WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Текстовий процесор Microsoft Word - Дипломна робота

Текстовий процесор Microsoft Word - Дипломна робота

машинці, а інтервал 1.5 Word - подвійному інтервалу друкарської машинки.
" Для кращого сприйняття тексту варто також збільшити до 6 пт міжабзацну відстань - це відповідає інтервалу у 1.5 рядка.
Проглядання атрибутів формату
Щоб перевірити форматування окремого символу або абзацу,натисніть кнопку - "Справка" на стандартній панелі інструментів. Після того як покажчик прийме вигляд знака питання, встановіть його у будь-яке місце тексту та натисніть кнопку миші. Після закінчення перевірки натисніть клавішу ESC.
Табуляція
Щоб точно встановити позиції табуляції, виконайте команду "Табуляция..." у меню "Формат". Цю процедуру можна також виконати грубо, використовуючи лінійку друку, яку можна включити або відключити за допомогою команди "Линейка" у меню "Вид". З цією метою виділіть спочатку абзаци, в яких слід встановити позиції табуляції. Потім натискайте кнопку ліворуч від горизонтальної лінійки до тих пір, поки значок типу табуляції на ній не прийме потрібний вигляд: ?, ?, або ? (вирівнювання тексту ліворуч, по центру або праворуч). Нарешті вкажіть мишею на лінійці місце, в якому ви хочете задати позицію табуляції.
Обрамлення та заливка
Ви можете утворювати обрамлення коло сторінки, окремих фрагментів тексту, рисунків, таблиць (про таблиці мова піде далі). Обрамлення можна додавати з будь-якої сторони. Крім того для виділених абзаців можна використовувати заливку, щоб затінити задній план тексту.
Щоб додати обрамлення та (або) заливку, виділіть потрібні абзаци та скористуйтесь командою "Обрамление и заливка..." у меню "Формат", а потім встановіть необхідні параметри.
Цю ж процедуру можна виконати по-іншому. Встановіть курсор у будь-якому місці абзацу, який треба обрамити та (або) залити. Виберіть команду "Панели инструментов..." у меню "Вид". Встановіть прапорець "Обрамление", а потім натисніть кнопку "ОК". На екрані з'явиться панель інструментів "Обрамление". Виберіть підходящий тип лінії, натисніть необхідну кнопку для утворення ліній обрамлення. У нижньому віконці виберіть тип заливки. Панель інструментів "Обрамление" можна викликати простіше, натискаючи кнопку - "Обрамление" панелі форматування.
Використання стилів
Утворення стилю
Виберіть команду "Стиль..." у меню "Формат", а потім натисніть кнопку "Создать". Введіть ім'я нового стилю в полі "Имя". Виберіть тип нового стилю в поле "Стиль". Натисніть кнопку "Формат", щоб задати форматування для нового стилю.
Зауваження. Звичайно новий стиль утворюється на основі стилю, застосованого до обраного абзацу. Щоб утворити новий стиль на основі іншого стилю, вкажіть стиль у полі "Основан на стиле".
Порада. Можна швидко утворити стиль абзацу, оснований на стилі виділеного тексту, якщо ввести ім'я нового стилю в полі - "Стиль" панелі форматування.
Застосування стилю
Щоб накласти стиль абзацу на один абзац, помістіть курсор у будь-яке місце абзацу. Щоб накласти стиль символу, виділіть текст, який треба відформатувати. Виберіть команду "Стиль..." у меню "Формат". Виберіть потрібний стиль, а потім натисніть кнопку "Применить". Якщо потрібний стиль відсутній у списку поля "Стили", виберіть іншу групу стилів у полі "Список".
Порада. Щоб швидко накласти стиль, виберіть стиль абзацу або символу в полі - "Стиль" на панелі форматування. Імена стилів абзаців перед назвою містять значок абзацу ""; імена стилів символів - значок у вигляді підкресленої літери "а".
Зміна стилю
Виберіть команду "Стиль..." у меню "Формат". У полі "Стили" виберіть стиль і натисніть кнопку "Изменить". Натисніть кнопку "Формат" для зміни атрибутів стилю.
Порада. Щоб застосовувати модифікований стиль у нових документах, які основані на поточному шаблоні, встановіть прапорець "Добавить в шаблон".
Копіювання стилю в іншій документ
Виберіть команду "Стиль..." у меню "Формат", а потім натисніть кнопку "Организатор". Виберіть стилі для копіювання з будь-якого списку, а потім натисніть кнопку "Копировать". У списку ліворуч з'являться стилі, що використовуються в активному документі або шаблоні, у списку праворуч - стилі шаблону документа "Обычный".
Видалення стилю
Виберіть команду "Стиль..." у меню "Формат". Виберіть стиль, який хочете видалити, а потім натисніть кнопку "Удалить".
Завдання стилю для наступного абзацу
Виберіть команду "Стиль..." у меню "Формат". У полі "Стили" виберіть стиль, за яким хочете призначити наступний, а потім натисніть кнопку "Изменить". У полі "Стиль следующего абзаца" виберіть стиль, який хочете визначити як стиль для наступного абзацу.
Використання стилів із інших шаблонів документів
Виберіть команду "Библиотека стилей..." у меню "Формат". Щоб застосувати стиль із шаблона, вкажіть його ім'я та двічі натисніть кнопку миші. Поточному шаблону відповідає значення "Текущий".
Нумеровані та маркіровані списки
Нумерація та маркірування списків
Нумеровані та маркіровані списки являють собою визначені послідовні абзаци, ліворуч від яких стоять порядкові числа або маркери. Виділіть абзаци, які потрібно нумерувати або маркірувати. Виберіть команду "Список..." у меню "Формат". Виберіть тип списку у вкладках "Маркированный", "Нумерованный" або "Многоуровневый". У разі потреби можна змінити формати маркерів та номерів (літер). Для швидкого нумерування або маркірування користуйтеся кнопками - "Нумерованный список" або - "Маркированный список" стандартної панелі інструментів.
Нумерація заголовків
При форматуванні документа з використанням вбудованих стилів заголовків виконується автоматична нумерація заголовків відповідно до обраного формату. Виберіть команду "Нумерация заголовков..." у меню "Формат". Виберіть формат нумерації.
Використання правої кнопки миші при редагуванні та форматуванні
При редагуванні або форматуванні тексту для швидкого доступу до деяких команд у меню "Правка" або "Формат" встановіть курсор у потрібному місці та натисніть праву кнопку миші, після чого з'явиться меню, що наводиться ліворуч (можливі варіанти). Наступні дії - очевидні і тому не коментуються.
Використання шаблонів
Програма Word включає декілька шаблонів та майстрів для збереження часу користувача при утворенні різних документів, що найбільш часто використовуються. Так, майстер по утворенню листів можна використовувати для утворення особистих або ділових листів.
Щоб утворити один із документів, вказаних у списку, що наводиться нижче, виберіть команду "Создать" у меню "Файл", а потім - підхожий шаблон або майстер. Продивіться їх всі, щоб потім знати, з чого вибирати!
Виберіть вкладку Щоб вибрати шаблон або майстер
"Письма и факсы" Ділові листи; Титульні сторінки факсимільних повідомлень
"Записки" Службові записки
"Отчеты" Звіти
"Публикации" Брошури; Довідники; Порадники; Бюлетені; Заяви для преси; Наукові роботи
"Другие документы" Порядок денний; Грамоти;

 
 

Цікаве

Загрузка...