WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Розробка автоматизованої системи для проведення розрахунків між клієнтами, які користуються послугами Internet, та Інтернет-провайдером. (Дипломна) - Реферат

Розробка автоматизованої системи для проведення розрахунків між клієнтами, які користуються послугами Internet, та Інтернет-провайдером. (Дипломна) - Реферат

цієї послуги - 1 коп.(можна будь-яке число більше 0). Тепер ця послуга стала доступна для вводу її користувачу. Заходимо в Довідник Угод і добавляємо користувачу із справою 200 цю послугу (зауважте, що послуга одноразова). Після добавлення послуги, у правому нижньому куті форми, можна побачити літери "КР" і якесь число. Це число є номер цієї Угоди в базі. Запам'ятовуємо його і число поряд - "ID" (номер користувача в базі). Потім в Довідниках заходимо на закладку "Правка". Тиснемо там на "+" і вводимо дані: Період - звітний період, Користувач - число, що було в Довіднику Угод біля "ID", Контракт - номер Угоди в Довіднику Угод, Тривал. - 0, Сума - вносимо суму (АЛЕ БЕЗ ПДВ, який буде добавлено при тарифікації автоматично), тобто, (-200 / 120= - 166.67 грн.). В поле Остат. - записуємо 0. Таким чином можна добавити чи відняти будь-яку суму. Якщо все було зроблено вірно, то при тарифікації з дебетового рахунку цього клієнта буде віднято 200 грн.
4. Розробка програмного забезпечення.
4.1. Реєстрація в програмі.
При запуску програми Internet (далі Програми), користувач повинен зареєструватися, ввівши свій логін та пароль відповідно у поля "Користувач" та "Пароль" і натиснути Enter.
В разі 3-х кратного невірного вводу пароля, Програма закінчиться аварійно. Для поля "Користувач" регістр символів не має значення (допускається tmp i TMP i tMp), а для поля "Пароль" обов'язковий точний ввід символів паролю.
Робота з "Довідником угод".
Вибравши з меню "Довідники" пункт "Довідник угод" або натиснувши Ctrl+U з'являєтьсявікно показане нижче. В його лівій половині список всіх користувачів, заведених в системі, їхні логіни та номера справ. Справа повна інформація про вибраного користувача.
рис.4. Загальний вигляд Довідника угод
Спочатку виводиться весь список, але можна вибравши в полі "Категорія" потрібну групу, відфільтрувати список лише потрібними даними. Можна посортувати кожну з колонок("Справа","Корист" та "Назва користувача") в алфавітному порядку, натиснувши ліву кнопку мишки на відповідному заголовку.
Три поля для вводу в лівій половині вікна служать для швидкого пошуку користувача по відповідному критерію.
Рис.5. Загальний вигляд вікна "Пошук по контексту"
Якщо назва шукається по контексту, то потрібно вибрати 3-є поле вводу і натиснути F1. У новому вікні набрати потрібне значення і тим самим звузити поле пошуку.
У правій половині вікна є 3 закладки - "Користувач", "Угода" та "Сальдо".
4.3. Закладка "Користувач".
Містить анкетні дані власника, та три кнопки внизу ("Карточка", "Список" і "Трафік").
Кнопка "Карточка" дозволяє роздрукувати анкетні дані та послуги, які надаються абоненту.
Кнопка "Список" формує весь список користувачів у вибраному порядку.
Рис.6. Загальний вигляд вікна "Користувач"
Кнопка "Трафік" формує довідку за довільний період для вибраного абонента по отриманих ним послугах: (дата і час виходу на звязок,кількість прийнятої та переданої інформації, тривалість сеансу зв'язку).
4.4. Закладка "Угода".
На цій закладці є інформація про послуги, які надаються користувачу, номер справи, наряду, тип ОС та модему, логін тощо. В базі може бути кілька логінів у одного власника.
Рис.7. Загальний вигляд вікна "Довідник угод".
4.5. Закладка "Сальдо".
На ній в 3-х таблицях подана інформація про нарахування, оплати та залишки в розрізі періодів. В 1-й табличці сальдовка користувача по періодах.
У 2-й - послуги, по яких були нарахування за вибраний в 1-й таблиці
Рис.8. Загальний вигляд Вікна "Довідник угод".
період. Сума вказана без ПДВ.
В останній таблиці дані про оплати у вибраний період. В деяких випадках 2-ї та 3-ї таблиціможе не бути.
На закладці є 3 кнопки.
Кнопка "Звіт" дозволяє сформувати для друку дані з 1-ї таблиці.
Кнопка "Рахунок" формує для друку рахунок клієнту за вибраний в 1-й таблиці період.
Кнопка "Статистика" показує статистику під'єднань користувача за вибраний період.
Під кнопками показується текучий стан розрахунків користувача за послуги. Спершу
нарахована сума, потім оплата на даний момент і нарешті залишок.
4.6. Пункт "Довідники".
Ця форма викликається з меню "Довідники" пункт "Довідники" або клавішами Ctrl+A.
В ній дані про користувачів, статті (послуги), тарифи та угоди. Всю інформацію можна сортувати натискаючи на відповідний заголовок мишкою. Для пунктів "Користувачі","Інет Користувачі" та "Угоди" можна скористатися контекстним пошуком по F1.
рис.9. Загальний вигляд вікна "Користувачі"
4.7. Оборотна відомість
Викликається з п."Вихідні форми". Щоб отримати інформацію потрібно вибрати
категорію (Фізичні особи або Організації) і період, який нас цікавить. А потім натиснути кнопку "Звіт"
рис.10. Загальний вигляд вікна "Оборотна відомість"
4.8. Довідка про доходи.
Викликається з п."Вихідні форми". З форми подібної до Оборотної відомості можна отримати дві такі таблиці:
рис.11. Загальний вигляд оборотної відомості
В 1-й дані про кількість нарахованих сум і наданих послуг в розрізі послуг та категорій користувачів. А у 2-й ті ж дані, тільки замість сум подані відповідні значення. Наприклад:
для послуги 7.27 величина 24 369 означає хвилини, а для послуги 3.11 величина 418 - мегабайти.
4.9. Друк оплат.
Викликається з п."Вихідні форми". В ній можна переглянути та роздрукувати оплати за будь-який період. Працює контекстний пошук по F1.
Рис.12. Загальний вигляд вікна "Редагування оплат"
При переході курсором зі стрічки на стрічку в останньому рядку екранної форми висвітлюється назва платника. Сума оплат виведена на екран в одиниці виміру - копійки.
рис.13. Загальний вигляд вікна "Попередній перегляд оплат"
5. Особливості використання програмного комплексу.
Кожен користувач може змінити власний логін та пароль. Для цього потрібно
рис.15. Загльний вигляд вікна "Параметри безпеки".
вибрати в п."Довідники" пункт "Зміна пароля". У віконці, що з'явиться можна поміняти свій логін і пароль, ввівши його двічі.
?
6.Охорона праці.
Охорона праці - це система законодавчих актів та відповідних їм соціально-економічних, технічних та організаційних заходів, які забезпечують безпеку, збереження здоров'я, та працездатності людини в процесі праці. Серед загальних задач охорони здоров'я виділяють профілактику професійних захворювань та оздоровлення праці робочих, які зайняті на виробництві з шкідливими вимогами праці, а також ризьке скорочення долі ручної праці, комплексної механізації та автоматизації виробничих процесів.
14. 10 92 р. був прийнятий Закон України "Про охорону праці".
Дія цього Закону поширюється на всі підприємства, установи, організації незалежно від форм власності і видів

 
 

Цікаве

Загрузка...