WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Pinnacle studio – програма для роботи з відео - Реферат

Pinnacle studio – програма для роботи з відео - Реферат

• Ефекти часу, такі як Швидкість в Studio Plus, змінюють темп відтворення, не впливаючи на зовнішній вигляд самих відеокадрів.

• Стильові ефекти, такі як Рельєф і Старе кіно, дозволяють застосовувати характерні візуальні стилі, що додають фільму відповідну якість.

• Ефекти накладення підтримують функції накладення в Studio , такі як Картинка в картинці і Хроматичний ключ.

• Цікаві ефекти, такі як Крапля води і Розсіяння в об'єктиві, розширюють можливості творчої роботи при створенні фільмів.

• Колірні ефекти дозволяють коректувати кольори кліпу – іноді ледве помітно, а іноді і радикальним чином.

Додаткові ефекти зібрані в пакети поодинці або декілька ефектів в кожному. У цьому керівництві розглядаються п'ять ефектів з пакету Standard RTFX , який поставляється зі всіма версіями Studio. Далі приводиться короткий опис кожного з більше 20 додаткових ефектів з пакету Plus RTFX що входить в комплект Studio Plus. Повний опис параметрів ефектів Studio Plus можна отримати в контекстно-залежній інтерактивній довідці, клацнувши кнопку довідки у верхній правій частині панелі параметрів ефекту або натиснувши клавішу F1 при відкритій панелі.

9.1. Побудова бібліотеки ефектів.

Модульна архітектура Studio дозволяє додавати в бібліотеку відеоефектів нові ефекти, в міру того як вони стають доступними. Пакети розширень з додатковими ефектами, Pinnacle, що поставляються, і іншими розробниками, можна легко підключати до програми. Деякі додаткові ефекти поставляються з Studio у вигляді блокованого прівілегійованого вмісту. До них відносяться пакети Pinnacle RTFX Volume 1 і 2. Ці ефекти можна заздалегідь проглянути в Studio як завжди, але при відтворенні до відеоматеріалів додаються спеціальні образи "водяних знаків".

10. Аудіо-інструментарій

Шість інструментів цього набору використовуються при створенні і обробці аудіокліпів: початкового звуку, голоси за кадром, звукових ефектів і інших аудіофайлів, доріжок компакт-диска і фонової музики SmartSound.

Властивості кліпу.

Інструмент Властивості кліпу забезпечує настройку часу почтку і кінця ("підрізування") для кліпів будь-якого типу. Крім того, він дозволяє за бажанням вводити для кліпу ім'я описового характеру замість стандартного імені. (Імена кліпів відображаються, коли вікно "Фільм" перемкнуто у вигляд "Монтажний лист".) Інші елементи управління цього інструменту міняються залежно від оброблюваного кліпу.

Гучність і баланс.

Цей інструмент надає головний регулятор гучності для кожної з трьох звукових доріжок: початкового звуку (звук, записаний разом з відеорядом), звукових ефектів, голоси за кадром і фонової музики. Крім того, він дозволяє відключати звук будь-якої доріжки або всіх доріжок і вносити поступову зміну гучності звуку в реальному часу (фейдер). Елемент управління баланс і об'ємний звук застосовується для незалежного розміщення кожній з доріжок незалежно від двох інших в одновимірному просторі стереозвуку або двовимірному просторі об'ємного звуку. Коли доріжка накладень відкрита, цей інструмент надає четвертий набір елементів управління, що впливають на доріжку накладення звуку.

Запис голосу за кадром.

Для запису голосу за кадром досить натиснути кнопку Запис і говорити в мікрофон. Додати CD аудіо. Цей інструмент використовується для додавання записів з аудіо компакт-диска, цілком або по частинах.

Фонова музика.

Цей інструмент дозволяє додавати фонову музику за допомогою засобу SmartSound, могутнього музичного генератора програми Studio. Виберіть стиль, пісню і версію. Програма Studio створить музичний супровід, тривалість якого відповідає тривалості вашого фільму.

Аудіоефекти.

