WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Текстовий процесор Microsoft Word - Дипломна робота

Текстовий процесор Microsoft Word - Дипломна робота

виноску. Введіть потрібній текст. Перемістіть текстовий об'єкт у положення, яке він повинен займати по відношенню до графічного об'єкту. Перемістіть символ прив'язки текстового об'єкту до абзацу, який містить символ прив'язки графічного об'єкту.
Добавлення тексту до рисунка
Текст може бути добавлений до графічного об'єкту декількома способами. За допомогою команди "Название..." у меню "Вставка" легко утворити назву. Можна утворювати назви, заставляючи програму саму слідкувати за нумерацією рисунків та інших об'єктів у документі. Виноски допомагають утворювати покажчик на деяку область рисунка. У всіх інших випадках для добавлення тексту до рисунків служатьнадписи.
Робота з рисунками
Зміна розмірів рисунка
Розміри рисунка, імпортованого в документ, можна змінити після його вставки в документ. При зміні розміру рисунка можна зберігати притаманні йому пропорції або, навпаки, змінити їх, збільшуючи або зменшуючи тільки висоту або ширину. Після зміни розміру та/або пропорцій рисунка легко відновити його первісний вигляд. Вказані нижче дії слід проводити у режимі розмітки сторінки.
Зміна розмірів рисунка зі збереженням пропорцій. Виділіть рисунок. Встановіть покажчик на кутовий маркер розміру та, утримуючи кнопку миші, переміщайте його до одержання потрібного розміру рисунка.
Зміна висоти або ширини рисунка. Виділіть рисунок. Встановіть покажчик на середній маркер розміру та, утримуючи кнопку миші, переміщайте його до одержання потрібного розміру рисунка.
Відновлення вихідних розмірів рисунка. Виділіть рисунок, пропорції та розмір якого слід відновити. Виберіть команду "Рисунок..." у меню "Формат". Натисніть кнопку "Восстановить".
Зміна розмірів рисунка відносно його центру. Виділіть рисунок. Переміщайте маркер розміру, утримуючи натиснутою клавішу CTRL.
Робота з таблицями
Таблиця складається з комірок, які згруповані по рядкам та стовпцям. Нижче наводиться один із можливих прикладів використання таблиці.
Тип Кількість Розрядність шини Адресуєма
процесора Рік транзисторів даних адресів пам'ять MIPS
8086 1978 29 000 16 20 1 М 0.33
8088 1979 29 000 8 20 1 М 0.33
80286 1982 134 000 16 24 16 М 1.2
80386 1985 275 000 32 32 4 Г 6
80486 1989 1 200 000 32 32 4 Г 20
Pentium 1993 3 100 000 64 32 4 Г 112
Pentium Pro 1995 7 000 000 64 32 4 Г 200
Pentium ІІ 1997 7 500 000 64 32 4 Г 300
Введення даних у таблицю та переміщення по ній
Результат Дія
Переміщення у наступну комірку Натисніть клавішу TAB. Якщо курсор знаходиться в останній комірці таблиці, натискання цієї клавіші добавляє до таблиці новий рядок
Переміщення у попередню комірку Натисніть клавіші SHIFT+TAB
Переміщення у попередній або наступний рядок Натисніть клавішу СТРІЛКА УВЕРХ або СТРІЛКА УНИЗ
Переміщення у першу комірку рядка Натисніть клавіші ALT+HOME або ALT+7 на цифровій панелі
Переміщення в останню комірку рядка Натисніть клавіші ALT+END або ALT+1 на цифровій панелі
Переміщення у першу комірку стовпця Натисніть клавіші ALT+PAGE UP або ALT+9 на цифровій панелі
Переміщення в останню комірку стовпця Натисніть клавіші ALT+PAGE DOWN або ALT+3 на цифровій панелі
Початок нового абзацу Натисніть клавішу ENTER
Добавлення нового рядка у кінці таблиці Натисніть клавішу TAB у кінці останнього рядка
Добавлення тексту перед таблицею на початку документа Натисніть клавішу ENTER у початку першої комірки
Виділення елементів таблиці
Результат Дія
Виділення комірки Установіть покажчик на лівий край комірки та натисніть кнопку миші
Виділення рядка Установіть покажчик ліворуч від рядка та натисніть кнопку миші
Виділення стовпця Установіть покажчик на верхній лінії сітки стовпця та натисніть кнопку миші
Виділення декількох комірок, рядків або стовпців Утримуючи кнопку миші, переміщуйте покажчик по комірці, рядку або стовпцю, або виділіть одну комірку, рядок або стовпець, а потім, утримуючи клавішу SHIFT, виділіть наступну комірку, рядок або стовпець
Виділення тексту в наступній комірці Натисніть клавішу TAB
Виділення тексту в попередній комірці Натисніть клавіші SHIFT+TAB
Виділення всієї таблиці Перейдіть у таблицю, а потім натисніть клавіші ALT+5 на цифровій панелі при вимкнутому режимі NUM LOCK
Порада. Щоб виділити рядок, стовпець або всю таблицю, перейдіть у таблицю та використайте одну з команд "Выделить" (меню "Таблица") або використайте потрібні гарячі клавіші.
Елементи таблиці, що не друкуються
Символи комірок Лінії сітки Символи рядків
Утворення та видалення таблиць
Утворення таблиці
Існує можливість утворити порожню таблицю, а потім заповнити комірки, або перетворити існуючий текст у таблицю. Можна також вибрати одну з таблиць, що пропонується майстром таблиць, або утворити таблицю з існуючих зовнішніх вихідних даних, наприклад, електронної таблиці або бази даних із Microsoft Excel або Microsoft Access. Вказані застосування автоматично формують таблицю.
Утворення порожньої таблиці
Встановіть курсор у позицію, куди треба вставити таблицю. Натисніть кнопку стандартної панелі інструментів - "Вставить таблицу". Виберіть потрібну кількість рядків та стовпців.
Перетворення тексту в таблицю
Визначить місця, де необхідно розділити текст на рядки та стовпці, шляхом вставки розділяючих символів у текст. Наприклад, використовуйте символи табуляції для відокремлення стовпців та символи абзацу - для відокремлення рядків. Виділіть текст, який треба перетворити. Виберіть команду "Преобразовать в таблицу..." у меню "Таблица". Задайте потрібні параметри.
Введення зовнішніх вихідних даних у таблицю
Виберіть команду "База данных..." у меню "Вставка". Натисніть кнопку "Получить данные", а потім виберіть джерело даних. Натисніть кнопку "OK". Натисніть кнопку "Отбор записей", а потім виберіть потрібні записи.
Перетворення таблиці у текст
При перетворенні таблиці у текст можна визначити символ, який буде служити роздільником у перетвореному тексті. Це може бути кома, символ табуляції, символ абзацу або іншій символ. Виділіть рядки таблиці, які необхідно перетворити в абзаци. Виберіть команду "Преобразовать в текст..." у меню "Таблица". В групі "Разделитель" встановіть потрібний перемикач або введіть символ, який буде використаний як розділювач комірок. Рядки розділяються символами абзацу.
Переміщення та копіювання елементів таблиці
Виділіть комірки, рядки або стовпці, які треба перемістити або скопіювати. Для переміщення або копіювання тексту на нове місце без зміни вже присутнього там тексту, виділіть тільки текст без символу комірки. Для переміщення виділеного фрагменту перетягніть його на нове місце. Для копіювання виділеного фрагменту перетягніть його на нове місце, утримуючи натиснутою клавішу CTRL.
Видалення таблиці або елементів таблиці
Існує можливість видалення однієї

 
 

Цікаве

Загрузка...