WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Поштова програма Eudora - Реферат

Поштова програма Eudora - Реферат

текстом, перекодовується у вибраний формат (звичайно, BinHex) і відправляється разом з листом. Це дозволяє Вам відправляти поштою будь-які двійкові файли. Якщо вибраний файл є простим текстом (і якщо опція Put Text Attachments in Body of Message у вікні Special/Settings/Attachments вимкнута або Text as Attachment не натиснута на рядку іконок), він не перекодовується в будь-який спеціальний формат перед відправленням, а просто вставляється в тілі Вашого листа. В одному листі можуть бути відправлені декілька файлів, але кожен з них повинен бути приєднаний окремо як описане вище.
Вилучення додатку
Щоб забрати доданий файл до відправки листа, клацніть на імені файлу в полі заголовку Attachments: вікна створення листа. Після цього, натисніть Delete або виберіть Clear в меню Edit.
Отримання доданих файлів
Існує два простих способи отримати додані файли з листів. Перший - вказати каталог, куди буде записано доданий файл і вказати ім'я цього файлу. Другий - автоматично записувати всі приєднані файли в певний каталог. Обидва способи описані нижче.
Отримання доданих файлів вручну
Якщо Ви не вибрали Attachment Directory в діалозі Special/Settings/Attachments, Ви будете одержувати попередження про надходження листів з приєднаними файлами від інших користувачів Eudora у вигляді стандартного файлового діалоговоговікна. Використайте його, щоб вказати, де зберегти файл і як його назвати. Eudora автоматично декодує приєднаний файл.
Автоматичне збереження доданих файлів
Зручно автоматично зберігати додатки в певному каталозі на диску. Для того, щоб це відбувалося, виберіть Settings в меню Special. В діалозі, що з'явився виберіть Attachments і натисніть на більшу кнопку під міткою Attachment Directory:
З'явиться діалогове вікно, в якому Ви повинні вибрати каталог, в який будуть складатися файли додатків.
Незбереження доданих файлів
Ви можете відмовитися від збереження доданих файлів. Для цього треба натиснути кнопку Cancel у вищеописаному вікні. В цьому випадку приєднаний файл буде включатися в тіло листа. Лист потрібно зберегти у файл і декодувати вручну.
Відповідь, пересилання і перенаправлення листів
Цей розділ описує команди Reply (відповісти), Forward (переслати) , і Redirect (перенаправити) меню Message. Ці команди не відрізняються від команд Reply To, Forward To, і Redirect To з того ж меню, які використовуються з швидким списком адресатів (див. розділ "Швидкий список одержувачів", де описані ці команди).
Відповідь (Reply) на лист
Щоб відповісти на одержаний лист, виберіть Reply в меню Message. З'явиться вікно для написання нового листа, з адресою відправника, автоматично вписаною в поле To: заголовку. В поле Subject:вставиться тема отриманого листа з поміткою Rе: на початку рядка. Текст попереднього листа буде вставлено в тіло листа (помічено символом цитати ">" на початку кожного рядка.) Цей текст при потребі можна відредагувати і дописати щось своє. Лист, на який була написана відповідь, відмічається буквою "R" в графі статусу.
Зміна форми відповіді
Існує декілька варіацій команди Reply.
Відповісти всім (Reply all): Якщо тримати натиснутою клавішу SHIFT при виборі пункту Reply в меню Message, відповідь буде послана відправнику вхідного листа і всім іншим його одержувачам. Це корисно у випадку групової дискусії. Якщо опція Reply to all у вікні Special/Settings/Replying включена то відповідь всім відбувається за замовчуванням і Ви можете відмінити її, тримаючи натиснутою кнопку SHIFT щоб відповісти тільки відправнику листа. Якщо опція Include yourself в діалозі Special/Settings/Replying вимкнута, Eudora не добавляє Вашу адресу в список для відповіді при Reply all.
Quote selection only: В деяких випадках Ви можете захотіти відповісти лише на частину листа. Це може бути зроблено шляхом виділення необхідного тексту в листі відправника. Після цього, натисніть SHIFT і виберіть Reply в меню Message. Тільки виділений текст буде вставлено в текст відповіді.
Пересилання (Forwarding) листа
Ви можете бажати переслати отриманий лист іншим користувачам. Для пересилання поточного листа, виберіть Forward в меню Message. З'явиться вікно створення нового листа з Вашою адресою, автоматично поміщеною в поле From: заголовку листа. Subject початкового листа продублюється з поміткою Fwd: на початку рядка. Текст вхідного листа також буде включений в тіло листа (позначений ">" на початку кожного рядка). Цей текст можна відредагувати і до нього можна дописати додатковий текст. Введіть адресу людини, якій Ви хотіти би переслати цей лист в порожнє поле To: заголовку листа. Лист, що був пересланий командою Forward позначений "F" в описі листа.
Перенаправлення (Redirecting) листа
Eudora надає можливість пересилки листа, який повинен бути, на Вашу думку, отриманий не Вами, а кимось іншим. Щоб перенаправити поточний лист, виберіть Redirect в меню Message. З'явиться вікно для написання нового листа. В полі From: буде стояти адреса автора початкового листа. До того ж, не буде знаків ">" на початку кожного рядка. Проте, Ви можете відредагувати чи додати щось до тексту листа. Наберіть адресу людини, якій Ви хочете переслати листа в пустому полі To: заголовку листа. Лист, який був пересланий за допомогою команди Redirect, буде позначений "D" в описі листа.
Просте повторення листів ("Canned" Messages) з використанням Redirect
Якщо Ви відправляєте один і той же лист декілька раз, Ви можете зберегти його "чорновик" і посилати його просто використовуючи команду Redirect. Щоб цей зробити, для початку створіть новий лист як звичайно, але залишіть поле To: порожнім. Збережіть лист і, якщо необхідно, використайте меню Transfer щоб перенести його з скриньки Out в іншу скриньку (наприклад, "Canned Messages"). Коли Ви захочете послати комусь лист, відкрийте його (або просто відзначте в скриньці), виберіть Redirect в меню Messages, заповніть поле To:, і відправте.
Перенаправлення і підписи
При використанні Redirect, файл з Вашим підписом (це питання описується в розділі "Створення стандартного підпису") не додається до листа при відправленні, якщо лист не був початково створений Вами. Eudora розглядає лист, як Ваш, якщо в його адресі в поле From: стоїть Ваша зворотня адреса.
Створення та використання псевдонімів
При адресації листа Eudora допускає використання псевдонімів замість повної електронної адреси. Псевдонім (nickname) - коротке ім'я, що легко запам`ятовується, використовується замість

 
 

Цікаве

Загрузка...