WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Текстовий процесор Microsoft Word - Дипломна робота

Текстовий процесор Microsoft Word - Дипломна робота

стрілки. Для видалення стрілки виберіть тип лінії без стрілки.
Примітка. Для появлення на екрані більшої кількості типів ліній зі стрілками виберіть параметр "Другой...".
Вибір типу лінії
У режимі розмітки сторінки виберіть лінію, тип якої слід змінити. Щоб вивести на екран панель графічних елементів, натисніть кнопку . Натисніть кнопку - "Тип линии" та виберіть потрібний тип лінії.
Примітка. Для вибору з інших параметрів виберіть "Другой...".
Добавлення, зміна або видалення заливки або узору
Кожний графічний об'єкт може бути залитийкольором або відтінком сірого або кольоровим чи однокольоровим узором. Після добавлення заливки її легко видалити або змінити.
Добавлення, зміна або видалення заливки. Щоб вивести на екран панель графічних елементів, натисніть кнопку . У режимі розмітки сторінки виділіть потрібний об'єкт. Натисніть кнопку - "Цвет заливки". Виберіть потрібний колір або параметр "Нет" для видалення заливки.
Добавлення, зміна або видалення узорної заливки. У режимі розмітки сторінки виділіть потрібний об'єкт. У меню "Формат" виконайте команду "Графический объект...", а потім виберіть вкладку "Заливка". Зі списку "Узоры" виберіть потрібний узор. Зі списку "Цвет узора" виберіть потрібний колір.
Примітка. Колір, вибраний зі списку "Цвет", є кольором фону узорної заливки, а колір, вибраний зі списку "Цвет узора", є кольором узору.
Добавлення або видалення тіні
У режимі розмітки сторінки виділіть об'єкт, до якого слід добавити тінь. У меню "Формат" виконайте команду "Графический объект...", а потім виберіть вкладку "Линия". Для добавлення тіні встановіть прапорець "Тень". Для видалення тіні зніміть прапорець "Тень".
Імпорт рисунків
Звертаючись до папки "MSOfficeClipart" ви можете отримати доступ до сотень професійних рисунків. Після вставки рисунка в документ його можна переміщати, міняти його розмір або кольори. Використовуйте кнопку - "Создать рисунок" на панелі графічних елементів для розділення рисунка на частини, кожну з яких можна змінювати, як будь-який графічний об'єкт.
Вставка рисунка
Встановіть курсор у те місце документа, в яке слід вставити рисунок. Виберіть команду "Рисунок" у меню "Вставка". Встановіть покажчик на імені файла, який містить потрібний рисунок, і двічі натисніть кнопку миші.
Нижче наводяться приклади рисунків із папки "MSOfficeClipart".
Обрізання імпортованого рисунка
Виділіть рисунок. Натисніть клавішу SHIFT та встановіть покажчик на маркер розміру так, щоб він прийняв вигляд покажчика обрізання. Перемістіть маркер розміру по рисунку. При цьому переміщенні рисунок зберігає свій розмір, зменшується тільки видима частина рисунка. Може статися, що для одержання потрібного ефекту необхідно буде перемістити ще один маркер розміру.
Порада. Можна визначити точні розміри обрізання рисунка. За допомогою команди "Рисунок" у меню "Формат" виберіть потрібні розміри в полях у групі "Обрезать".
Редагування імпортованого рисунка
Якщо в документі є рисунок, зроблений в іншому застосуванні, його можна редагувати як графічний об'єкт, утворений в програмі Word. Якщо імпортований рисунок має формат растра, незважаючи на те, що його неможна редагувати, до нього можна додати границю, тінь або виноску.
Можна редагувати рисунки, імпортовані у Word, за допомогою інших застосувань, які встановлені в системі, не виходячи з документа. Для цього слід використовувати встановлене за умовчанням застосування для редагування графічних об'єктів.
Редагування рисунка. У режимі розмітки сторінки встановіть покажчик на рисунок і двічі натисніть кнопку миші. На екрані відкриється спеціальне вікно редагування рисунка з відображеними в ньому панелями інструментів "Рисунок" і "Рисование". Змініть рисунок за допомогою інструментів з панелі графічних елементів. Після зміни розмірів рисунка натисніть кнопку - "Установить границы рисунка" на панелі інструментів "Рисунок", щоб границі рисунка змінились до потрібного розміру. Після закінчення редагування натисніть кнопку "Закрыть рисунок" на панелі інструментів "Рисунок" для повернення в документ.
Примітка. Для розгрупування деяких типів графічних об'єктів, щоб їх можна було змінювати за допомогою інструментів панелі графічних елементів, використовуйте кнопку . Виберіть команду "Настройка..." у меню "Сервис" і перемістіть кнопку на панель інструментів. Виділіть рисунок і натисніть кнопку . Якщо імпортований рисунок має формат растра, відредагуйте його в іншому застосуванні, а потім вставте в документ.
Вибір редактора рисунків. Виберіть команду "Параметры..." у меню "Сервис", а потім - вкладку "Правка". Зі списку "Редактор рисунков" виберіть застосування, яке слід використовувати як редактор рисунків.
Типи графічних файлів, які підтримує Word
В документ можуть бути вставлені файли багатьох графічних форматів. Для вставки метафайлів Windows або растрів графічний фільтр не потрібен. Якщо для файлів якогось графічного формату фільтр не встановлений, запустіть програму установлення MS Office та добавте фільтр, якого не вистачає.
Позиціювання тексту та рисунків
Завдання точного положення графічних об'єктів
Один із способів точного переміщення об'єктів виконується за допомогою клавіш із стрілками, при цьому об'єкт переміщається до наступної лінії сітки. Якщо необхідно переміщати об'єкт по одному пікселу за крок, переміщайте його за допомогою клавіш зі стрілками, утримуючи натиснутою клавішу CTRL. Якщо необхідно обмежити переміщення об'єкта у вертикальному або горизонтальному напрямках, переміщайте його, утримуючи натиснутою клавішу SHIFT. Якщо необхідно розташувати об'єкт в конкретному місці сторінки, у вікні діалогу "Форматирование объекта" виберіть вкладку "Размер и положение" та введіть координати в поля "По горизонтали" та "По вертикали".
Зміна порядку графічних об'єктів та імпортованих рисунків у купці
Якщо деякі об'єкти накладаються один на одного, то їх можна переміщати відносно один одного, розташовуючи поверх решти потрібний графічний об'єкт. Так саме можна помістити графічний об'єкт або імпортований рисунок поверх тексту або під текст. Для цього виведіть на екран панель графічних елементів, натиснувши кнопку . Виділіть графічний об'єкт. Натисніть одну з кнопок , , або . Якщо виділити потрібний об'єкт не вдається, виділіть верхній із накладених об'єктів, а потім натискайте клавішу TAB, поки не буде виділений потрібний об'єкт.
Управління переміщенням виноски, назви або надпису
Можна приєднати виноску, назву або надпис до графічного об'єкту або рисунка. Тоді, при переміщенні зображення по документу, текст переміщується разом з ним.
Щоб вивести на екран панель графічних елементів, натисніть кнопку . Для появи символів прив'язки натисніть кнопку . Натисніть кнопку - "Надпись" або - "Выноска", а потім перемістіть надпис, назву або

 
 

Цікаве

Загрузка...