WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Поштова програма Eudora - Реферат

Поштова програма Eudora - Реферат

будь-який час використовуючи Check Mail в меню File. Якщо Ви не ввели пароль раніше, Вам буде запропоновано зробити це. Якщо виникли проблеми, з'явиться повідомлення про помилку. Перевірте правильність настройок POP сервера в конфігурації програми. За наявності нової пошти, вона автоматично передається з POP сервера на Ваш комп'ютер. З'явиться вікно одержання листів.
Якщо опція Use an alert dialog box у вікні Special/Settings/Getting Attention включена, з'явиться вікно з повідомденням You have new mail!
Відкриття скриньки для читання листа
Щоб відкрити скриньку, виберіть її в меню Mailbox - і вона відкриється.
Для відкриття "вкладеної" поштової скриньки (що міститься в каталозі), виберіть вищий каталог в меню Mailbox (каталоги помічаються маленькою стрілкою зправа поруч з назвою). З'явиться підменю скриньок та каталогів, які знаходяться в цьому каталогі. Виберітьпотрібну скриньку (або продовжуйте вибирати підкаталоги, поки не доберетесь до потрібної скриньки).
Створення поштових скриньок
Існує два способи створити поштову скриньку. Ви можете зробити це, використовуючи опцію New в меню Mailbox, або через опцію New в меню. У вікні, що з'явилося введіть назву нової скриньки і натисніть кнопку OK.
Вікно поштової скриньки
Вікна поштових скриньок - один найважливіших елементів Eudora.
Опис листа (Message Summaries)
Кожний рядок у вікні поштової скриньки представляє один лист і називається описом листа. Щоб вибрати опис листа, клацніть на ньому. Існує декілька способів вибрати більше, ніж один опис. Ви можете вибрати опис і провести мишкою, відмітивши таким чином декілька листів. Ви можете вибрати один опис, натиснути Shift, і вибрати інший опис, щоб відмітити обидва описи і всі описи поміж ними. Накінець, Ви можете натиснути CTRL і вибрати декілька окремих описів.
Колонки вікна поштової скриньки
Вікно поштової скриньки поділлене на наступні колонки: Статус/Пріоритет, Відправник/Одержувач, Дата, Розмір та Тема.
У колонці Статус/Пріоритет відображаються два види інформації. Перший - статус листа. Лист може мати такі статуси:
o Лист непрочитано (всі скриньки, окрім Out), або може бути поставлений в чергу, але не поставлений (тільки скринька Out).
"пробіл" Лист прочитаний (всі скриньки, окрім Out), або лист ще не готовий до постановки в чергу через відсутність одержувача (тільки скринька Out).
R На цей лист була написана відповідь (Reply).
F Цей лист був пересланий (Forwarded).
D Лист було перенаправлено (Redirected).
S Лист відправлений (лише для листів, що відправляються).
- Лист був перенесений з скриньки Out до відправлення.
Пріоритет листа може бути наступним:
Найвищим (Highest), Високим (High), Нормальним (Normal), Низьким (Low), Найнижчим (Lowest)
Додаткова інформація про пріоритети знаходиться в розділі "Пріоритети листів".
Колонка Відправник/Одержувач показує відправника листа для листів, що прийшли або одержувача листа для листів, що відправляються.
Зауваження: Помилки в деяких POP серверах можуть призвести до того, що Eudora покаже відправника листа як ???@???. Причина такого явища - відсутність поля From: в заголовку листа.
Колонка Дата показує дату та час відправлення листа або, для відкладених листів, дату і час, коли лист буде відправлений.
Зауваження: Формат дати відповідає короткому формату дати, встановленому на Вашому комп'ютері, формат часу відповідає встановленому на комп'ютері формату часу.
Колонка розміру показує розмір листа в кілобайтах (K=1024 байт).
Поле Тема (Subject) показує тему листа. Ця інформація вводиться відправником листа в заголовок.
Стирання листа
Необхідно здійснити два кроки для вилучення листа в Eudora. Для поточного листа виберіть Delete в меню Message. Проте, це не усуне листа, а перемістить його в скриньку Trash. Щоб усунути листа з скринька Trash, виберіть Empty Trash в меню Special. Вихід з програми також очищає вміст скриньки Trash, якщо опція Empty Trash when exiting в Special/Settings/Miscellaneous включена. Нарешті, якщо Ви хочете усунути декілька листів з скриньки Trash, відзначте їх та виберіть Delete в меню Message. Стирання листа з скриньки Trash цілком знищує його з Eudora.
Перенесення листа в іншу скриньку
Листи можуть переноситися поміж будь-якими двома скриньками. Для будь-якого поточного листа виберіть в меню Transfer скриньку, в яку його треба перенести. Якщо Ви натиснете SHIFT під час переносу, лист буде не перенесений, а скопійований. Це корисно, якщо Ви хочете зберігати декілька копій одного листа.
Створення скриньки під час переносу
Для того, щоб створити скриньку і перенести в нього поточний лист, виберіть New... В меню Transfer замість імені скриньки з'явиться діалогове вікно для створення нової скриньки.
Наберіть ім'я нової скриньки і натисніть OK. Скринька створиться і додасться в меню Mailbox і Transfer. Поточний лист також перенесеться в нову скриньку. Проте, якщо Ви натиснете опцію Don't transfer, just create mailbox, скринька буде створена, але лист не буде перенесено.
Також Ви можете створити скриньку, використовуючи діалог Mailboxes в меню Windows (див. розділ "Вікно поштової скриньки"). Діалог Mailboxes (скриньки) найзручніший, якщо Вам необхідно створити декілька скриньок водночас.
Eudora дозволяє Вам створити також поштову папку (каталог), в якій Ви можете зберігати одну чи декілька скриньок і навіть інші підкаталоги, що містять додаткові скриньки. Іншими словами, не лише скриньки можуть бути розміщені в папках, але і папки можуть знаходитися одна в одній. Для створення нового каталогу відмітьте опцію Make it a Folder і натисніть OK. Ім'я нової папки з'явиться в кінці списку скриньок в меню Mailbox і Transfer. Справа від назви папки зображена стрілка, що показує, що це папка, а не скринька.
Додатки (Attachments)
Будь-який файл можна додати до листа і послати разом з ним. Для того, щоб це зробити, виберіть Attach Document... в меню Message. З'явиться стандартне діалогове вікно для вибору файлів. Знайдіть потрібний файл і натисніть кнопку Open для приєднання його до листа. Приєднаний файл не показується в тілі листа. Його ім'я і повний шлях з'являться в полі Attachments: в заголовку листа.
Зауваження: Файл не може бути приєднаний до листа шляхом редагування поля Attachments: вручну.
При відправленні листа файл, якщо він не є простим (ASCII)

 
 

Цікаве

Загрузка...