WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Pinnacle studio – програма для роботи з відео - Реферат

Pinnacle studio – програма для роботи з відео - Реферат

DV.

DV – це формат з високою роздільною здатністю і, відповідно, високими вимогами до дискової пам'яті. Ваша відеокамера стискає і зберігає відео на стрічці із швидкістю 3,6 МБ/С, забезпечуючи якість відео, еквівалентне телемовленню. При захопленні відеодані без всяких змін і додаткового стиснення переносяться прямо із стрічки відеокамери на жорсткий диск ПК. Захоплення DV-відео вимагає багато простору на диску, тому в умовах дефіциту простору в системі може бути доцільно вибрати і захопити невеликі сегменти, замість всієї стрічки. Необхідну кількість дискового простору можна розрахувати, помноживши тривалість відео в секундах на 3,6 МБ/С, отримуючи, таким чином, об'єм в мегабайтах.

Наприклад: 1 година відео = 3 600 секунд (60 x 60) 3 600 секунд x 3,6 Мб/с = 12 960 МБ (12,7 ГБ) Отже, для 1 години відео буде потрібно 12,7 ГБ дискового простору. Для захоплення DV-відео жорсткий диск повинен підтримувати читання і запис із швидкістю 4 МБ/С. Таку швидкість забезпечують всі диски SCSI і більшість дисків UDMA. При першому захопленні відео Studio протестує диск, щоб переконатися в його достатній швидкості.

MPEG

І DVD, і S-VCD диски використовують файли у форматі MPEG-2, формату MPEG-1, що є розширенням, вживаного для дисків VCD. Файли MPEG, призначені для публікації в Інтернеті, використовують менший дозвіл і формат MPEG-1. Панель Параметри захоплення (Настройка Параметри захоплення) містить безліч параметрів управління якістю MPEG-захоплень.

5. Альбом

Початкові матеріали, необхідні для створення фільму, знаходяться в різних розділах альбому, доступ до кожного з яких здійснюється через відповідну йому вкладку таким чином: Відеосцени. Даний розділ включає захоплене відеозображення. Можна безпосередньо дістати доступ і проглянути зняті файли або завантажити один файл в альбом, в якому сцени представлені у вигляді ескізних значків. Щоб використовувати деякі з сцен в своєму фільмі, перетягніть їх значки у вікно "Фільм".

Переходи.

Цей розділ альбому містить фейдери, розчинення, слайди і інші типи переходів, включаючи вдосконалені переходи Hollywood FX. Щоб використовувати переходи, розташуєте їх поряд або між відеокліпом і графікою у вікні "Фільм".

Титри.

У даному розділі представлені редаговані титри, які можна використовувати як накладення або як повноекранну графіку. Можна із самого початку створити свої власні титри або використовувати і адаптувати ті що існують. Studio підтримує рухомі титри, поволі рухомі титри і багато інших друкарських ефектів.

Фотографії і захоплені кадри.

Це розділ фотографій, растрових малюнків і захоплених відеокадрів. Ці зображення можна використовувати в режимі повного екрану або як накладення на основне відеозображення. Підтримуються більшість стандартних форматів файлів зображення.

Меню диска.

Studio включає величезний набір меню розділів для використання в DVD-, VCD- і S-VCD. Їх можна використовувати як є, а також модифікувати або створювати свої власні.

Звукові ефекти.

Studio поставляється з широким набором високоякісних звукових ефектів. Можна також використовувати файли wav, mp3 і avi, записані самостійно або отримані з інших джерел.

Музика.

У цьому розділі альбому можна знайти і використовувати файли музики, збережені на жорсткому диску. Підтримуються файли форматів wav, mp3 і avi.

6. Вікно "Фільм"

Вікно "Фільм", в якому фільм збирається з матеріалів, що зберігаються в "Альбомі", займає нижню половину екрану програми Studio в режимі редагування. Щоб дістати доступ до вікна "Фільм", треба заздалегідь перемкнутися в режим редагування. У рядку заголовка вікна "Фільм" є елементи управління і індикатори. Кнопки інструментарію в лівій частині рядка заголовка дозволяють відкривати відео-інструментарій і аудіо-інструментарій, детально описані на стор. 84. Праворуч від кнопок інструментарію знаходиться текстове поле, в якому відображається ім'я файлу проекту. При необхідності в цьому полі відображаються також повідомлення про стан і попередження. Ще правіше знаходяться кнопки Прохід по звуку, Розділити кліп і Видалити кліп, а в дальньому правому кінці – три кнопки вибору вигляду.

