WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Сканер Hewlett-Packard 5370C - Реферат

Сканер Hewlett-Packard 5370C - Реферат

зручному для редагування виді. Якщо ви задасте опцію "сканувати текст плюс зображення", то одночасно буде вставлені розпізнаний текст і відсканована фотографія, тобто готовий для верстки матеріал. Крім цього, слід зазначити такі режими, як "світлова пляма". Якщо заздалегідь відомо, що зображення видрукуване однією фарбою без напівтонових переходів, то програма буде ігнорувати дрібні зміни кольору, і ви одержите цілком однорідне зображення. Дуже корисним може виявитися режим сканування чорно-білого зображення як векторного. У цьому випадку здійснюється гарне масштабирование без драбинки і, що саме головне, ця програма показала себе дуже добре як програма трасування, тобто для перекладу растрового зображення у векторне. Переклад здійснюється найчастіше більш удало, чим багато інших спеціалізованих програм. Ми пробували передати зображення в Corel 9, все пройшло дуже успішно. А також, скориставшись буфером обміну, у якому це файл був записаний у форматі WMF, передали його в програму Macromedia Flash. Вийшло векторне зображення, що редагується, з яким можна далі успішно працювати.
Трохи стомлює те, що, якщо після роботи зі слайдом-модулем вийти в додатки, скажемо, у Фотошоп, і почати роботу з фотографіями, то при запуску програма все рівно буде намагатися знайти прибраний слайд-модуль і провести його калібрування. При запуску від кнопки на сканері режимпопереднього сканування можна відключити.
Вимикача й індикатора живлення на сканері немає. Лампа гасне сама після тридцяти хвилинного простою сканера.
Порадувало те, що при простому переключенні кабелю з USB на LPT-порт переустановлювати драйвери не довелося, cканер відразу почав нормально працювати.
Програмне забезпечення для керування скануванням містить у собі програму HP PrecisionScan Pro 2.5 з убудованою підтримкою оптичного розпізнавання символів, що забезпечує якість зображення й обробку текстових документів. Крім цієї програми, у комплект входять утиліта HP ScanJet Copy, що дозволяє натисканням однієї кнопки копіювати через принтер ваші документи, утиліта параметрів кнопок сканера, призначена для настроювання додатків, що запускаються при натисканні кнопок "електронна пошта" і "факс". При цьому вибір виробляється зі списку програм, що з'являються у вікні. Однак, використовувана нами електронна пошта The Bat у вікні була відсутня, і способів її установки ми так і не знайшли. Що стосується перших двох кнопок, то вони набудовуються через значок у панелі керування, що називається "сканери і камери". Натиснувши на "властивості", можна задати додатка, що викликаються кнопками "сканування", "копіювання", "електронна пошта" і "факс".
Треба відзначити, що на нашому комп'ютері PIII-550 нам з першого разу вдалося установити програмне забезпечення і благополучно почати роботу, незважаючи на присутність у пам'яті численного програмного забезпечення від іншої, раніше тестированной апаратури. Але радувалися ми недовго: раптом після попереднього сканування пішла помилка "неправильно використовувана команда". Усунути її ніяк не удалося, і довелося переустановити програмне забезпечення, після чого ніяких збоїв уже не було.
Ще один момент, на який хочеться звернути увагу - це видалення муару при скануванні зображення, надрукованого в журналі. Той самий кадр, що ми мали у виді негатива, відбитка і журнального зображення, був відсканований в трьох видах. Результат представлений на наступних малюнках.
Треба відзначити, що передбачений режим видалення растра не має ніяких настроювань. Не можна ні вибрати тип видання (наприклад, газета, художній журнал), ні задати параметри растра як його линеатуру. Одержуваний результат трохи поліпшує зображення (2), однак, якщо сканувати без істотного зменшення в порівнянні з оригіналом (1), те результат залишається посереднім. У всякому разі, він істотно гірше, ніж аналогічний, отриманий на сканерах 600х1200, але в який регулюється параметр видалення растра (задається линеатура растра, що видаляється,). Відзначимо, що растр журналу "Підсумки", з якого ми сканували зображення, складає 130 ліній на дюйм. Але для оптимального його усунення на сканері Microtek E-6 (3) довелося задати 60 ліній на дюйм. Якщо ж задати 130 ліній, то результат виходить схожим з отриманим на сканері НР 5370С. Видимо, можливості ручної добірки дозволяють краще перебороти проблеми зі скануванням типографського зображення.
У цілому ж можна сказати, що кнопки керування виявилися дуже зручними, оскільки автоматика працює розумно і чітко. Правда, трошки псує життя "Усезнайка", що не завжди дає відповіді влучно. Наприклад, як показано на картинці, пропоновані відповіді на питання абсолютно однакові.
І, узагалі говорячи, зауваження, що були дані з цього приводу в статті по сканері НР - 6390, були фірмою зігноровані і залишаються в силі і для цього сканера.
Але незважаючи на це, треба визнати, що в цілому сканер удалий, хоча і не дуже дешевий. З цілком пристойною якістю сканування негативів для попереднього перегляду на чи екрані організації шоу. При скануванні слайдів якість цілком прийнятна, хоча можливості пророблення щільних слайдів із глибокими тінями тут немає. І, звичайно, треба відзначити дуже докладний і простий опис роботи кожної кнопки сканера російською мовою. За інших рівних умов, ця велика перевага для нашого користувача.
Подивившись інтерактивну картинку, легко зрозуміти, як його підключити до комп'ютера, і навіть навчитися правильно вставляти вилку в розетку. Хоча опис і дуже об'ємний, але, безумовно, він буде дуже корисний при вивченні можливостей роботи на сканері HP ScanJet 5370C.

 
 

Цікаве

Загрузка...