WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Розробка автоматизованої системи для проведення розрахунків між клієнтами, які користуються послугами Internet, та Інтернет-провайдером. (Дипломна) - Реферат

Розробка автоматизованої системи для проведення розрахунків між клієнтами, які користуються послугами Internet, та Інтернет-провайдером. (Дипломна) - Реферат

завершена успішно. Вона теж має засоби підтримки RAID 5 рівня ( Redundant Array of Inexpensive Disks - Надлишковий масив недорогих накопичувачів),можливість розпізнавання сигналів від джерела безперебійного живлення і програмне забезпечення для збереження даних на магнітній стрічці.
У даному випадку використовується мережева ОС Windows NT Advanced Server в яку об'єднані чотири ПК в мережу за допомогою сервера.
Це забезпечує нормальну роботу (АСРНПІ) і дає змогу декільком користувачам користуватися великою кількістю файлами, що знаходяться на сервері.
Протоколи TCP/IP широко застосовуються в усім світі для об'єднання комп'ютерів у мережу Internet. Архітектура протоколів TCP/IP призначена для об'єднаної мережі, що складає із з'єднаних один з одним шлюзами окремих різнорідних комп'ютерних подсетей. Ієрархію керування в TCP/IP - мережах звичайно представляють у вигляді пятиуровневой моделі, наведеної на малюнку.
1. Цей нижній рівень hardware описує те або інше середовище передачі даних.
2. На рівні network interface (мережний інтерфейс) лежить аппаратно-зависимое програмне забезпечення, що реалізує поширення інформації на тім або іншому відрізку середовища передачі даних. Відзначимо, що TCP/IP,споконвічно орієнтований на незалежність від середовища передачі, ніяких обмежень від себе на програмне забезпечення цих двох рівнів не накладає. Поняття "середовище передачі даних" й "програмне забезпечення мережного інтерфейсу" можуть на практиці мати різні по складності й функціональності наповнення -це можуть бути й просто модемне двухточечное ланку, і представляющая складну многоузловую комунікаційну структуру мережа Х.25 або Frame Relay.
3. Рівень internet (межсетевой) представлений протоколом IP. Його головне завдання - маршрутизація (вибір шляхи через безліч проміжних вузлів) при доставці інформації від вузла - відправника до вузла - адресата. Друге важливе завдання протоколу IP - приховання апаратно -програмних особливостей середовища передачі даних і надання вышележащим рівням єдиного інтерфейсу для доставки інформації. Досягає при цьому канальна незалежність і забезпечує многоплатформненное застосування додатків, що працюють над TCP/IP.
4. Протокол IP не забезпечує транспортну службу в тому розумінні, що не гарантує доставку пакетів, збереження порядку й цілісності потоку пакетів і не розрізняє логічні об'єкти (процеси), щопороджують потік інформації. Це завдання інших протоколів - TCP/IP й UDP, щоставляться до наступного transport(транспортного) рівню.TCP й UDP реалізують різні режими доставки даних.TCP, як говорять ,- протокол із установленням з'єднання. Це означає ,що два вузли , щозв'язуються за допомогою цього протоколу ,"домовляються" про те,що будуть обмінюватися потоком даних, і приймають деякі угоди про керування цим потоком. UDP (як й IP) є дейтаграммным протоколом, тобто таким, що кожен блок переданої інформації обробляється й поширюється від вузла до вузла не як частина деякого потоку, а як незалежна одиниця інформації - дейтаграмма.
5. Вище - на рівні application (прикладному) - лежать прикладні завдання, такі як обмін файлами, повідомленнями електронної пошти, термінальний доступ до вилучених серверів.
Кожному комп'ютеру в мережі Internet привласнюється IP - адреса, відповідно до того, до який IP - мережі він підключений.
Cтаршие біти 4 - х байтного IP - адреси визначають номер IP - мережі. частина, Що Залишилася, IP - адреси - номер вузла. Існують 5 класів IP - адрес, що відрізняються кількістю біт у мережному номері й номері вузла.
Адресний простір мережі Internet може бути розділене на непересічні підпростори - " підсітки ", з кожної з яких можна працювати як зі звичайною мережею TCP/IP. Єдина IP - мережа організації можна будуватися як об'єднання подсетей. Стандарти TCP/IP визначають структуру IP - адрес. Для IP - адрес класу В перші два байти є номером мережі частина, Що Залишилася, IP - адреси може використатися як завгодно. Стандарти TCP/IP визначають кіл - у байт, що задають номер мережі.
Зручніше звертатися до комп'ютерів не по їхніх числових адресах , а по іменах (host name).Список цих імен зберігається в спеціальній базі даних Domian Name System (DNS). Наприклад, комп'ютеру по імені " comsys.ntu - kpi.kiev.ua " в DNS відповідає IP - адреса 194.44.197.195.
Коли ви хочете звернутися до ресурсів цього комп'ютера, Ви вказуєте або його ім'я, або IP - адреса.
Популярність TCP/IP й архітектури на шині PCI подвигла Apple на створення продукту, що має відношення відразу до двох названих категорій. Новий Power Macintosh 9500 оснащений процесором і високошвидкісною шиною PCI ,надаючи користувачам, що займається видавничою справою, створенням систем мультимедиа й розміщенням інформації в Internet , більше високу продуктивність .
Power Mac 9500 поставляється разом з новою версією MacOs, System 7.5.2 й Open Transport 1.0 , що заменили AppleTalk й MacTCP, завдяки чому , Macintosh одержує додаткові мережні й комунікаційні можливості й сумісність .
TCP/IP Internet продемонструвала свою здатність пристосовуватися практично до будь-якого засобу зв'язку.
Можна чекати швидкої реалізації бездротового TCP/IP - доступу. Уже через 1 -2 роки переносна обчислювальна техніка по своїх можливостях ні в чому не поступиться стаціонарної. Основними труднощами буде не стільки можливість здійснення IP - з'єднання ,скільки подолання мобільними користувачами проблем , пов'язаних з динамічної IP - конфігурацією.
На гребені лавинообразного росту інтересу до Internet TCP/IP проникнув у багато настільні ПК. Однак у відмінності від NetWare й AppleTalk , для TCP/IP кожен окремий хост необхідно додатково конфігурувати. Це завдання значно спрощується завдяки появі великої кількості мережних протоколів і систем, які дозволяють централізовано управляти TCP/IP .
Протоколи TCP/IP опираються не на широкомовлення для здійснення масштабованості , необхідної для поширення мережі на всю земну кулю . Комп'ютер , що використає TCP/IP , для нормальної роботи повинен знати деяких ключових компонентів - шлюзів і сервера імен . Для глобальної об'єднаної мережі важливі імена й адреси . У відмінності від популярних протоколів для ПК ,TCP/IP постачений схемами забезпечення унікальності IP - адрес і мережних імен . Процедура розпізнавання мережних за допомогою TCP/IP традиційно здійснюється за допомогою громіздкого перетворення імен NetBios в IP - адреси у файлі LMHOSTS , що звичайно створюється вручну в кожному вузлі.У загальному виді IP - адреса являє собою 4 розділених крапками десяткові числа , наприклад 128.66.12.1. Цей формат адреси називається крапкова десяткова нотація .IP - адреса ідентифікує мережа й

 
 

Цікаве

Загрузка...