WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Плата відеомонтажу Pinnacle Systems DV500 - Реферат

Плата відеомонтажу Pinnacle Systems DV500 - Реферат

РЕФЕРАТНА ТЕМУ:
Плата відеомонтажу PINNACLE SYSTEMS DV500
Пристрій відеовведення Miro DV500 фірми Pinnacle Systems продовжує лінійку пристроїв для обробки відео від цифрових джерел, наприклад від Mini DV чи Digital8 відеокамер.
Однак DV500 може працювати не тільки з цифровими джерелами, але й аналоговими. До плати приєднується так називаний Blue Box - коробки з роз'ємами. На ній є вхідні і вихідні роз'єми: S-Video, композитного відеосигналу і стереозвуку (RCA).
Ці виносні роз'єми (довжина кабелю близько 1.5м) значно полегшують комутацію відеопристроїв, оскільки немає необхідності щораз добиратися до задньої частини комп'ютера, як це необхідно робити, наприклад, із платою DC30. DV500 здатна обробляти сигнал у форматі PAL і NTSC.
Оцифровка здійснюється з наступними параметрами:
PAL NTSC
Розмір кадру повний
з усіканням 720х576
704х576 720х480
704х480
Частота кадрів 25 кадрів/с
50 полів 30 кадрів/с
60 полів
Швидкість в однопотоковому режимі 25 мбіт/с
Швидкість у двохпотоковому режимі 50 мбіт/с
Формати звуку 32 кгц 16 біт стерео
44.1 кгц 16 біт стерео
48 кгц 16 біт стерео
У комплект DV500 також входить кабель для зв'язку з DV пристроями і диски з програмним забезпеченням, серед якого диск із драйверами плати і плагинами для Прем'єра, Minerva Impression CD для виробництва MPEG-2/DVD, а також пакет для відеомонтажу Adobe Premiere 5.1RT.
Установка
Установку плати потрібно починати з установки Adobe Premiere 5.1RT. Це зв'язано з тим, що при установці драйверів у каталог Прем'єра прописуються необхідні файли плагінів і попередніх настроювань. Далі були встановлені драйвера, і Windows 98 знайшла наступні пристрої:
" Pinnacle Systems DV500 overlay
" Pinnacle Systems DV500 E4
" Pinnacle Systems DV500 - 1394
Установка драйверів пройшла без будь-яких або повідомлень про помилки, але проте звертання до ресурсів плати викликало підвисання всієї системи. З'ясувалося, що вона досить критична до використання однакового переривання з іншими пристроями, їй потрібно персональне. Спроба виставити переривання для слота з DV500 у BIOS теж ні до чого не привела. У черговий раз заходячи в настроювання BIOS я звернув увагу, що переривання задаються на 1 і 2 слот окремо, а на третій/п'ятий і четвертий/шостий попарно (мат. плата ASUS P3B-F). Це навело мене на думку переставити DV500 у другий слот і зарезервувати за нею переривання. Ця думка виявилася вдалою і плата стала виявляти ознаки життя.
Конструкція плати являє собою основну плату, на якій змонтована аналогова частина і кодек і дочірню плату з контролером 1394. Дочірня плата приєднується до основного через внутрішню шину PCI. Для обслуговування цієї шини на основній платі коштує міст PCI-to-PCI. За повідомленням Pinnacle systems з ініціалізацією цього моста маються деякі проблеми, для усунення яких рекомендується при завантаженні системи запускати файл PPEW98.EXE, якому можна знайти на сайте Pinnacle systems.
У комплект програмного забезпечення входить кілька програм для роботи з платою і тестування устаткування. DVExpert - утиліта для визначення продуктивності дисків. Вона робить запис і читання тестового файлу розміром 100 мегабайт (розмір можна змінювати).
Тестування можна проводити як в однопотоковому так і двухпотоковом режимі.
Також вона показує діаграму читання/запису, по якій можна визначити розкид значень.
Характеристика диска IBM-DJNA 372200
Введення відео
Введення відео на DV500 можливий двома способами:
1. Програма DVtools, з якої можлива робота тільки з DV пристроями.
Спочатку виробляється сканування однієї чи декількох відеострічок і заповнюється бібліотека кліпів, саме захоплення не виробляється. Після цього можна зробити безпосереднє захоплення відео. Для редагування кліпів із програми викликається редактор Adobe Premiere. У самому кінці складається список відтворення і здійснюється висновок на DV пристрій.
Другий варіант введення відео виробляється з редактора Adobe Premiere. Для цього в настроюваннях проекту в секції Capture потрібно установити формат "Pinnacle Capture". Тоді при виклику з меню "Capture Movie" вікно введення буде асоційоване з DV500, а не стандартним пристроєм відеовведення (звичайно якщо вони є).
Через локальне меню викликається вікно настроювань плати, у якому можна задати:
" Режим оверлея: overlay surface, primary surface, off.
" Джерело відео: Composite, S-VHS. А також у цьому розділі можна відрегулювати яскравість, контрастність, чіткість і насиченість сигналу, що вводиться.
" Формат відео: PAL, NTSC (SECAM не підтримується). Ширина захоплюваного кадру буває 720 і 704 (з відсіканням по 8 крапок по краях). По вертикалі захоплюється 576 крапок для PAL сигналу і 480 для NTSC. Кроппинг по вертикалі не передбачений, що не дуже добре, якщо планується виготовлення мпег файлів, тому що деякі аналогові відеопристрої видають сигнал із крайовими перекручуваннями. Якщо з боків їх можна забрати, то вгорі і унизу вони залишаються. Також є можливість вказати тип одержуваних файлів. Це може бути або звичайні AVI з обмеженням 2 гигабайта на файл або AVI у форматі OpenDML, у якому обмеження на розмір файлу визначається операційною системою.
" Формат звуку: Введення звуку можливе в трьох форматах: 32кгц, 44кгц чи 48кгц 16 біт стерео. Тут же можна і відрегулювати рівень звуку по індикаторі, що є дуже зручним.
Capture audio - захоплювати звук разом з відео.
Audio loopthrough - чи виводити ні звук із вхідних рознімань на вихідні.
Треба помітити, що введення

 
 

Цікаве

Загрузка...