Цей інструмент дозволяє застосовувати модулі ефектів в будь-якому аудіокліпі. Підтримується широко поширений стандарт звукових модулів VST, що дозволяє додавати в бібліотеку ефектів готові ефекти, що підключаються, і ефекти сторонніх постачальників. Настроюваний

фільтр придушення шумів поставляється як стандартний ефект. У Studio Plus також доступні такі ефекти, як графічний і параметричний еквалайзер, ревербератор, хор та інші. Деякі привілейовані ефекти, захищені водяними знаками, також можуть бути доступні для ознайомлення, разом з іншими, Pinnacle, що є на веб-вузлі. Щоб звернутися до них, клацніть категорію Додаткові ефекти в оглядачі звукових ефектів.

11. Звукові ефекти і музика

Відеофільм може представлятися переважно візуальним засобом, проте звуковий супровід у фільмах часто має значення, нітрохи не менше, ніж зображення на екрані. Серед різноманітного звукового супроводу художніх фільмів і телепередач головне місце займають діалоги і інші звуки, записані власне під час зйомки. У любительських фільмах це необроблена аудіодоріжка, яка з'єднується з відео в режимі запису. Вона відображається у вікні "Фільм" Лінія часу на доріжці початкового звуку, розташованій під доріжкою відео. У Studio початковий звук може також відображатися на доріжці накладення звуку. У більшості комерційних фільмів також потрібні звукові ефекти – ляскання дверей, гуркіт автомобілів, що розбиваються, гавкіт собак і т.п. – а також супровідна музика, яка може бути спеціально написана для цієї передачі, підібрана з уривків готових творів або скомбінована з цих двох джерел. Крім того, часто не можна обійтися без голосу за кадром або іншого спеціального звукового матеріалу. Всі ці види додаткового звукового супроводу можуть використовуватися в любительських фільмах:

• Непоганий початковий набір звукових ефектів у форматі wav встановлюється разом з програмою Studio; крім того, є багатий вибір в різноманітних джерелах.

• За допомогою інструменту SmartSound автоматично створюється музична доріжка будь-якої тривалості в одному з безлічі доступних стилів.

• За допомогою інструменту CD аудіо можна перенести файли mp3 з альбому на лінію часу або імпортувати аудіо- або MP3- доріжки з компакт-диска.

• Інструмент Голос за кадром дозволяє вставити авторський текст або пояснення по ходу перегляду редагованого відеоматеріалу.

Звуковий супровід – незалежно від його типу – вставляється у відеофільм у вигляді кліпів у вікно фільму. Ці кліпи можна переміщати, підрізати і редагувати їх практично так само, як відеокліпи і нерухомі зображення. Після вставки аудіокліпу у відеофільм, його можна підкоригувати за допомогою фейдера або інших регуляторів гучності. Можна змінювати розташування аудіокліпів на доріжці стерео або об'ємного звучання і навіть довільно переміщати їх в межах відеокліпу. Тут також можуть застосовуватися такі звукові ефекти Studio, як придушення шуму і реверберація.

Про об'ємний звук

Створення доріжки об'ємного "навколишнього" звуку відбувається з перевищенням можливостей стандартних двохканальних технологій, щоб забезпечити охоплююче акустичне поле, як вдомашнем кінотеатрі, для створюваних матеріалів DVD-. Studio дозволяє незалежним чином встановлювати видиме положення кожної аудіодоріжки в межах їх комбінації, а також в міру необхідності "прокручувати" доріжку (змінювати її положення – достатньо різко або поступово) в будь-якому бажаному напрямі впродовж всього фільму. Для попереднього прослуховування об'ємного звуку при роботі в Studio потрібна звукова карта, що підтримує вивід у форматі 5.1. Аудіодоріжка об'ємного звуку може бути виведена на DVD в будь-якому з наступних форматів:

• У форматі Dolby Digital 5.1 – кожен з шести каналів об'ємного звуку зберігається окремо на диск і передаватиметься безпосередньо на відповідний динамік при відтворенні на повністю укомплектованій системі об'ємного звуку 5.1.

• У форматі Dolby Digital 2.0 об'ємний звук кодується з використанням двох каналів. Коли отримані DVD-матеріали відтворюються на системах, обладнаних декодером Pro Logic або Pro Logic 2 і схемою динаміків "5.1" або кращою, дані початкового об'ємного звуку відновлюються. На решті систем кодована аудіодоріжка звучатиме як звичайне стерео.

2


 
 

Цікаве

Загрузка...