WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Характеристика кольорового сканера HP Scan Jet 6390C Professional - Реферат

Характеристика кольорового сканера HP Scan Jet 6390C Professional - Реферат

немаскована плівка. Оскільки не можна виготовити барвники зовсім без паразитного поглинання, то для виключення паразитного поглинання пурпурного барвника служить жовта маска, а для блакитного барвника - червонувата. Разом ці компоненти і дають характерне жовтогаряче фарбування маскованої плівки. Сучасні фотопапери розраховані для печатки з маскованих плівок. Більшість сьогоднішніх сканерів, теж у режимі негатив, призначені для роботи з маскованими плівками. Звичайно, можна самому підібрати параметри для корекції маски, але ...
З конструктивних особливостей сканера відзначимо відсутність мережного вимикача і наявність 5 кнопок на передній панелі. Цим кнопкам можна призначити дії здуже обмеженого списку в меню: "Панель керування Сканери і камери Дії, виконувані комп'ютером зі сканованими зображеннями". За замовчуванням це:
1. сканування і запуск програми HP PrecisionScan Pro,
2. запуск утиліти копіювання HP ScanJet,
3. сканування в програму доставки електронної пошти ( із трьох поштових програм, установлених на моєму комп'ютері, сканер знайшов тільки одну сумісну - Netscape Communicator),
4. сканування у факсимільний додаток і
5. сканування в редактор документів (на моєму комп'ютері додатків, підтримуваних сканером, не виявилося, хоча на ньому були встановлені і Word, і AmiPro, і Lexicon 97).
Майже аналогічні можливості надає і програма PrecisionScan Pro по команді "Сканувати в". Тут вибір текстових редакторів, що були виявлені на моєму комп'ютері і показалися сканеру сумісними з ним, виявився трохи більше - це Microsoft Word, WordPad, Acrobat Exchange, Ami Pro 3.0, CorelDRAW 7, однак розпізнаний текст був коректно експортований тільки в перші два додатки. У випадку з експортом у Ami Pro розпізнаний текст записувався в тимчасовий файл із розширенням txt , а програма намагалася відкрити файл із тим же ім'ям, але розширенням sam. При експорті в CorelDRAW 7 створювався тимчасовий файл у форматі WMF, і в програмі ми одержували векторизованное зображення, причому результат не залежав від параметра "Тип висновку": це міг бути текст, щирий колір, чорно-білий чи растр чорно-білий векторний. У Acrobat Exchange експортувалося зображення, а не текст.
Власне ті функції програми PrecisionScan Pro, що працюють, заслуговують усіляких похвал. Особливо мені сподобалася можливість керувати сканером по мережі , правда на всіх комп'ютерах у мережі, з яких передбачається працювати зі сканером, прийдеться установити 90 Мб програмного забезпечення. Зачаю, що при роботі з зображеннями передбачено два варіанти роботи з цією програмою: 1 - незалежний запуск і "сканування в...…"і 2 - запуск як TWAIN модуля. В останньому випадку, як і при роботі з іншими TWAIN додатками, відбувається вимикання планшета WACOM, і вам приходиться по закінченні сканування мишею включати планшет. При скануванні з окремо запущеною програмою Precision Scan Pro можна працювати як мишею, так і тільки пером, не доторкаючись до миші.
Узагалі робота зі сканером більше нагадувала бета-тестування, а не іспиту фінальної комерційної версії. Тому їсти можливість поворожити про те, що автори задумували і що в них вийшло. Моду на випуск сирих продуктів з наступною доробкою підкреслює і прикладена зі сканером програма Adobe Photoshop 5.02, що, у порівнянні з версією 5.0, стала говорити на цілком пристойній російській мові.
Отже, зі сканером поставляється два комплекти програмного забезпечення: англійський і росіянин. Почнемо з того, що як в англійську, так і в російську версію входять програми HP Precision Scan Pro 2.0, HP Precision Scan LAN, Adobe PageMill, OCR ПО , причому програма Аdobe PageMill в обидва комплекти входить та сама, тобто чисто англійська версія.
Інтерфейс програми Precision Scan Pro також не відрізняється однозначністю і доведенностью. Досить логічний опис пропонує вам використовувати команду "Перегляд зображення всієї поверхні скла", щоб виділити місця для остаточного сканування. Однак пошук відповідної кнопки нагадує рішення головоломки, оскільки кнопці, що відповідає за цю операцію, відповідає напис: "Перегляд результатів сканування", а на мій погляд, попереднє сканування і результати сканування - речі трохи різні.
У меню передбачається, що ви встановлюєте не дозвіл сканування, а розміри і дозвіл, з якими збираєтеся відтворювати відсканувати зображення. Тому, якщо ви просто хочете відсканувати фотографію для архівного збереження, і критерієм, що визначає необхідний дозвіл, є зерно, то вам доведеться встановлювати не дозвіл сканування в 300 dpi, а дозвіл висновку в 300 dpi і масштаб 1:1 (чи дозвіл висновку 150 dpi і, відповідно, масштаб 1:2). При цьому програма послужливо виведе вам вікно з радами Всезнайки, у якому скаже, що 300 крапок для висновку на печатку - це, на її думку, "вище необхідного рівня". Оскільки для сублімаціонних принтерів 300 крапок далеко не межа, і в наших оглядах зустрічалися принтери з дозволом 400 крапок, приходиться констатувати, що не даремно в улюбленій дитячій книжці позитивним героєм є Незнайка; Знайка - персонаж так собі, а якби в ній був Усезнайка, те це точно був би негативний герой.
Взагалі в меню дозволу присутні і чисто технічні огріхи: так, при виділенні віконця "дозвіл висновку", він не з'являється поверх інших вікон, і для того, щоб усе-таки побачити його, вам доведеться довго рухати вікна, поки ви нарешті його не знайдете.
На закінчення можна сказати, що HP ScanJet 6390C Professional не зажадає від вас стати професіоналом у скануванні. Похвально, що розроблювачі спробували врахувати національні особливості споживача. Тому, випливаючи традиції читання між рядків, будемо мати на увазі, що це прекрасний сканер для професійного діловодства.
Технічні характеристики
Тип сканера планшетний, однопрохідний, кольоровий і монохромний
Дозвіл оптичне - 1200 т/д; апаратне - 1200 х 2400 т/д;
Розрядність 36 біт
Інтерфейс Universal Serial Bus (USB); SCSI
Габарити ширина 312 мм, довжина 498 мм, висота 193 мм
Маса 7,2 кг
Сканер був наданий російським представництвом компанії
HEWLETT PACKARD
Володимир Родіонов (rwpbb@mail.ru)
Опубліковано -- 14 грудня 1999 р.
ПОГЛЯД
на цифрову
фотографію
Коментарі? Виправлення? Доповнення? rwpbb@ixbt.com

 
 

Цікаве

Загрузка...