WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Поштова програма Eudora - Реферат

Поштова програма Eudora - Реферат

Скриньки переглядаються в порядку їхнього розташування в меню Mailbox.
Зауваження: Коли рядок буде знайдений в листі, скринька, що містить цей лист буде відзначена в меню Mailboxes.
Summaries Only (тільки описи), Match Case (враховувати різницю між великими і малими буквами).
Якщо Ви впевнені, що цей текст знаходиться в описі листа, встановіть опцію Summaries Only (тільки описи) у вікні Find. Коли Ви натиснете кнопку Find, Eudora буде шукати текст тільки в полях відправника та теми в заголовках листів. Eudora здійснює пошук набагато швидше, якщо ця опція включена.
Звичайно, Eudora ігнорує різницю між малими та великими літерами при пошуку. Якщо Ви хочете змусити Eudora враховувати це, встановіть опцію Match case у вікні Find.
Сортування листів в скриньках
Існує можливість сортування описів листів у вікнах скриньок по їхньому статусу, пріоритету, відправнику, даті або темі. Команди для сортування знаходяться в підменю Sort меню Edit.
Зауваження: Інколи Eudora не сортує правильно по даті. Цей трапляється якщо лист був записаний старою версією Eudora, його зміст був змінений, чи в листах були некоректно відформатовані поля дати, або в них присутні невідомі чи некоректні значення часової зони.
Збереження листа в файлі
Eudora дозволяє Вам зберегти поточний лист (листи) в окремому текстовому файлі на вашому комп'ютері. Для цього, відкрийте необхідний лист або виділіть його опис у вікні скриньки. Після цього виберіть Save As (зберегти як) в меню File. З'явиться вікно Save As, що дозволить Вам вибрати ім'я і розміщення файлу.
Відмітьте дві опції в нижній частині вікна. Guess Paragraphs змушує Eudora забирати зайві символи Enterз листа, залишаючи йх лише в кінці параграфів. До того ж, серії пробілів перетворюються в символи табуляції. Include Headers змушує Eudora включити заголовок листа в збережений документ. В іншому випадку зберігається тільки тіло листа. Якщо Ви відмітили декілька листів у скриньці і вибрали Save As, всі листи будуть збережені в одному файлі.
Зауваження: Коли Eudora отримує занадто великий лист з POP сервера, вона розрізає його на декілька менших частин. Якщо Вам треба зібрати разом весь лист, використайте команду Save As.
Повторне відправлення повернутих листів
Mail Transport Agents - програма, що займається відправленням ваших листів в мережу. Якщо з будь-якої причини лист не може бути доставлений адресату, ці програми повертають листа відправнику. Як правило, листи вертаються через помилки в адресі одержувача, хоча може бути безліч інших причин.
Лист, посланий назад поштовою системою звичайно містить інформацію, що допоможе Вам визначити причину повернення листа, та текст оригінального листа.
Eudora дозволяє забрати повідомлення про помилки та додатковий текст і відновлює текст листа так, що Ви можете відкоректувати його і послати ще раз. Щоб зробити це з поточним лист, виберіть Send Again в меню Message. Це полегшує відновлення листа в його початковому вигляді. Ви можете зробити зміни і ще раз відправити лист, якщо потрібно.
Пріоритети листів
Eudora дозволяє Вам присвоювати листам пріоритети. Ці пріоритети служать тільки для відправника/одержувача і ніяк не впливають на те, як Eudora поводиться з цими листами.
Існує п'ять рівнів пріоритету, кожний представлений невеликою іконкою. Пріоритети ранжовані від 1 (найвищий) до 5 (найнижчий). Пріоритет 3 (нормальний) присвоюється за замовчуванням листам і не показується. Пріоритет листа відображається в колонці Статус/Пріоритет вікна поштової скриньки. Щоб змінити пріоритет листа, відкрийте лист і виберіть потрібний пріоритет з що випадаючого меню Priority (пріоритети) в рядку іконок. Коли Ви одержуєте листа з пріоритетом відмінним від нормального, Eudora додає поле X-Priority: до заголовку листа.
Зауваження: Всі нові листи створюються з нормальним пріоритетом, навіть відповіді на листи, пріоритет яких Ви змінили. Винятком є листи, яким присвоєний пріоритет, відмінний від нормального, відправником, в цьому випадку Eudora присвоїть листу той же пріоритет.
Зміна теми листа
Інколи тема листа не достатньо зрозуміло пояснює його зміст. Eudora дозволяє Вам змінити тему будь-якого присланого листа. Для зміни теми листа, відкрийте його. Відзначте, що тема відображається під верхньою межею вікна і над листом. Ви можете відредагувати цей текст як будь-який інший. Після завершення редагування натисніть Enter або закрийте лист. Зміст поля Subject: в заголовку листа залишиться незмінним.
Зауваження: Якщо Ви відповідаєте на лист, у відповіді буде використана початкова тема листа, а не та, яку Ви змінили. Це дає Вам можливість робити на листах свої інформаційні позначки, що не будуть доступні Вашим кореспондентам.
Друк листів
Eudora дозволяє роздрукувати поточний лист чи листи, текстове вікно або вміст вікна Ph. Для цього виберіть Print в меню File. Якщо у Вас виділено текст, Ви можете роздрукувати лише виділений текст вибравши Print Selection в меню File. Eudora автоматично друкує заголовки і підзаголовки на кожній сторінці, вказуючи заголовок вікна, номер сторінки і вашу зворотню адресу.
Створення стандартного підпису
"Підпис" - це стисле повідомлення, що автоматично додається в кінець кожного листа який відправляється. Підпис повинен складатися з декількох рядків (правила мережевого етикету не рекомендують більше ніж 4 рядки), включаючих повне ім'я відправника та його електронну адресу. Також в підписі може бути інша додаткова інформація, наприклад, телефон, поштова адреса і т.п.
Для створення підпису, виберіть Signature в меню Window. З'явиться порожнє вікно в якому потрібно набрати Ваш підпис.
Після завершення створення підпису, закрийте вікно. З'явиться попередження з пропозицією зберегти зроблені зміни. Натисніть Save. Ви можете в будь-який час змінити Ваш підпис повторивши цю процедуру. Щоб активізувати Ваш новий підпис в листах, що відсилаються, натисніть на іконкуSignature в рядку іконок. Текст підпису не показується в кінці Ваших листів, проте, одержувачі його побачать.
Вихід з програми Eudora
Щоб вийти з Eudora, виберіть Quit в меню File. Якщо у вас є листи в черзі на відправлення або відкладені листи, які потрібно відправити в найближчі 12 годин, Вам буде запропоновано відправити їх перед тим як вийти. Якщо встановлена опція Empty Trash when Exiting у вікні Special/Settings/Miscellaneous, при виході також буде очищена скринька Trash.

 
 

Цікаве

Загрузка...