WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Історія компанії Microsoft - Реферат

Історія компанії Microsoft - Реферат

протоколів TCP/IP, утиліта Dial-Up Networking і допускається використання довгих імен файлів.
24 листопада Гейтс закінчує роботу над книгою "Дорога в майбутнє", вона тиражується в кількості більше півтора мільйона екземплярів і практично миттєво стає бестселером номер один в Америці. Переведена на двадцять мов.
1996. Січень. Продано 25 мільйонів копій Windows 95. Щомісяця на цю операційну систему переходить 2 мільйони користувачів. 12 березня. Microsoft анонсує технології Active. 12 березня. America Online і Microsoft укладають стратегічну угоду про партнерство - AOL інтегрує Місrоsоft Internet Explorer як стандартну програму для перегляду Web для 5 мільйонів своїх користувачів.
25 березня. Число обонентов мережі MSN (The Microsoft Network) досягає 1 мільйона.
2 квітня. Виходить Microsoft Exchange Server - перший інтегрований сервер обміну повідомленнями і груповою роботою. 9 квітня. Digital, MCI і Microsoft створюють альянс для інтегрованого рішення для підприємств компанії розширюють співробітництво і створюють рішення для організації интрамереж, обміну повідомленнями і групової роботи, що буде поставляти MCI.
16 квітня. Microsoft повідомляє про вихід системи керування базами даних Microsoft SQL Server 6.5 з вбудованою підтримкою інтернет, можливістю тиражування в різнорідних середовищах і новій архітектурі динамічного блокування.
30 травня. Початок поширення бета-версії Microsoft Explorer 3.0.
4 червня. Microsoft анонсує "Normandy" - нову платформу для комерційних Internet-служб. Це перше рішення, призначене безпосередньо для постачальників послуг Internet і комерційних Web-вузлів.
11 червня. Microsoft купує компанію eShop Inc., що є ведучим постачальником технологій для електронної комерції в Internet.
13 червня. На брифінгу для користувачів і провідних комп'ютерних компаній світу в Сан-Хосе (шт. Каліфорнія, США) Білл Гейтс оголосив стратегію Microsoft в галузі intranet. Продемонстровано широкий спектр новітніх продуктів і технологій, що готуються до випуску, - Microsoft Office 97 з інтегрованими Web-технологіями, сервер каталогів Dirctory Server, інтегрований з Internet і intranet, Windows NT Server 4.0, нова платформа Normandy для комерційних Internet-служб.
17 червня. Початок бета-тестування Microsoft SNA Server 3.0.
26 червня. Виходить бета-версія проксі-сервера Microsoft на базі Windows NT, під кодовою назвою "Katapult".
15 липня. Починає працювати цілодобова інформаційна мережа кабельного телебачення - MSNBC Cable.
15 липня. Microsoft починає широке поширення бета-версії своєї нової мови програмування Visual Java++.
31 липня Microsoft випускає Windows NT 4.0, істотно поліпшену в порівнянні з версією 3.51: з'явився користувацький інтерфейс Windows 95, розширені функції для роботи з апаратними пристроями і численні вбудовані серверні процеси, такі, як WEB-сервер Internet Information Server. Спочатку частка цієї ОС, призначеної для заміни Unix, на корпоративному ринку США балу невелика, але згодом вона різко зросте, і Windows NT стає платформою для інтрамереж і загальнодоступних вузлів Інтернету.
Жовтень 1996. Корпорація Microsoft випускає OEM Service Release 2 (OSR2) for Windows 95, що призначенна для виготовлювачів ПК, що встановлюють цю ОС на нових машинах. У ній виправлені помилки і удосконалені багато убудованих функцій і панелі керування Windows 95. Деякі "нововведення" Windows 98 з'явилися в OSR2, у тому числі файлова система FAT32, що забезпечує більш ефективне використання простору на твердому диску, і поліпшена утиліта Dial-Up Networking. До складу OSR2 увійшов Internet Explorer 3.3 - перший вдалий браузер фірми Microsoft.
