граничних пікселях. При настроюванні контрасту в такій області його зміна стає менш помітним у міру наближення до границі.
Розтушовка робить краю виділеної області більше розпливчастими завдяки створенню "зони переходу" між пікселями виділеної області й навколишніми пікселями. У цій зоні відбувається поступове змішування кольорів. У результаті розтушовки може відбутися втрата чіткості зображення поблизу границі виділеної області.
Згладжування границь відбувається за рахунок часткового наповнення кольорами граничних пікселях. Згладжування робить границі виділених областей більше плавними, тому воно особливо ефективно при створенні складних зображень із окремих фрагментів (наприклад, колажів) з використанням операцій вирізання й вклеювання. При цьому не відбувається якої-небудь втрати якості зображення, оскільки зміни зачіпають тільки граничні пікселя виділених областей.
8.Вимикання відображення границі виділеної області
Щоб побачити виділену область без її границь (наприклад, після її переміщення), ви можете тимчасово "виключити" відображення границь виділеної області.
Щоб виключити відображення границі виділеної області:
Виберіть із меню "Виділення" команду "Сховати границю".
Незважаючи на те, що границя області не буде видна на екрані, ви як і раніше зможете модифікувати цю область (наприклад, виконувати заливання або корекцію кольорів). Команда "Сховати границю" застосовується тільки до поточної виділеної області. Якщо ви виділите нову область, то її границя знову буде видимою.
Щоб відновити відображення границі виділеної області, виберіть із меню "Виділення" команду "Показати границю".
9.Плаваючі області
При редагуванні зображень необхідно ясно уявляти собі різницю між плаваючими й фіксованої виділеними областями.За допомогою інструментів, що виділяють, ви можете одержати тільки фіксовану область. Місце, що звільнилося в результаті переміщення або видалення такої області, заповнюється фоновими кольорами.
При редагуванні зображень необхідно ясно уявляти собі різницю між плаваючими й фіксованої виділеними областями. За допомогою інструментів, що виділяють, ви можете одержати тільки фіксовану область. Місце, що звільнилося в результаті переміщення або видалення такої області, заповнюється фоновими кольорами.
Плаваюча область зобов'язана своєю назвою тому, що вона розташовується як би на окремій площині, що існує незалежно від активного шару або тла. Таким чином, можна сказати, що плаваюча область є тимчасовим шаром у документі. Як тільки ви скасуєте виділення плаваючої області, тимчасовий шар зникне й всі внесені в область зміни придбають постійний характер.
Якщо вам має бути досить складне редагування плаваючої області, має сенс перетворити її в шар. Розмістивши виділену область на окремому шарі, ви можете застосовувати до неї різні варіанти обробки й модифікації, не побоюючись, що при цьому можуть бути зіпсовані нижні шари. Додаткову інформацію про плаваючі області й шари дивися в розділі "Розміщення виділених областей на шарах".
Щоб змінити статус виділеної області:
Виберіть із меню "Виділення" команду "Плаваюча область" або "Фіксована область".
За допомогою цих команд ви можете визначити поточний стан виділеної області. Якщо меню містить команду "Плаваюча область", значить виділена область є фіксованою. У противному випадку виділена область є

 
 

Цікаве

Загрузка...