WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Pinnacle studio – програма для роботи з відео - Реферат

Pinnacle studio – програма для роботи з відео - Реферат

• Титри і накладення графіки. Зображення, що знаходяться на доріжці титрів розміщуються у вигляді накладень з прозорим фоном на основному відеозображенні.

• Звукові ефекти і голос за кадром. Звукові кліпи на цій доріжці змішуються з доріжками початкового звуку і фонової музики, результатом чого є готовий звуковий супровід фільму.

• Фонова музика. Фонова музика будь-якої тривалості для використання у фільмі може бути створена за допомогою інструменту SmartSound або імпортована за допомогою інструменту CD аудіо. У звуковому супроводі можна також використовувати файли mp3 і інші музичні файли.

• Меню диска, розділи і посилання повернень до меню. Ця додаткова доріжка з'являється над доріжкою відео, якщо у фільмі є хоч би одне меню диска. Оскільки багато операцій редагування проводяться виключно в "Лінії часу", слід вибирати цей вигляд в тих випадках, коли потрібний великий об'єм детального редагування, або додаткові можливості редагування.

7. Інструментарій

Інструментарії забезпечують зручний інтерфейс для виконання операцій редагування: додавання кліпів у фільм, зміни наявних фільмів і застосування спеціальних ефектів. У програмі Studio є окремі інструментарії для операцій з відео- і аудіоматеріалами. Інструментарії доступні тільки в режимі "Редагування". Для їх відкриття і закривання служать кнопки, розташовані в лівій верхній частині вікна "Фільм". Вибір потрібного інструментарію виконується наведенням курсора навідповідний значок. Кнопки підсвічують, показуючи, який інструментарій відкриється, якщо натиснути на дану кнопку. Потім "Альбом" замінюється відображенням інструментарію, в якому є дві основні області:

• Кнопки вибору інструменту на лівій панелі. При натисненні на кнопку відкривається відповідний інструмент.

• Вибраний інструмент справа. Відповідний інструмент відображається також, якщо двічі клацнути кліп у вікні "Фільм" (за винятком кліпів з титрами які відкриваються подвійним клацанням безпосередньо в редакторові титрів). Всі кнопки вибору інструментів, за винятком верхньої кнопки кожного набору, відкривають спеціалізовані інструменти. Верхня кнопка в кожному наборі відкриває інструмент Властивості кліпу. Вона відображає інструмент для підрізування або інших операцій редагування для типу кліпів, вибраного в даний момент у вікні "Фільм".

Редактор титрів.

Могутній засіб, доступ до якого не надається безпосередньо з інструментаріїв Редактор титрів, що забезпечує об'єднання тексту, зображень і інших графічних ресурсів для створення титрів і меню дисків для фільмів, виготовлених за допомогою програми Studio. Доступ до редактора титрів здійснюється через інструменти Титри і Меню диска або за допомогою команди Викликати редактор титрів/меню в тому, що викликається правою кнопкою миші контекстному меню вікна "Фільм".

7.1. Відео-інструментарій

Сім інструментів, наявних в цьому наборі, дозволяють змінювати або створювати різні візуальні кліпи, зокрема відеокліпи, титри, нерухомі зображення і меню диска. Властивості кліпу. Інструмент Властивості кліпу забезпечує настройку часу почала і кінця для кліпів будь-якого типу. Ця операція називається "підрізуванням". Крім того, цей інструмент дозволяє ввести для кліпу ім'я описового характеру. Крім того, цей інструмент надає додаткові компоненти інтерфейсу, відповідні типу редагованого кліпу.

Титри.

Цей інструмент дозволяє редагувати ім'я і довжину титрів. Кнопка Редакт. титр забезпечує доступ до вікна "Редактор титрів", в якому можна змінювати текст і зовнішній вигляд титрів.

Меню диска.

У інструменті Меню диска є елементи управління для редагування посилань, що зв'язують кнопки меню диска і точки входу у фільм, звані розділами, які представлені на доріжці меню у вікні "Фільм". Кнопка Редагувати меню відкриває редактор титрів, в якому можна змінити зовнішній вигляд меню. Захоплення кадрів.

