WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Рисування простих зображень в графічному редакторі Adobe Photoshop. Робота з текстом - Реферат

Рисування простих зображень в графічному редакторі Adobe Photoshop. Робота з текстом - Реферат

зображення, яківідповідають назвам даних інструментів
7 1 Pen (Перо),
Magnetic Pen (Магнітне перо),
Freeform Pen (Проста ручка),
Add Anchor Point (Додавання вузла контуру),
Delete Anchor Point (Знищення вузла контуру),
Direct Selection (Пряме виділення),
Convert Point (Перетворення вузла)
Призначенні для формування і редагування контурів Безьє, які являються допоміжними векторними об'єктами.
Інструмент Magnetic Pen дозволяє рисувати контури по границям кольорових і тонових переходів. Інструмент Freeform Pen використовується для рисування контурів довільної форми (рисування виконується при нажатій кнопці миші, при цьому контурна лінія співпадає з траєкторією руху вказівника миші)
2 Type (Текст),
Type Mask (Текстова маска),
Vertical Type (Вертикальний текст),
Vertical Type Mask (Вертикальна текстова маска)
Використовується для створення растрових текстових об'єктів. Перші два інструмента рисують текстові символи, а другі два створюють для них виділені області.
Інструмент Vertical Type розміщує текст по вертикалі (с розворотом букв на 90 градусів і без нього). Інструмент Vertical Type Mask відрізняється від попереднього тим, що він не рисує текстові символи, а формує навколо них виділену область (маску)
8 1 Measure (Вимірювач)
Дозволяє вимірювати лінійні і кутові параметри відрізка уявної прямої, проведеної між двома довільними точками активного зображення. Цим же інструментом можна переміщати вибрані точки по екрану, встановлюючи в них вказівник і натискуючи кнопку миші. Виміряні значення відображаються в палітрі Info
2 Linear Gradient (Лінійний градієнт),
Radial Gradient (Радіальний градієнт),
Angle Gradient (Кутовий градієнт),
Reflected Gradient (Відображений градієнт),
Diamond Gradient (Алмазний градієнт),
Виконують різні види градієнтних заливок. Рисунок заливки визначається вибраним інструментом, а його кольорова гамма - параметром Gradient (Градиент), який задається в палітрі Options (Параметри)
9 1 Paint Bucket (Заливка)
Використовується для звичайної (рівномірної) заливки виділеної області зображення, а також для заливки по зразку
2 Eyedropper (Піпетка),
Color Sampler (Зразок кольору)
Перший інструмент фіксує колір вибраного пікселя в якості кольору переднього або заднього плану, а другий відображає кольорові параметри 1 - 4 кольорів зображення, які вибрані в палітрі Info
10 1 Hand (Рука)
Переміщає зображення в робочому вікні, якщо воно в ньому повністю не поміщається (дублює смугуу прокрутки)
2 Zoom (Масштаб)
Дозволяє змінити масштаб зображення. Якщо після вибору даного інструмента встановити вказівник у вікні документу і натиснути мишею, масштаб збільшиться, а при виконанні тих же дій при нажатій клавіші [Alt] - зменшиться
11 1 Foreground Color, Background Color (Кольори переднього і заднього планів)
Призначений для вибору кольорів переднього і заднього планів (колір переднього плану використовується при рисуванні і заповненні, а заднього - при стиранні фрагменту зображення або в якості другого кольору при градієнтних заливках).
Інструмент представлений на панелі у вигляді двох квадратиків, кольори яких відповідають кольорам переднього і заднього планів, невеликій піктограмі (в лівому нижньому куті), а також значка двонаправленої зогнутої стрілки (в правому верхньому куті). Натиснення на одному з квадратів дозволяє вибрати колір необхідного плану, натиснення на піктограмі - задає колір по замовчуванню (чорний - для переднього плану і білий - для заднього), а натиснення на значку стрілки - поміняє ці кольори місцями
12 1 Edit in Standard Mode (Редагування в стандартному режимі)
2 Edit in Quick Mask Mode (Редагування в режимі бистрої маски)
13 1 Standard Screen Mode (Стандартний екранний режим)
2 Full Screen Mode with Menu Bar (Повноекранний режим зі рядком меню)
3 Full Screen Mode (Повноекранний режим)
Палітра - засіб програми Adobe Photoshop, який призначений для виконання різних операцій по обробці зображення, для настройки параметрів інструментів, а також для відображення відповідної інформації. Палітра представляє собою різновидність діалогового вікна; вона відрізняється від звичайного вікна тим, що може знаходитися на екрані в розгорнутому або згорнутому стані, які не заважають виконанню операцій, що не мають до неї відношення.
На рис.1 зображені три сумісні палітри, які використовуються в програмі. Кожна з них складається з декількох окремих палітр. В першу групу (на рисунку вона розміщена вверху) входять три палітри: Navigator (Навігатор), Info (Інфо) і Options (Параметри); в другу (посередині) - також три: Color (Синтез), Swatches (Каталог) і Brushes (Кисті), а в третю (внизу) - п'ять палітр: Layers (Шари), Channels (Канали), Paths (Контури), History (Події) і Actions (Операції).
Завдання 1
Необхідно нарисувати прості малюнки, приклади яких представленні на рис. 3.
Рис. 3. Зразки малюнків
Підказка: Щоб побудувати пряму лінію, виберіть будь-який інструмент, що рисує і натисніть мишею в початковій точці. Потім утримуючи натиснутою клавішу Shift, натисніть мишею в кінцевій точці.
Ви можете імітувати мазки кисті, задавши режим поступового "знебарвлення" фарби при русі інструмента. Для цього необхідно встановити на панелі властивостей цього інструмента режим Dissolve (Перехід).
Для створення ефекту акварелі задайте параметр Wet Edges (Мокрі краї). В цьому випадку фарба буде "розтікатися" до границь мазка.
Для інструмента Олівець існує спеціальний режим Auto Erase (Автоматичне витирання), який дозволяє рисувати фоновим кольором по кольору переднього плану.
Основні атрибути Кисті, включаючи діаметр, форму, жорсткість і інтервал між волосками, можна змінювати.
2. Шматочковий текст
1. Необхідно створити ефект, коли літери накладаються одна на одну, і міняють колір в місцях перетину. В якості тексту необхідно використати своє прізвище.
2. Створіть новий файл, для цього виберіть меню File (Файл) > New (Новий). Вкажіть розмір 450 X 150 пікселей і білий фон, розширення повинно бути 72 dpi.
3. На панелі шарів натисніть на іконці New Layer (Новий шар) і виключіть видимість фонового шару (Іконка с оком). Виберіть білий колір для переднього плану.
4. Візьміть інструмент Text tool (Текст) і наберіть першу літеру. Створіть ще один новий шар і на ньому наберіть другу літеру. Повторіть цей процес, поки не отримаєте всі букви тексту на окремих шарах. Тепер використайте інструмент Move tool (Переміщення), щоб розмістити літери по бажанню.
5. Необхідно розмістити літери так, щоб вони перетиналися.
Панель шарів має виглядати наступним чином:
6. Натисніть на стрілці, яка знаходиться в правому верхньому куті панелі шарів, щоб відкрити додаткове меню. Виберіть Blending Options... (Параметри Накладання) і змініть режим накладання (Blend

 
 

Цікаве

Загрузка...