WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Текстовий процесор Microsoft Word - Дипломна робота

Текстовий процесор Microsoft Word - Дипломна робота

або декількох комірок, рядків, стовпців, або цілої таблиці. Можна також видалити уміст комірок, не видаляючи самих комірок.
Видалення таблиці разом з умістом. Виділіть таблицю. Натисніть кнопку стандартної панелі інструментів - "Удалить в буфер".
Видалення комірок із таблиці. Виділіть комірки, які треба видалити, включаючи символи комірок. Виберіть команду "Удалить ячейки..." у меню "Таблица". Установіть перемикач, що відповідає необхідному параметру.
Видалення рядків або стовпців із таблиці. Виділіть рядки або стовпці, які треба видалити. При видаленні рядків уключіть у виділений фрагмент символ рядка. Виберіть команду "Удалить строки" або "Удалить столбцы" у меню "Таблица".
Видалення умісту таблиці. Виділіть елемент,який треба видалити. Натисніть клавішу DEL.
Зміна таблиці
Добавлення комірок у таблицю
Виділіть праворуч від місця вставки стільки комірок (включаючи символи комірок), скільки треба вставити їх у таблицю. Натисніть кнопку стандартної панелі інструментів - "Вставить таблицу". Установіть потрібні параметри.
Добавлення рядків або стовпців у таблицю
Виділіть рядок нижче місця, куди треба вставити новий рядок, або стовпець праворуч від місця, куди треба вставити новий стовпець. Виділіть стільки рядків або стовпців, скільки треба вставити їх у таблицю. Натисніть кнопку стандартної панелі інструментів - "Вставить таблицу". Рядок буде вставлений над виділеним рядком, а стовпець - ліворуч від виділеного стовпця.
Зауваження. Для добавлення рядка у кінці таблиці встановіть курсор в останню комірку останнього рядка та натисніть клавішу TAB. Для добавлення стовпця праворуч від останнього стовпця встановіть курсор праворуч від найправішого стовпця таблиці. Виберіть команду "Выделить столбец" у меню "Таблица", а потім натисніть кнопку стандартної панелі інструментів - "Вставить таблицу".
Розбиття таблиці або вставка тексту перед таблицею
Для розбиття таблиці на дві частини виділіть рядок, який буде першим у новій таблиці. Для вставки тексту перед таблицею виділіть її першій рядок. Виберіть команду "Разбить таблицу" у меню "Таблица".
Форматування таблиці
Добавлення та видалення обрамлення й заливки
Для автоматичного добавлення обрамлення та заливки виділіть таблицю та виберіть команду "Автоформат..." у меню "Таблица". Нарешті, виберіть потрібний формат із списку "Форматы".
Для добавлення обрамлення та заливки у ручному режимі до всієї таблиці або її частини виділіть відповідне, а потім виберіть команду "Обрамление и заливка..." у меню "Формат" та задайте потрібні параметри.
Для видалення обрамлення та заливки виділіть таблицю, а потім виберіть команду "Автоформат..." у меню "Таблица". Зі списку "Форматы" виберіть "Нет".
Зміна ширини стовпця таблиці
Виділіть стовпець, ширину якого треба змінити. Виберіть команду "Высота и ширина ячейки..." у меню "Таблица", а потім - вкладку "Столбец". Для визначення точної ширини стовпця, введіть число у полі "Ширина столбца". Для встановлення ширини стовпця у відповідності з його умістом натисніть кнопку "Автоподбор".
Зауваження. Можна змінювати ширину стовпця, пересуваючи границі стовпця усередині самої таблиці або, переміщуючи маркери стовпця на горизонтальній лінійці.
Порада. Щоб побачити величину ширини стовпця, встановіть покажчик миші на горизонтальну лінійку та натисніть кнопку миші, утримуючи натиснутою клавішу ALT.
Зміна висоти рядка таблиці
За умовчанням висота рядка встановлюється в залежності від умісту комірок та заданих інтервалів перед та після абзацу. Висоту рядків можна змінювати, але всі комірки одного рядка будуть мати однакову висоту.
Для виконання дії виділіть рядок, висоту якого треба змінити. Виберіть команду "Высота и ширина ячейки..." у меню "Таблица", а потім - вкладку "Строка". Для встановлення ширини стовпця у відповідності з його умістом виберіть параметр "Авто" зі списку "Высота строки".
Для визначення точної ширини рядка виберіть параметр "Точно" зі списку "Высота строки" та введіть число в полі "Значение". Якщо уміст перевищує фіксовану висоту рядка, нижня його частина буде відрізана.
Для визначення точної ширини рядка можна також вибрати параметр "Минимум" зі списку "Высота строки" та ввести число у полі "Значение". Якщо уміст перевищує фіксовану висоту рядка, то вона буде змінена так, щоб уміст поміщався у комірці.
Зауваження. Висоту рядка можна змінювати за допомогою вертикальної лінійки у режимі розмітки сторінки. Виберіть команду "Разметка страницы" у меню "Вид". Пересуньте на вертикальній лінійці маркер рядка.
Зміна інтервалу між стовпцями таблиці
Перейдіть у таблицю. Виберіть команду "Высота и ширина ячейки..." у меню "Таблица", а потім - вкладку "Столбец". Уведіть потрібне число в поле "Интервал между столбцами".
Вирівнювання таблиці або рядків таблиці на сторінці
Виділіть таблицю або рядки, які необхідно вирівняти. Виберіть команду "Высота и ширина ячейки..." у меню "Таблица", а потім - вкладку "Строка". Для вирівнювання таблиці або виділених рядків виберіть один із трьох параметрів зі списку "Выравнивание": "По левому краю", "По правому краю" або "По центру". Для визначення точного відступу від лівих полів уведіть число у полі "Отступ слева".
Відображення сітки таблиці
Виберіть команду "Сетка" у меню "Таблица".
Вставка символу табуляції у комірку таблиці
Натисніть клавіші CTRL+TAB.
Об'єднання декількох комірок таблиці в одну
Існує можливість злиття двох або більше комірок одного рядка в одну комірку. Наприклад, необхідно злити декілька комірок в одну для утворення заголовка таблиці, що відноситься до декількох стовпців. Злиття комірок можливе лише по горизонталі. Виділіть комірки, призначені для злиття. Виберіть команду "Объединить ячейки" у меню "Таблица".
Розбиття однієї комірки таблиці на декілька
Виділіть комірки, призначені для розбиття. Виберіть команду "Разбить ячейки" у меню "Таблица". Уведіть кількість стовпців, на яку треба розбити кожну комірку. Текст комірки розбивається у залежності від кількості символів абзацу, що знаходяться у ній. Якщо у комірці міститься лише один символ абзацу, то весь текст, що знаходиться у ній, поміщається у найлівішу з нових комірок, а решта залишаються порожніми. Якщо у комірці містяться більше одного символу абзацу, то абзаци розподіляються порівну між комірками.
Повторення заголовку таблиці на кожній сторінці
Виділіть рядки тексту, включаючи першу, які будуть використовуватись як заголовок таблиці. Виберіть команду "Заголовки" у меню "Таблица".
Зауваження. Заголовки будуть автоматично повторені лише у випадку автоматичного розриву сторінок. При примусовому розриві сторінок усередині таблиці повторення не буде зроблене. Повторені заголовки таблиці можна бачити лише у режимі розмітки сторінки.
Сортування даних у таблиці
Виділіть стовпці,

 
 

Цікаве

Загрузка...