WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Програми архіватори WinZip, WinRar - Реферат

Програми архіватори WinZip, WinRar - Реферат

два архівні файли;
" w - знайти текстову стрічку в архіві;
" n - перейменувати файли в архіві:
" m - перенести файли в архів:
" d - знищити файли в архіві;
" t - перевірка цілосності архіву;
" e - витягнути файли з архіву;
" u - добавити змінені файли;
" f - оновити файли в архіві;
" v - вивести список повних імен файлів в архіві;
" i - вивести список .файлів в архіві;
" x -розархівувати файли з каталогами.
Значення ключів слідуючі:
- c - не перевіряти тимчасову мітку;
- n - тільки нові файли:
- d - із знищенням (переміщенням);
- z - включити підкаталоги;
- e - виключити шлях в імені файлу;
- u - добавити файли (нові 1 більш нові);
- f - поновити існуючі файли.
Режими v та 1 - вивід списку файлів, в режимі v виводиться повна інформація про файли, а в режимі l -імена файлів виводяться без шляху доступу до них.
Ключ d працює одночасно з режимом d аналогічно режиму т, але перед знищенням файлів буде запит на підтвердження про знищення файлу.
Ключі u та f використовуються з режимами розархівації і виконують функції аналогічні режимам u та f.
Ключ v дозволяє створювати відразу декілька архівних файлів, щоб записати потім на дискету. Біля ключа можливо ставити розмір архівного файлу, наприклад: vSOOOO (Що означає -архівний файл буде мати розміри не більше 50000 байт). Якщо архів має більший розмір, то він створюється під розширенням А01 і т.д. Якщо біля v задати 360-це означає дискета розміром 360'Кбт,1200-1.2 Мбт.
Ключ m дозволяє встановити вид стиску при архіваціі.КомбінаціІ ключа слідуючі: МО - стиск не проходить; МІ - максимальний стиск (швидкість мала); М2 - менший стиск (більша швидкість); МЗ - висока швидкість.але менший стиск; М4 - сама висока швидкість, але самий малий стиск.
Клю.чі je, jel використовуються разом з командами архівації. Ключ je використовується, якщо потрібно підтвердження відповіді на запит про саморозархівацію, ключ jel застосовується, якщо не потрібно підтвердження на саморозархівацію.
Робота з програмою-архіватором WinRAR
Програма WinRAR призначена для створення і керування архівними файлами. Вона є 32-розрядною версією архіватора RAR для ОС Windows 95, 98 і N7.
Програма WinRAR забезпечує:
o повну підтримку архівів RAR і ZІР;
o високий ступінь стиснення інформації завдяки високоефективному алгоритму стиснення даних;
o стиснення мультимедіа файлів за допомогою спеціального алгоритму;
o підтримку технології Drag and Drop;
o керування архівами форматів САВ, АRJ і LZH;
o підтримку неперервних архівів (ступінь стиснення інформації в них на 10-50% більший, ніж звичайними методами стиснення);
o підтримку багатотомних архівів;
o створення звичайних і багатотомних архівів, що розпаковуються (SРХ, від англ. SelF-eXtracting);
o відновлення фізично пошкоджених архівів;
o підтримку додаткових функцій (шифрування, додання архівних коментарів, протоколювання помилок та ін.)
Для запуску програми WinRAR необхідно двічі клацнути мишею на значку додатка або на Його ярлику. При цьому на екрані відображається головне вікно програми аналогічно вікну папки Windows 98.
Архіватор працює в режимі керування файлами або архівами. При завантаженні програми WinRAR активним є режим керування файлами. Для входження в режим керування архівами треба двічі клацнути мишею на Імені архіву, знаходячись у режимі керування файлами.
