WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Поштова програма Eudora - Реферат

Поштова програма Eudora - Реферат

повної адреси або групи адрес. Звичайно, псевдоніми присвоюють для зручності особам, з якими Ви періодично обмінюєтеся кореспонденцією. Eudora допускає використання псевдонімів в полях To:, Cc: і Bcc:
Щоб створити, відредагувати або усунути псевдонім, виберіть Nicknames в меню Window. З'явиться вікно псевдонімів.
Це вікно поділене на три важливі частини. Частина Nickname - список псевдонімів. Address (es): - електронна адреса, яку він заміняє псевдонім. Notes: містить Ваші приватні примітки, що стосуються цього імені.
Додавання нових псевдонімів
Щоб додати новий псевдонім, натисніть кнопку New. З'явиться діалог для введення нового псевдоніму що пропонує Вам ввести ім'я і псевдонім.
Наберіть назву нового псевдоніму. Якщо Ви хочете, щоб цей псевдонім з'явився у швидкому списку одержувачів (Quick Recipients List) в меню Message (див. розділ "Швидкий список одержувачів"), натисніть на опцію Put into recipient list.
Новий псевдонім з'явиться в полі Nickname: вікна Nicknames:. Введіть повну електронну адресу людини, що відповідає цьому псевдоніму в полі Address (es):. Ви також можете ввести декілька електронних адрес (або навіть інші псевдоніми), розділених комами, в розділі Address (es):. Ці декілька адрес будуть представлені одним псевдонімом. Таким чином, псевдоніми можуть використані для групових розсилань пошти.
Notes: це поле може бути використане для введення будь-якої інформації яку Ви хочете асоціювати з цим псевдонімом, наприклад назва фірми, посада або телефонний номер.
Зауваження: Вміст поля Notes не включається в листи, що відправляються Вами.
Після закінчення введення адрес і нотаток, Ви можете натиснути кнопку New знову для створення ще одного нового псевдоніму.
Після закінчення вводу даних та редагування, виберіть Save в менюFile для збереження змін.
Псевдоніми і швидкий список одержувачів
Псевдоніми і швидкий список одержувачів - два різних поняття. Псевдоніми використовуються як абревіатури для адрес або списку адрес. Швидкий список одержувачів використовується для додавання адрес до листа через меню Message. Псевдоніми не повинні обов'язково бути у швидкому списку одержувачів, і не всі адреси з швидкого списку одержувачів повинні мати псевдонім.
Звичайно, Ви можете зробити псевдонім для тих, кому Ви часто відправляєте листи, і це спрощує поміщення цих адрес у швидкий список одержувачів. Це можна легко зробити у вікні Nicknames.
Зауваження: Подвійне клацання мишкою на псевдонімі також додає або забирає його з швидкого списку одержувачів.
Якщо Ви перейменували або стерли псевдонім, що доданий до швидкого списку одержувачів, ім'я у швидкому списку одержувачів також зміниться або щезне.
Зауваження: Вилучення псевдоніму з швидкого списку одержувачів не забирає його з вікна Nicknames, але вилучення його з вікна Nicknames також усуне його і з швидкого списку одержувачів.
Команда закінчити псевдонім (Finish Nickname)
Команда Finish Nickname в меню Edit - інша функція, що має відношення до псевдонімів, зроблена для скорочення набору при введенні інформації в поля заголовку листа. Це дозволяє набирати лише частину псевдоніму в полях To:, Cc: або Bcc: листа, і Eudora сама завершить його ввід.
Для використання цієї опції, наберіть декілька перших букв псевдоніму, що однозначно визначають його початок. Після цього виберіть Finish Nickname в меню Edit. Неповний текст псевдоніму автоматично буде доловнено в полі заголовку.
Наприклад, якщо Ви введете "S" в поле To: і існує лише один псевдонім, що починається з літери S, функція Finish Nickname завершить введення псевдоніму в заголовок листа.
Швидкий список одержувачів
Набагато зручніше адресувати листа вибором псевдоніму або повної адреси з визначеного списку одержувачів. Тоді адреса або псевдонім автоматично вводяться в необхідне поле. Список також може використовуватися для відповіді, перенаправлення чи пересилання листа.
Eudora використовує простий швидкий список одержувачів, доступний через команди New Message To, Reply To, Forward To або Redirect To в меню Message, вибір Insert Recipient в меню Edit, і Remove Recipient в меню Special.
Пошук тексту в листах
Eudora має функції пошуку певного тексту в окремому листі, декількох листах або навіть в декількох скриньках. Щоб відкрити підменю пошуку, виберіть Find в меню Edit.
Пошук тексту в одному листі
Для пошуку тексту в одному листі, відкрийте лист. Після цього виберіть Find в меню Edit. З'явиться вікно Find
Наберіть текст, який Ви хотчете знайти, після цього натисніть кнопку Find.
Починаючи від місцезнаходження курсору у відкритому листі, Eudora буде шукати введений текст в листі. Якщо нічого не буде знайдено, з'явиться вікно, що повідомляє про це. Якщо пошук пройшов успішно, лист перегорнеться до першого місця, де було знайдено потрібний текст. Для пошуку наступного входження зразка в тому ж листі, натисніть кнопку Find у вікні Find, або виберіть команду Find Again в підменю Find. Повторення цих команд продовжує пошук лише у відкритому листі.
Команда Enter Selection
Якщо Ви не хочете вводити текст у вікно Find (наприклад, якщо текст надто довгий або складний), виділіть його в існуючому листі, після цього виберіть Enter Selection в підменю Find. Ця дія автоматично вставить виділений текст в поле введення тексту вікна Find. Після цього виберіть команду Find в підменю Find для початку пошуку.
Пошук тексту в декількох листах або скриньках
Команди Next (наступний), Next Message (наступний лист) і Next Mailbox (наступна скринька) розміщені в підменю Find (в меню Edit) або у вигляді кнопок у вікні Find.
Команда Next (наступний)
Команда Next (наступний) дозволяє Вам знайти наступне входження цього тексту, він буде шукатися починаючи з поточного листа в усіх листах поточної скриньки.
Команда Next Message (наступний лист)
Команда Next Message (наступний лист) починає пошук з листа, наступного за поточним. Eudora продовжує пошук, поки не знайде цей текст, навіть якщо доведеться відкрити більш, ніж один лист чи скриньку.
Команда Next Mailbox (наступна скринька)
Команда Next Mailbox (наступна скринька) починає пошук означеного тексту з скриньки, наступної за відкритою скринькою. Пошук триває в усіх листах в цій скриньці і в усіх наступних скриньках, включно з скриньками In, Out і Trash. Пошук проводиться по всіх скриньках, навіть якщо вони містять вкладені скриньки та підкаталоги.
Зауваження:

 
 

Цікаве

Загрузка...