WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Розробка автоматизованої системи для проведення розрахунків між клієнтами, які користуються послугами Internet, та Інтернет-провайдером. (Дипломна) - Реферат

Розробка автоматизованої системи для проведення розрахунків між клієнтами, які користуються послугами Internet, та Інтернет-провайдером. (Дипломна) - Реферат

електроенергію, шляхом вмикання загального рубильника або пакетного вимикача на електрощиті помешкання, а у випадку пожежі і приточно-витяжно винтиляції). Повідомити про те, що трапилося, власнику або безпосередньому керівнику ділянки, на якому відбулася аварія. При нещасних випадках зробіть першу (до лікарську) медичну поміч потерпілому:
- при ураженні електричним током , якщо потерпілий дихає рідко і судорожно або в нього відсутні ознаки життя (не прослуховується подих, немає пульсу, розширені зіниці очей) робіть штучне дихання "рот-в-рот" і непрямий масаж серця (при цьому необхідно організувати виклик швидкої допомоги);
- при поранені накладете стерильну пов'язку;
- при кровотечі ран закривайте стерильною пов'язкою і тримайте в такому стані 3-5 хвилин. Якщо кровотеча припинилася, пов'язку закріпіть бинтом.
- при переломах, забитих місцях, вивихах і розтягу забезпечте спокійне і зручне положення ушкодженої частини тіла, в усіх випадках після надання першій до лікарської медичної допомоги потерпілого направте в медпункт або викличте лікаря. З урахування специфіки виробництва власних зобов'язаний доповнити даний поділ можливими аварійними ситуаціями і порядком евакуації працюючих.
Запобігання нещасних випадків та перша допомога
Надання першої медичної допомоги при нещасних випадках.
Для виклику швидкої медичної допомоги дзвонити по телефону 03. Практика переконливо свідчить, що реалізувати лікування потерпілого значною мірою залежить від того, наскільки своєчасно, кваліфіковано подано йому першу допомогу.
Перша допомога при ураженні електричним струмом.
У випадку ураження електричним струмом необхідно насамперед звільнити потерпілого від дії струму. Якщо потерпілий не втратив свідомості, йому необхідно забезпечити спокій до прибуття лікаря або доставити до лікарні. При ураженні електричним струмомпотрібно:
- якомога швидше звільнити від струмопровідних частин;
- під напругою понад 1000 В потрібно надіти діелектричні рукавиці, взути боти і діяти штангою або ізолюючими кліщами;
- якщо струмопровідна частина (провід) доторкається до землі, то слід пам'ятати про небезпеку крокової напруги. Тому після звільнення від струмопровідних частин потерпілого потрібно винести із зони крокової напруги, покласти на тверду поверхню і за допомогою огляду визначити його стан, потім надати першу допомогу;
- місцеві опіки перев'язують як рану;
- при клінічній смерті роблять штучне дихання, а у випадку фібриляції серця - зовнішній масаж серця.
Спосіб Сильвестра.
Потерпілого кладуть на спину, підклавши під лопатки валик із згорнутого одягу. Голову повертають набік, трохи витягують язик і стежать за тим, щоб він не западав. Вдих - руки потерпілого тягнуть прямими за голову. Видох - руки, зігнуті у ліктях, притягнуті до плеч. Рухи роблять 16-18 раз за хвилину. Спосіб Сильвестра не застосовують при переломах та інших ушкодження верхніх кінцівок.
Спосіб Шефера.
Потерпілого кладуть на живіт, обидві руки витягують уперед або одну з них, зігнувши в лікті, підкладають під голову. Голову повертають набік і роблять штучне дихання, натискуючи руками на спину трохи вище попереку. Протягом однієї хвилини роблять 16-18 циклів рухів - вдихів і видихів.
Спосіб "із рота в рота" слід роботи, коли ушкоджені верхні кінцівки.
Для підтримки кровообігу у випадку зупинення серця із штучним диханням одночасно слід роботи непрямий масаж серця.
Для будь-якого підприємства охорона праці є важливою частиною його виробничої діяльності. Якщо праця людини протікає в сприятливих умовах, вона сприяє розвитку всіх його здібностей, забезпечує широкі можливості для високопродуктивної і творчої роботи, зниженню аварійності і випадків виробничого травматизму. Розглянемо питання охорони праці в приміщенні групи комп'ютерних технологій цеху електрозв'язку №16 ТД ВАТ "Укртелеком".
ЗАГАЛЬНИЙ АНАЛІЗ УМОВ ПРАЦІ
Приміщення розташовано в цегляному будинку на третьому поверху (мал.1). . Приміщення має два вікна розміром 2х2,5м, які виходять на захід . Розміри приміщення наступні:
" довжина - 8 м;
" ширина - 5 м;
" висота - 4 м.
Отже, площа приміщення складає 40 м2, а об'єм - 160 м3.
У даному приміщені постійно працюють 3 людини. Види виконуваних робіт - робота з існуючим програмним забезпечення, ведення бази даних, робота з документацією. На трьох місцях роботи виконуються з використанням ПЕОМ.
мал.16. Приміщення групи комп'ютерних технологій.
ОГЛЯД УСТАТКУВАННЯ, ЯКЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ
Для виконання роботи з існуючим програмним забезпечення, ведення бази даних, використовується три ПЕОМ типу Celeron 667. Конфігурація даних машин наступна:
- процесор Celeron 667, 667Гц 133 FCB GA Box;
- пам'ять 128 Мб;
- вінчестер WD 205 BA 20,5 Гб, 7200 RPM 2 Мб CASH Buf UDMA 66;
- системна плата ABIT BE 6/II, 440 BX SLOT 1, UDMA 66 ATX;
- відео карта AGP 8 Мб S3;
- клавіатура Turbo Plus;
- миша Mouse A4TCH;
- корпус jj-767D 200 W.
Машини оснащені моніторами 15 Samsung Sync Master 553 , а також установлені 3 принтери:
Лазерний - HJ Laser Jet-1100 формату А4 .
Матричний - Epson LX-300+ формату А4.
Матричний - Epson FX-1170+ формату А3.
Аналіз повітряного середовища
Згідно ДСанПіН 3.3.2.007-98 на один працюючого обсяг приміщення повинний складати не менш 19,5 м3, площа - не менш 6м2. Таким чином, для розглянутої лабораторії на один працюючого приходиться:
o площа: ;
o обсяг: .
Отже, фактичні значення площі та об'єму, що відповідають нормативу ,а обсягу на один працюючого відповідають нормативним значенням.
Висновки
Аналіз сучасних автоматизованих систем показав, що без існування їх неможливе нормальне функціонуванн ябудь-якої фірми чи підприємства.
На основі сучасних засобів, що використовуються для створення програмних комплексів, була створений даний програмний комплекс.
Автоматизована система дозволила:
швидко та якісно надавати інформацію користувачу Інтернет;
згладити протиріччя, які виникали між провайдером та користувачем;
Надійність функціонування програмного комплексу надає можливість тісній співпраці між різними структурними підрозділами підприємства.
Отже, автоматизована система - надійний помічник в роботі, без якої неможливе нормальне функціонування підприємства електрозв'язку.
?
Список використаної літератури
1. "АСРНПІ" - програмно-апаратний комплекс. Пам'ятка для користувача.
2. Інструкція по користуванню АСРНПІ (Автоматизована система комплексних розрахунків за послуги зв'язку).
3. Бобровський С. "Delphi 5" Учбовий курс. Санкт-Петербург. 2001рік.
4. www.ternopil.ukrtelecom.ua

 
 

Цікаве

Загрузка...