Кнопка проходу по звуку

За умовчанням аудіоматеріал проекту можна прослуховувати тільки під час відтворення. Наявна в Studio функція проходу по звуку, яка вмикається і вимикається кнопкою із значком динаміка, дає можливість заздалегідь прослуховувати звук також при проході по фільму. Прохід по звуку полегшує ухвалення рішень по монтажу, які залежать від стану аудіоматеріалу.

Кнопка розділення кліпів і сцен – різак

Натиснення цієї кнопки приводить до розділення вибраного кліпу у вікні "Фільм" або вибраної сцени в "Альбомі". При цьому інформація не втрачається. Якщо вибрана сцена в "Альбомі", вона розділяється у відміченому місці на дві короткі сцени. Якщо вибраний кліп у вікні "Фільм", він дублюється і автоматично коротшає до точки розділення. Кнопка різака використовується спільно з кнопками блокування доріжок в уявленні "Лінія часу" вікна "Фільм" для виконання спеціальних операцій, наприклад редагування зі вставкою і редагування, при якому звукова доріжка випереджає відеоінформацію або відстає від неї.

Кнопка видалення кліпів – корзина

Ця кнопка дозволяє видаляти вибрані матеріали з будь-якого виду вікна "Фільм". За умовчанням розривши у фільмі, що виникає при видаленні (у будь-якому з видів) відеокліпів, що знаходяться на основній доріжці відео вашого проекту, автоматично змикається, а кліпи на інших доріжках віддаляються або коротшають, якщо це потрібно, щоб забезпечити синхронізацію всіх матеріалів. Якщо кліпи віддаляються на інших доріжках, то розриви, що за умовчанням виникають між ними, автоматично не віддаляються, так що тривалість інших кліпів не змінюється. Якщо при натисненні кнопки видалення або клавіші Delete натиснути також клавішу Ctrl, то описаний вище порядок міняється на протилежний. Іншими словами, якщо при видаленні кліпів на основній доріжці відео натиснути поєднання клавіш Ctrl+Delete, то що виникає при цьому розривши не змикається, а при його натисненні на інших доріжках розрив між кліпами змикатиметься. Ні у одному з цих випадків не виявляється дії на інші кліпи. Доступ до операцій, пов'язаних з видаленням, може також здійснюватися за допомогою контекстного меню, що викликається при натисненні правої кнопки миші, для кліпів на лінії часу.

Переміщення: лінія редагування, повзунки.

Поточне положення є кадр, які відображається в програвачі, коли користувач працює з кліпом у вікні "Фільм". У вигляді "Лінія часу" воно відмічене лінією редагування. Поточне положення можна змінити, перемістивши повзунок вигляду "Лінія часу" (з яким сполучена лінія редагування) або повзунок "Програвача".

Вигляд вікна "ФІЛЬМ"

У вікні "Фільм" проект може бути представлений в трьох різних видах: Лінія часу, Розкадровування і Монтажний лист. Вибір потрібного вигляду здійснюється кнопками, розташованими в правій верхній частині вікна "Фільм".

Вигляд "Лінія часу".

Вигляд "Лінія часу" представляє положення і тривалість кліпів по відношенню до шкали часу. У цьому вигляді також може відображатися до восьми доріжок, на яких можна розміщувати різні типи кліпів.

• Відеоматеріали, а також повноекранні меню диска, титри і графіка. На відео доріжці містяться основні візуальні матеріали, використовувані у випуску фільму.

• Початковий (або "синхронний") звук. Доріжка початкового звуку містить звук, записаний камерою одночасно з відеорядом. Передбачено виконання різних дій з кліпами на цій доріжці, в яких для досягнення заданого ефекту застосовується редагування зі вставкою і редагування з розділенням.

• Накладення відео і звуку. У Studio відео і нерухомі зображення, поміщені на доріжку накладення, можна використовувати за допомогою засобів Картинка в картинці і Хроматичний ключ, щоб надати професійному вигляду вашим відеоматеріалам. Ці функції заблоковані в інших версіях Studio, і спроба їх застосування приводить до відтворення водяного знаку. Якщо потрібно буде використовувати ці вдосконалені можливості, можна у будь-який момент виконати оновлення до Studio Plus. Початковий звук для накладення на відео зберігається на зв'язаній аудіодоріжці.


 
 

Цікаве

Загрузка...