WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Струменеві принтери фірми Canon - Реферат

Струменеві принтери фірми Canon - Реферат

знаходитися тільки один картридж. Ресурс BC-02 складає приблизно 500 сторінок. Додатково можна придбати фотокартридж BC-06. Крім того, BJC-1000 також може бути оснащений флуоресцентним картриджем, BC-09F, що відтворює флуоресцентні кольори.
Сам принтер невеликий: його розміри складають 360 х 174 х 160 мм по ширині, довжині і висоті відповідно, а вага - ледве більш 2 кг.
Тепер про ціну. Власне сам принтер можна придбати в середньому за 70 доларів. При цьому не потрапляйтеся на гасла типу "Canon BJC-1000 ... + Color Cartridge...". Справа в тім, що, як я вже говорив, кольоровий картридж входить у стандартне постачання BJC-1000. Картридж BC-02 можна знайти приблизно за 18доларів. Таким чином, для більш-менш швидкого прийнятного друку вам необхідно буде викласти близько 90 доларів.
У принципі, якщо у вас немає необхідності друкувати швидко і багато, а заощаджувати місце на столі, навпаки, потрібно, те цей принтер - один із придатних варіантів. Однак, на мій погляд, якщо ви все рівно вирішите доукомплектувати свій принтер, то краще зупинити свій вибір на іншій моделі.
Canon BJC-2000
Наступний принтер, що зустрівся на нашому шляху - Canon BJC-2000. По габаритах він деяким відрізняється від 1000-го: 370 х 191 х 161 мм. При цьому друк здійснюється по 4-кольоровій системі з використанням технології краплинної модуляції. У стандартне постачання входить кольоровий картридж BC-21e, що друкує чотирма кольорами. Тут уже для чорно-білого друку використовується окрема чорнильниця для чорного чорнила BCI-21Bk. Для кольоровий - BCI-21C. При цьому чорно-білої чорнильниці вистачає приблизно на 200-250 сторінок формату А4 (при 5%-м заповненні), а кольоровий - на 100-120 сторінок. Швидкість кольорового друку складає не більш 2-х сторінок у хвилину, а чорно-білої - 5-ти. Для прискорення чорно-білого друку можна додатково придбати високопродуктивний чорно-білий картридж BC-20 з ресурсом приблизно 900 сторінок і вартістю близько 22-25 доларів. Також принтер може бути доукомплектований фотокартриджем BC-22e, флуоресцентним картриджем BC-29F і скануючим картриджем IS-22. Вартість BJC-2000 складає приблизно $70, тобто принтер коштує стільки ж, скільки і 1000-й, а по параметрах перевершує його дуже істотно.
Трохи більше (у середньому на 5-7 доларів) коштує модифікація 2000-го - Canon BJC-2100 . Єдина відмінність від 2000-го, що я знайшов - можливість підключення принтера до комп'ютера за допомогою USB. Таким чином, якщо ви вирішили купити недорогий кольоровий струминний принтер для домашнього використання, то Canon BJC-2000 (чи BJC-2100, що трохи краще і лише небагато дорожче) цілком вам підійде.
Canon BJC-3000
Принтер BJC-3000 - наступний крок фірми Canon на шляху розвитку своїх струминних принтерів. Від BJC-2000 його, у першу чергу, відрізняє реалізація технології роздільних чорнильниць для кожного з чотирьох кольорів (чорного, бірюзового, малинового і жовтого). Про переваги застосування даної технології вже йшла мова в першій частині статті. У стандартне постачання входить кольоровий картридж BC-33, що забезпечує швидкість монохромного друку в чорновому режимі до 6 сторінок у хвилину, а в стандартному - до 4-х. Якість друку складає 1440 x 720 крапок на дюйм. Для кольорового друку параметри наступні: 3-4 сторінки в хвилину. Кожна чорнильниця (серії BCI-3) має ресурс приблизно 250-280 сторінок і її вартість складає порядку 10 у.е. Крім того, можлива установка монохромного картриджа BC-30 (коштує приблизно 30 доларів), що збільшує швидкість друку до 7/9 сторінок у хвилину (для стандартного і чорнового режимів відповідно). Як і у випадку розглянутої вище моделі, у BJC-3000 існує можливість додаткової установки фотокартриджа (BC-34) і сканирующего картриджа IS-324 з дозволом сканування до 720 х 720 крапок на дюйм. По габаритах 3000-й трохи більше розглянутого вище принтера: 418 х 306 х 169 мм, а важить ледве більш 3,5 кг. Ціна даної моделі складає близько 115 доларів. На мою думку, принтер Canon BJC-3000 може бути використаний як у домашніх умовах, так і в офісі невеликої фірми. Кілька місяців назад один мій знайомий придбав такий принтер для своєї фірми, що, до речі, займається поліграфічною діяльністю. Отож, як з'ясувалося, при використанні фотопапера дана модель у стані друкувати дуже якісні фотографії, і він залишився дуже задоволений покупкою. Якщо ви не женетеся за занадто високою швидкістю друку, але час від часу у вас виникає можливість друкувати якісні кольорові зображення, то цілком можливо, що цей принтер вам підійде щонайкраще.
Максимум продуктивності: Canon BJC-6х00
Принтери BJC-6000/6100/6200 відрізняються високою продуктивністю і якістю друку. У них використовується конфігурація двох чорнильних картриджів (BC-30 + BC-31), що дозволяє значно прискорити роботу принтера в порівнянні з попередніми моделями. У цих моделях використовуються чорнильниці серії BCI-3. У середньому кожний з цих принтерів у стані "видавати" від 6 до 10 сторінок у хвилину в залежності від установлених параметрів друку.
Я б порадив вам звернути найбільше пильну увагу на модель Canon BJC-6200. У чорновому режимі чорно-білої печатки він здатний розвивати швидкість до 10 сторінок у хвилину. При цьому якщо ви друкуєте тільки текст, то різниці між чорновою і звичайним друком практично не помітно. Забігаючи вперед скажу, що я у своїх пошуках зупинив свій вибір саме на цій моделі (і жодного разу не пошкодував про прийняте рішення). Тепер про ціни. В даний момент я знайшов, що в славному місті Санкт-Петербурзі можна знайти тільки модель BJC-6200, а одержати її в одноособове користування удасться виклавши приблизно 135-137 доларів. Моя рекомендація: якщо у вас є необхідність швидкої і якісної чорно-білого друку, але при цьому час від часу ви припускаєте роздруковувати кольорові документи, те цей принтер вам підійде. Природно, якщо ви не хочете витрачатися на лазерний принтер.
Не тільки А4
Не варто думати, що струминні принтери, що випускаються фірмою Canon, обмежені форматом А4. Наприклад, Canon BJC-6500 (який є розвитком моделі BJC-6200) дозволяє друкувати на аркушах формату А3 (на фото ліворуч), а BJC-5500 (праворуч) - на А2, забезпечуючи при цьому відмінна якість кольорової і чорно-білого друку.
При використанні картриджа BC-20 для високошвидкісної чорно-білого друку вам не страшні великі обсяги інформації, ви завжди одержите чіткий друк графіків і таблиць. Одним з достоїнств моделі є те, що цей принтер може працювати з перфорованим рулонним папером, що дозволяє значно підвищити продуктивність праці. Крім того, швидкість протягання папера в принтера BJC-5500 вище, ніж у деяких персональних лазерних

 
 

Цікаве

Загрузка...