WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → LINUX - Реферат

LINUX - Реферат

кожна з них пропонує свою технологію , так що треба вияснити , яка примінюється на вашому PC . Коли ви ввійшли в BIOS , нам потрібна опція яка називається PNP OS installed ( або Plug'n'Play OS installed ) . Установіть цю опцію в No: BIOS після цього ініціалізує всі устройства plug'n'play і це поможе Linux розпізнати деякі устройства на вашій машині , з якими він сам не міг справитися .
Якщо ваш BIOS позволяє загружатися з CDROM і ви хочете виповнити стандартну установку Linux-Mandrake ( без використання Lnx4Win ) , то ви можете також установити ваш BIOS на загрузку з CDROM для пошуку жорсткого диска .
4. Створення загрузочної дискети
Якщо ваш BIOS не уміє загружатися з CDROM , то вам прийдеться створювати загрузочну дискету: CDROM містить всі необхідні для цього файли. Вам також прийдеться створити загрузочний диск , якщо ви хочете використовувати System Commander .
Образи загрузки находяться в каталозі images на CDROM . Вам в першу чергу будуть необхідні два файла: cdrom.img і txt_boot.img. Перший з них потрібен для графічної установки . Якщо графічна установка вам не підходить , то треба проводити установку в текстовому режимі , для чого треба використати файл txt_boot.img. Потім , якщо ви ще це не зробили , вставте (чисту!) дискету в дане устройство і натисніть Write. Теперь у вас є загрузочна дискета для установки дистрибутива Linux-Mandrake .
5. Що не підтримується
Деякі види обладнання в даний час все ще не підтримуються Linux , може тому що , підтримка ще знаходится на експериментальній стадії, тому , що ніхто не створив драйвера для даного устройства , або через те що , було рішено , що їх не можна підтримувати , часто по досить важливій причині . Наприклад :
Winmodem , які вони б не були : вони не можуть підтримуватися , і , ніколи не зможуть . Різниця між " реальным " модемом і winmodem складається в тому , що winmodem не може працювати самостійно : йому потрібен спеціальний драйвер . З нормальним модемом можна співпрацювати відправляючи йому серії команд , що не можна робити з winmodem . Якщо у вас модем для PCI , це є дуже високий риск , що він один із ...
USB устройства : підтримка USB все ще експериментальна . Тим не менше , якщо у вас це є , то підтримка USB відкомпільована модуль в різних ядрах Linux-Mandrake , так що можете попробувати . Але робіть це не на свій страх і риск .
6. Модеми
Як ми вже відмічали, winmodems не підтримаються . Якщо у вас PCI модем , то досить імовірно , що це він і є . Якщо у вас нормальний модем , ( це є , внутрішній модем ) , Linux буде працювати з ним без всяких проблем . Едине , що вам треба знати , це до якого порту він підключений . Эквівалентом COM1 в Linux є /dev/ttyS0, эквівалентом COM2 є /dev/ttyS1, і так далі . Якщо ваш модем підключений до COM2, то ви наберіть наступну команду : $ ln -s /dev/ttyS1 /dev/modem і все !
Щоби упевнитися в правильніій роботі модема , просто запустіть программу під назвою minicom в режимі консолі . Спочатку програма відправить на модем що ініціює послідовність . Якщо ваш модем працює, то він відповість OK . Наберіть Ctrl-A x для виходу з minicom .
7. Диски і розділи
Більшість користувачів ніколи навіть не користувались програмою для DOS - fdisk , і ніколи не перерозподіляли розділи на диску . Тим же і з вас , хто користувався цією програмою , краще все забути , просто деякий погляд на перерозподіл розділів вона пропонує сама .
8. Настройка принтера
При друку з Linux , вам треба дві речі : перше , ви маєте вказати характер доступа до принтера ( локальний чи віддалений ) ; по-друге , ви повинні настроїти фільтр друку , який залежить від моделі принтера . Для настройки принтера ви повинні , звичайно , відповісти Так .
9. Боротьба з проблемами системи
9.1 Проблеми загрузки засобів інсталяції
Пробуючи , перший раз загрузити засоби інсталяції , ви можете зустріти безліч проблем .
Система може зависнути при загрузці , цьому може бути декілька причин . Перш за все , у вас може бути недостатньо пам'яті ( RAM ) для загрузки засобів інсталяції . Причина багатьох системних зависань - апаратна непоєднуваність . Навіть якщо ваша аппратура підтримується , у вас можуть бути проблеми , пов'язані з несумісністю конфігурації обладнання .Системні повідомлення про помилки пам'яті в процесі інсталяції . Цей пункт відноситься до кількості пам'яті , яка є в вашому розпоряджені . Рішення цієї проблеми - підготовити опцію ramdisk при загрузці засобів інсталяції .
Ви можете не побачити повідомлення `` out of memory '' при спробі загрузити чи інсталювати програми ; замість цього система може неочікувано зависнути або збити загрузку . Якщо система зависла і ніякі попередні пояснення не помагають , попробуйте відключити ( disable ) ramdisk . Система сигналізує про помилки , такі як `` permission denied '' ( звернення заборонено ) або `` file not found '' ( файл не знайдено ) в процесі загрузки . Це говорить про те , що засоби інсталяції неробочі .
9.2 Проблеми входу в систему
Після загрузці Linux вам ( на экран ) повинна бути видана підказка приблизно така : linux login . В більшості дистрибютерів ви просто ввійдете в систему під іменем root ( суперкористувач , адміністратор ) без пароля . Другі можливі імена для входу guest або test .
Більшість нововиданих систем Linux не потребують пароля для першого входу . Але якщо система запросить від вас пароль , можуть виникнути проблеми . Перш за все попробуйте пароль , співпадаючий з іменем входу . Якщо ви все-таки не можете ввійти , то це уже проблема . Спочатку проконсультуйтесь з документацією на дистрибутив . Може бути там десь заховано правильне ім'я входу і пароль . Ім'я входу і пароль можуть бути вам показані системою під час інсталяції або виведені на экран у вигляді підказки .
Причиною цих неприємностей також можуть бути проблеми з самою інсталяцією файлів , які відповідають за вхід і ініціалізацію . Якщо в цьому причина , вам може прийдеться переінсталювати ( як мінімум частини ) програм Linux або треба загрузити ваші засоби інсталяції і попробувати рішити проблему " вручну " .

 
 

Цікаве

Загрузка...