1997. 23 вересня. Перша бета-версія Windows NT 5.0 представлена на конференції програмістів. Фундаментальна нова версія забезпечить сумісність з апаратними засобами наступного покоління, а також буде володіти усовершенствоваными функціями адміністративного керування і захисту даних. Дата випуску - січень 1997 р.
25 червня. Корпорація Microsoft випускає Windows 98 - останню версію Windows на базі старого ядра. Система Windows 98 інтегрована з браузером Internet Explorer 4.0 і сумісна з багатьма новими апаратними стандартами - від USB до специфікації керування ACPI.
Ситуація c Windows 98 нагадує ситуацію з Windows 3.11. Частина користувачів вважає, що Windows 98 - це Windows 95, але з установленим Internet Explorer 4.0, і дійсно, зовнішніх відмінностей між ними дуже мало. Різниця лежить всередині, під шаром "косметики". Це, у першу чергу, поліпшений механізм керування оперативною пам'яттю,. частково запозичений з Windows NT, поліпшені засоби керування Windows і багато чого іншого.
Але це як і раніше ОС із сімейства Windows 3.x/9x, в основі якої лежить ядро, розроблене в 1988-1989 роках для проекту Windows /386 3.0 (що ввійшов у Windows 3.0). У цьому легко переконатися, заглянувши у файли, що поставляються в складі комплекту для розроблювача драйверів під Windows 98 (Win98 DDK - Device Driver Kit). Заголовні файли, що містять описи структур даних, використовуваних ядром Windows, і файли зі зразками коду насичені повідомленнями: "написаний у 1988 році", "написаний у 1988 році, цілком переписаний у 1988 році,виправлений у 1989 році", і їм подібним.
Windows 98 - останній продукт Microsoft, побудований на старому ядрі. У новій системі, Windows 2000, используеися програмний код Windows NT.
У 1998 році Microsoft випускає Office 98 для Macintosh - як розширення раніше випущеного пакета Office 97. Іронія долі - користувачі Мас'ов "сидять" на софте від Microsoft.
Новітня історія Microsoft багата хвилюючими подіями. У січні 99-го року випущена Encarta Africana, чергова мультимедійна енциклопедія, цього разу присвячена життю народів Африки. У лютому відкривається перший онлайновый магазин Microsoft, а в березні надходить у продаж нова книга Білла Гейтса "Бізнес зі швидкістю думки", основна ідея якої добре відбита в назві. 18 березня для вільного скачувануя стає доступний MSIE 5.0; за перший тиждень програму скачали більш 5 мільйонів разів.
Закінчуючи історію Microsoft, не можна не згадати про останні голосні подіях. Мін'юст США (за підтримкою таких монстрів, як International Business Machines Corp., Netscape, Novell, Oracle і Sun) 22 жовтня 1988 року оголосили про початок розслідування діяльності Microsoft у зв'язку з порушенням останньої "указу про згоду" 1995 р. фактом включення у свою операційну систему Windows власного web-браузера "Internet Explorer". Як вважає головний прокурор Дженет Рино (Janet Reno), Microsoft "незаконно користається перевагами, що дає монополія на Windows, щоб захищати і розширювати цю монополію й обмежувати вибір споживачів". Варто відзначити, однак, що міністерство юстиції переслідує Microsoft не за порушення антитрестівського законодавства, а за порушення раніше заключеної угоди, підписаної в ході розслідування його діяльності в 1994 р. У захист своєї компанії Гейтс написав у "Уолл Стрит Джорнел" (Wall Street Journal) від 5 листопада 98 року, що "американське антитрестівське законодавство існує не для придушення конкурентів, а для надання споживачам можливості широкого вибору товарів і послуг за справедливими цінами". Більш того, "подальше удосконалення Windows, щоб програма могла підтримувати стандарти Інтернет, - це не прикраса; це критично важливо для збереження конкурентоспроможності Windows. Сказати Mіcrosoft, що він не має право удосконалити Windows, значить сказати нам, що ми не маємо права брати участь у конкурентній боротьбі".

 
 

Цікаве

Загрузка...