Цей інструмент дозволяє робити знімки одиночних кадрів фільму або вибраного джерела відео. Знімки можна використовувати у фільмі або зберегти для використання в інших застосуваннях. Як і в режимі захоплення, цей інструмент надає різні інтерфейси для цифрових камер (DV- пристроїв) і решти джерел відео.

SmartMovie.

Цей інструмент дозволяє створювати музичні відеофільми в одному з наявних стилів шляхом автоматичного комбінування знятого матеріалу з вибраним цифровим музичним файлом. Картинка в картинці і хроматичний ключ: цей інструмент надає додатковий графічний інтерфейс для ефектів

(Картинка в картинці і Хроматичний ключ, доступних в Studio Plus).

Відеоефекти.

За допомогою цього інструменту в програмі Studio реалізуються різні відеоефекти, що підключаються. Ефекти, як окремо, так і в поєднанні, можна використовувати в проекті в будь-якому відеокліпі або нерухомому зображенні. Разом з базовою бібліотекою корисних ефектів, в комплекті з програмою Studio поставляються ряд блокованих привілейованих ефектів, доступних в ознайомлювальному режимі.

8. Використання відеоефектів.

Редагування відео, як правило, зводиться до вибору, впорядкування і підрізування відеокліпів, скріпленню їх між собою за допомогою переходів і комбінуванню з матеріалами інших типів, такими як музика і нерухомі зображення. Проте іноді виникає необхідність змінити само відеозображення, супроводжує його яким-небудь спецефектом. Інструмент Studio Відеоефекти пропонує обширний набір додаткових відеоефектів, які можуть бути застосовані до відео або до нерухомих зображень. Відеоефекти – це сьомий інструмент на панелі інструментів "Відео". Він включає дві основні області: зліва знаходиться список ефектів, в якому показано, які ефекти вже підключені до вибраних в даний момент кліпів, а справа – панель параметрів, на якій можна набудувати ефект необхідним чином.

Робота із списком ефектів

Будь-які відеокліпи і зображення, що входять в проект, можна видозмінити за допомогою відеоефектів. Ефекти застосовуються до початкового зображення по черзі – в порядку, в якому вони перераховані в списку інструменту Відеоефекти. Прапорець поряд з ім'ям кожного з ефектів дозволяє включати і відключати його окремо від інших, не видаляючи із списку (що могло б привести до втрати настройки параметрів).

Додавання і видалення ефектів.

Щоб додати ефект в список для поточного кліпу, натисніть кнопку Додати ефект; при цьому з правого боку вікна інструменту відкриється вікно оглядача ефектів. Клацніть який-небудь елемент в списку Категорія вікна оглядача, щоб відобразити імена ефектів цієї категорії. Виберіть потрібний ефект і додайте його, натиснувши кнопку ОК.

Щоб видалити вибраний ефект із списку, натисніть кнопку видалення ефекту (із зображенням урни). Вікно проглядання відеоефектів відкрите тут на сторінці Studio Plus RTFX, яка містить додатковий набір ефектів для Studio Plus. Решту перерахованих пакетів містять інші привілейовані ефекти, що набувають окремо. При виборі останньої категорії, "Додаткові ефекти", відкривається сторінка на сайті Pinnacle, де є додаткові привілейовані ефекти.

Привілейовані відео і звукові ефекти, як і інший блокований вміст в Studio, може використовуватися вільно, але при відтворенні відеоматеріалів додається "водяний знак". Щоб використовувати ці переходи в готовому продукті, ви можете придбати їх.

Зміна порядку ефектів

Сукупний результат дії декількох ефектів на один кліп може варіюватися залежно від порядку їх застосування. Порядок обробки ефектів можна контролювати, змінюючи їх позиції в списку ефектів за допомогою розташованих праворуч від нього кнопок із стрілками вгору і вниз. Кнопки керують вибраним в даний момент ефектом.

9. Бібліотека відеоефектів.

Додаткові відеоефекти, що встановлюються з системою Studio, розділені на шість категорій, кожна з яких позначена своїм значком:

• Ефекти поліпшення зображення допомагають усунути дефекти початкового відеозапису, наприклад шуми і тремтіння камери.


 
 

Цікаве

Загрузка...