Головне вікно програми WinRAR містить смугу заголовка, рядок меню, панель інструментів, рядок стану і робочу область.
У смузі заголовка є кнопки системного меню, згортання, розгортання та закриття вікна, а також відображаються імена поточного диска, папки і програми WinRAR.
Рядок меню включає шість меню: Файл, Команди, История, Избранное, Параметри і ?.
Файл містить команди для вибору і/або перегляду вмісту дисків та папок, а також їх закриття.
Команди включає команди виконання основних функцій програми WinRAR.
История відображає імена файлів, з якими виконувалися дії останнім часом.
Избранное забезпечує додання папок і архівів у папку Избранное.
Параметри містить команди для встановлення параметрів програми WinRAR.
Меню "?" забезпечує доступ до довідкової системи програми WinRAR.
На панелі інструментів знаходяться кнопки, що повторюють пункти з меню Команди, а також список дисків, який розкривається для зміни диска.
У робочій області вікна відображається вміст поточної лапки (в режимі керування файлами) або вміст архіву (в режимі керування архівами).
Для кожного файла показуються ім'я, розмір, тип і дата його зміни, а для файлів в архіві додається ще й розмір після архівації.
Для переходу до батьківської папки требадвічі клацнути мишею на папці ".." або натиснути на клавішу "Васkspace".
На панелі інструментів відображаються кнопки команд, що відповідають режимам керування файлами й архівами.
У рядку стану знаходяться кнопки "Диск" (для зміни поточного диска) і "Ключ" (для введення пароля). За замовчуванням значок ключа має жовтий колір, після введення пароля - червоний. У середній частині рядка виводиться розмір виділених файлів або поточний стан, у правій - загальна кількість файлів у поточній папці та їхній розмір.
?
ЛІТЕРАТУРА
1. Фигурнов В,3. IBM PC для пользователя.- М.: Финансы й статистика, ЮНИТИ. 1992.- 365 с.
2. Персональный компьютер для всех в 4-х книгах, кн. .1, Хранение й обработка информации (А.Я.Савельев, Б.А.Сазонов, С.З.Лукьянов), Высшая школа, 199ЇГ. - 191 с.
3. Персональный компьютер для всех в 4-х книгах, кн.2,ПодгОтовка й редактироваеие документов (А.Я.Савельев, Б.А.Сазонов, С.З.Лукьянов), Высшая школа 199ЇГ. - 207 с.
4. Персональный компьютер для всех в 4-х книгах, кн.З.Создание й использование баз даных (А.Я.Савельев, Б.А.Сазонов, С.З.Лукьянов), Высшая школа 1991г. - 160.
5. Персональный компьютер для всех в 4-х книгах, кн.4, Вычислительные й графические возможности (А.Я.Савельев, Б.А.Сазонов, С.З.Лукьянов), Высшая школа 1991г. - 207 с.
6. Злектронные вычислительные машины: В 8 кн. Кн. 1 Введение в ЗВМ: Практ. пособие для вузов ( А.Я. Савельев, Б.А. Сазонов й др. Под редакцией А.Я.Савельева). - М .: Высшая школа, 1991. -160 с.
7. Злектронные вычислительные машины: в 8 кн. Кн. 2. Основы информатики: Практ. пособие для вузов (А.Я. Савельев,Б.А. Сазонов, З.К.Скуратович, Н.М.Когдов; ПоДред. А.Я. Савельева).-М.: Высшая школа, 1991.-159 с.
8. Г.Франкен. MS DOS 5.0... для пользователя. -К: Торгогово-издательское бюро BHV, 1992. - 513 с.
9. Калабин С.И., Голик Л.В.,Пустовит А.В., Козакова Е.В. Справочник пользователя IBM PC. -К: КП "Техинком" МИП "Арфа", ' 1991.-112 с.
10. Поґорелый С.Д., Новиков Б.В. Утилиты для персональных ЗВМ. -К: .Научно-производственное предприятиеИНТЕРЗВМСИСТЕ МА, 1991. - 224 с.
11. Зкслер А. Б. Архиваторы (Проґраммы для хранения й обработки информации в сжатом виде). - М: Малое предприятие "Алекс", 1992. - 150 с. 12. Компьютер Пресе. -М: 1994; N 1-5

 
 

Цікаве

Загрузка...