WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Керування папками, файлами та ярликами. Меню пуск - Реферат

Керування папками, файлами та ярликами. Меню пуск - Реферат

безпо-середньо в ньому або в спеціальному вікні.
Порядок введення формул у текст документа
Для вставлення нової формули в текст, починаючи з позиції курсора, варто скористатися командою Вставка- Обьект. У діалоговому вікні "Вставка обьекта", що з'явиться, вибирається параметр "Microsoft Еquation" і виконується команда ОК. При цьому вікно Microsoft Word міститиме видозмінене меню, нову панель інструментів "Формула" з кнопками-шаблонами різних символів, а також поле для введення формули (рис. 8.42). Розглянуту процедуру можна виконати також за допомогою кнопки "Редактор формул" стандартної панелі інструментів.
Клацання лівою клавішею миші на будь-якій із кнопок панелі "Формула" приводить до розкриття списку можливих шаблонів символів (рис. 8.43). Для вставлення у формулу будь-якого символу, наприклад П, Е, І, о і т.д., досить клацнути зазначеною клавішею на ньому.
Редагування формул
Математичні об'єкти редагуються як безпосередньо в тексті, так і в спеціальному діалоговому вікні. Перед редагуванням формули в тексті ії виділяють, клацнувши на ній лівою клавішею миші. Потім за командою Правка-Обьект Еquation -Изменить або подвійним клацанням лівою клавішею миші на формулі активізується панель "Формула" (див. рис. 8.42) і здійснюється редагування.
Редагуваннявиділеної формули в окремому вікні виконується за командою Обьект Еquation -Открьіть із меню Правка, що відкриває діалогове вікно "Редактор формул", де і відображається формула (рис. 8.44).
Це вікно має меню, аналогічне меню вікна, показаного на рис. 8.42. Засобами цих вікон установлюються: масштаб зображення формул, розмір символів, міжсимвольні відстані, стиль форматування елементів формул і т.д.
Масштабування зображення формул. Виконується воно за командою Масштаб із меню Вид, яка відкриває однойменне вікно, де і встановлюється масштаб формули (рис. 8.45). Діапазон зміни масштабу - від 25 до 400%.
Встановлення інтервалу між символами у формулах. Виконується за програмою Еquation Editor автоматично, але може задаватися також користувачем у діалоговому вікні "Интервал" (рис. 8.46), для активізації якого варто виконати команду Формат-Интервал. У цьому вікні знахо-диться список відстаней між різними елементами формули. Результати внесених змін можна бачити в спеціальному транспаранті діалогового вікна, клацнувши лівою
клавішею миші на його кнопці "Применить". Для відновлення стандартних відстаней використовується кнопка "По умолчанию".
Взаєморозташування окремих символів зручно встановлювати -вручну, користуючись клавішею і клавішею керування курсором. Наприклад, натиснення на клавіші та > приводить до пе-реміщення символу (або групи вибраних символів) угору і праворуч відповідно.
Встановлення розмірів символів у формулах. Виконується за програмою Еquation Editor автоматично з урахуванням розташування символів у формулі. Так, символи верхніх і нижніх індексів завжди мають зменшений розмір, а символи сум (Е) та інтегралів ( ) - збільшений. Користувач може встановити розміри символів також безпосередньо у вікні "Размеры" (рис. 8.47), що активізується за командою Размер-Определить. Призначення кнопок "Применить" і "По умолчаниію" тут таке саме, як і у вікні "Интервал".
Вибір стилю форматування елементів формул. Виконується з мстою підвищення наочності формул вибором різних влріантів форматування їхніх елементів. Стильове форматування застосовується до математичних символів, змінних, функцій, матриць та інших об'єктів формул. Назва стилю встановлюється в меню Стиль, а його параметри - в діалоговому вікні "Стили". Останнє активізується І за командою Стиль-Определить.
ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА WINDOWS 98
Загальні відомості
Наприкінці 90-х років XX ст. стандартом ОС для 32-розрядних ПК стала система Windows 98. Вона має ряд особливостей:
1. Зручний для користувача графічний інтерфейс. Він дає змогу досить просто керувати роботою комп'ютера, використовуючи такі поняття, як "Мій комп'ютер", "Мережне оточення", "Кнопка Пуск", "Панель задач", "Контекстне меню", "Вікно", ".Ярлик", технології "Вкажи і вибери, "Перенеси і відпусти" і т. д.
2. Вона є об'єктно-орієнтованою ОС для оброблення документів. В ній використовують такі офісні аналогії, як "робочий стіл", "папка", "документ", "кошик" і т. д.
3. Допускає підключення до локальних і глобальних комп'ютерних мереж (електронна пошта, факс.
4. Містить довгі імена файлів (до 255 символів).
5. Допускає роботу з програмами, розробленими в інших ОС (МS DOS, Windows 3.1, Windows 95 Windows NT), і виконання їх.
6. Працює в багатозадачному режимі. Використовує процесну форму (паралельно виконується кілька програм) та потокову форму (паралельно виконуються різні частини однієї програми). При одному процесорі багатозадач-ний режим реалізується так: попрацювавши якийсь час, задача у Windows 98 автоматично розвантажується і керування передається наступній задачі. При перебоях під час розв'язування задачі її можна зняти без розвантаження всієї системи
всієї системи.
7. Застосовує пряму адресацію оперативної пам'яті, завдяки чому у програмах (додатках) можуть використовуватися до 4 Гбайт віртуальної пам'яті (оперативна пам'ять і пам'ять на жорсткому диску).
8. Підтримує обмін даними між додатками за допомогою ОLE-технології- зв'язування та вбудовування об'єктів). Наприклад, таблиці, а також діаграми, побудовані в табличному процесорі Eхcel, можуть використовувати в документі, створеному в текстовому редакторі Word.

 
 

Цікаве

Загрузка...