WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Microsoft Windows 98 - Реферат

Microsoft Windows 98 - Реферат

переключатися між переглядом локального диска і Web-сторінок - з уніфікованим списком історії відвідувань і повною панеллю інструментів Internet Explorer при доступі до Web. Підменю Windows 98 тепер не просто ниспадають, а вислизають. Але команда контекстного меню для HTML-файлів "Відчинити в тому ж вікні" (Open in same window) як і раніше працює неправильно, так що краще було б якби її зовсім не було.
Вміст дискових папок можна представити як Web-сторінки - із пояснювальними панелями, що відбивають досить детальну інформацію про обрані файли. Windows 98 має декілька нових, специфічних для папок рис сторінкового дизайну - з'явилася додаткова довідка по значках Панелі управління (Control Panel) і попередження "Зміна цієї папки може привести до некоректної роботи програм" (Editing cancorrupt your system) у папках Windows і WindowsSystem (утім, ви все рівно можете працювати з папкою, що зводить зміст попередження до нуля). У якості альтернативного варіанта можна переглядати робочий стіл і папки у повноцінному режимі Web. Це значить, що виділити об'єкт ви зможете, просто помістивши покажчик миші на нього, а відчинити - клацнувши по ньому один раз, як при роботі з гиперпосиланням. Це дуже зручно для новачків, але приводить у деяке замішання ветеранів подвійного щиглика, оскільки виділення групи файлів (для копіювання й ін.) шляхом простої вказівки на них мишею може спантеличити.
Іншим нововведенням, що підтверджує орієнтацію на Internet, є команда в Інтернеті (On the Internet), що тепер містить підменю Знайти (Find) меню Пуск (Start). По цій команді завантажується Internet Explorer 4 і відчиняється вузол Microsoft пошуку в Web. Крім того, у підменю Знайти (Find) є команда Люди (People), по якій відчиняється діалогове вікно, що показує як адресну книгу локальної електронної пошти, так і вибір індексних каталогів Web, таких як Bigfoot і Four11.
При такому удосконаленому інтерфейсі Windows стало зручніше звертатися до Обраного (Favorites) Internet Explorer 4: тепер меню Обрані (Favorites) доступно з меню Пуск (Start) і вікон Провідника (Explorer). Панель завдань (Task Bar) Windows підтримує нову систему панелей інструментів, що забезпечують доступ до додатків, папкам і мережним URL по однім щиглику миші. Є стандартна панель швидкого запуску (Quick Launch) із посиланнями на Internet Explorer і його поштовий клієнт Outlook Express, а також безцінною кнопкою "Очистити робочий стіл" (Clear Desktop), по натисканні котрої миттєво звертаються усі вікна додатків.
Серед інших стандартних панелей інструментів - варіант панелі Посилання (Links) Internet Explorer, окрема адресна панель для введення URL і панель, що містить усі значки вашого робочого столу. Їхнє відкриття приводить до швидкого захаращення Панелі завдань, але ви можете перетягнути їхньою мишею на робочий стіл, помістити на інший край екрана й установити опцію "Автоматично забирати з екрана" (Auto-hide). Крім того, ви можете створювати свої власні панелі інструментів, що будуть або відбивати вміст дискових папок, або працювати як міні-оглядачі, що відображають певні Web-сторінки. Папка Обрані (Favorites) і нові панелі інструментів можуть містити суміш посилань на URL Internet і традиційні ярлики Windows 9х (посилання на дискові папки або файли), що ще більше підсилює відчуття інтеграції робочого столу з Мережею.
Переключення на Active Desktop (Активний робочий стіл) перетворює робочий стіл Windows 98 у контейнер індикаторних вікон для Web-сторінок - вікон міні-оглядачів, зв'язаних із певним URL інтрамережі або Web. Вони, головним чином, призначені для Web-вузлів із push-технологією, що автоматично пересилають вам обновлений уміст, наприклад, заголовки новин і ціни на акції; утім, ви також можете підключитися до звичайних вузлів (або навіть до локальних HTML-файлів). Щоб використовувати всі переваги push-вузлів, краще мати постійне підключення до Internet, хоча система робить усе можливе і при віддаленому з'єднанні по телефонних лініях, автоматично обновляючи індикаторні вікна робочого столу при кожному встановленні з'єднання.
Для телефонних з'єднань більше підходять канали Internet Explorer (Channels) - звичайні Web-вузли зі спеціальними CDF-файлами, що Internet Explorer 4 використовує для створення що звертаються меню вузла, коли працює в режимі перегляду каналів. На активному робочому столі є панель каналів (Channel Bar) швидкого запуску, що містить посилання на декілька обраних вузлів.
Безумовно, робочий стіл нового Internet Explorer більш багатий функціями, чим робочий стіл його попередника, але тут є і недолік - продуктивність. Windows 98 працює трохи швидше, чим Windows 95 із Internet Explorer 4, але в порівнянні з Windows 95 без Internet Explorer вона помітно повільніше і часто звертається до диска, особливо на комп'ютері з процесором Pentium-120 або нижче, - і це навіть без переключення до цілком активного робочого столу.
Plus! стає стандартним
Крім поліпшень зв'язаних з інтеграцією Internet Explorer , основним поліпшенням користувального середовища Windows 98 включає велику частину пакета Plus! , що продавалося як доповнення до Windows 95.
У число "благ" Екс-Plus! входить можливість змінювати вирішення екрана ( а в деяких випадках і кольоровість) без перезавантажування, повноцінне перетаскування вікон (при перетаскуванні вікон по робочому столі видно їхній зміст) і згладжені екранні шрифти. Є набір тем для робочого столу (Desktop Themes) із вигадливими шрифтами, звуковими ефектами і картинками. Крім того, Windows 98, містить Агент стиску (Compression Agent), використовуваний для додаткового стиску файлів у томах, що стиснуті DriveSpace; утім, через несумісність DriveSpace із файловою системою Windows 98 FAT32 сфера застосування цієї опції може бути обмеженою.
Місце Системного агента (System Agent)пакета Plus! зайняв планувальник завдань (Task Sheduler) Windows 98, що дозволяє перетаскувати зображення в спеціальну папку Мій комп'ютер (My Computer). Крім того, система містить сервер для телефонного доступу пакета Plus! Але, до великого жалю, у вас не буде самої приємної штучки пакета Plus! - гри 3D Pinball.
У Windows

 
 

Цікаве

Загрузка...