WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Способи передачі даних в мережі Internet (на прикладі електронної пошти) - Курсова робота

Способи передачі даних в мережі Internet (на прикладі електронної пошти) - Курсова робота

Адресна книга

Для зручності роботи в програмі Outlook Express передбачена можливість завести ад-ресну книгу, в якій можна зберігати інформацію про адресатів, з якими ви ведете листування по електронній пошті.

Розібратися з додаванням записів в адресну книгу і роботою з нею не так вже складно, якщо вам коли-небудь доводилося вести записник.

Створити нового адресата - створення нового запису в даній групі адресної книги.

Створити нову групу - відкриття нової тематичної теки для адресатів певної групи.

Видалити - позбавлення від запису або групи записів.

Пошук - вбудована пошукова система для пошуку конкретних людей на безкрайніх просторах мережі Інтернет.

Для створення нового адресата необхідно виконати наступні дії:

@ Виберіть команду Адресна книга меню Сервіс. З'явиться вікно Адресна книга й на-тисніть кнопку Створити Контакт на панелі інструментів вікна Адресна книга. На екрані з'явиться діалог Властивості. Вкладки Особисті, Службові, Замітки призначені для завдання додаткової інформації про поточного кореспондента.

@ У полях введення Ім'я, Прізвище, По батькові наберіть відповідно прізвище, ім'я і по батькові адресата.

@ Клацніть мишею на полі Адреси електронної пошти і наберіть на клавіатурі адресу його електронної пошти.

@ Натисніть кнопку Додати, щоб занести адресу в книгу.

@ Натисніть кнопку ОК, щоб закрити діалог Властивості. Коли у вашій адресній книзі буде велика кількість записів, ви зможете знайти потрібну людину по прізвищу, набираючи її в полі введення, яке знаходиться нижчим за панель інструментів у вікні Адресна книга.

Для закриття адресної книги, виберіть команду Закрити меню Файл або клацніть ми-шею на кнопці в правому верхньому кутку вікна Адресна книга, щоб закрити вікно.

Створення, відправка і видалення електронного листа

Для виклику редактора підготовки поштового повідомлення можна звернутися до меню Сообщение/Создать повідомлення або просто нажинати на відповідну кнопку в графічному меню.

Звернете увагу, що текстовий курсор вже знаходиться в полі Кому. Введіть в поле Кому електронна адреса одержувача, наприклад, user1@ulstu.ru.

Адреса може бути вписана уручну або узята з адресної книги. Для того, що б скорис-татися адресною книгою, необхідно зробити правий клік на кнопку Кому. Відкриється діа-логове вікно Вибрати одержувачів. Клацніть мишею на прізвищі, що цікавить вас, і натисніть кнопку Кому, якщо ви хочете відправити лист цій людині. Щоб відправити копію листа ще одній людині, виберіть його прізвище і натисніть кнопку Копія. Адреса електронної пошти цієї людини буде підставлена у відповідне поле введення конверта листа, що відправляється. Натисніть кнопку ОК, щоб закрити діалог Вибір одержувачів. Адреса вибраного вами адресата буде відображена у відповідному полі "конверта" створюваного листа.

Ви можете вибрати декілька адресатів. Якщо ви вписуєте адресу в ручну, то адреси розділяються крапкою з комою ( ; ). Для розсилки листа відразу декільком адресатам служить поле введення Копія.

Примітка: Для перемикання між полями введення зручно користуватися клавішею Tab на клавіатурі.

Наступний рядок для заповнення Тема. У цьому рядку ви пишете коротку анотацію листа, наприклад, Тест.

Примітка: При підготовці листа адресатові, що використовує версію операційної сис-теми, відмінну від російської, краще записувати тему по-англійськи або на транслите (т.е. латинськими буквами російські слова).

На цьому заповнення конверта листа, що відправляється, завершене.

У текстовому вікні пишіть текст листа. Інструментальна панель для форматування текс-ту схожа на інструментальну в Microsoft Word.

Після того, як текст листа набраний, ви можете перевірити орфографію, використову-ючи для цього команду Правопис меню Сервіс або клавішу F7. Для зміни мови, використо-вуваної при перевірці орфографії, виконаєте команду Параметри в меню Сервіс. На вкладці Правопис виберіть Мова, на якій написаний лист. Тут же ви можете набудувати параметри перевірки правопису.

Дуже часто з'являється необхідність переслати по електронній пошті не тільки текст,але і різні файли, наприклад, зображення, звуки, електронні таблиці і т.д.

Меню Вставка/Вкладення файлу або нажинати на кнопку з "скріпкою". З'явитися діало-гове вікно Вставка вкладень. За допомогою діалогу Вставка вкладень виберіть на вашому диску файл і натисніть кнопку Вкласти, щоб приєднати вказаний файл до листа. Звернете увагу, що додалося ще одне поле введення Приєднати, в якому вказано ім'я і розмір приєдна-ного файлу. Для того, щоб приєднати декілька файлів, ще раз натисніть кнопку Вкласти на панелі інструментів вікна Створення повідомлення і виберіть ще один файл.

Так само можна вставити в текст листа малюнок: Вставка/Малюнок. Відкриється діало-гове вікно Вставка малюнка, у вікні необхідно вказати шлях до малюнка, і деякі параметри відображення малюнка.

Якщо лист має високий або низький статус, то ви можете встановити параметр важли-вість в меню Сообщение/Важность/. або використовуючи відповідну ікону на панелі істру-ментів вікна Створити повідомлення. Ви можете задати три рівні важливості:

Висока важливість. У верхній частині листа з'явитися строчка Дане повідомлення має високу важливість.

Звичайна важливість. Встановлюється за умовчанням при створенні листа.

Низька важливість. У верхній частині листаз'явиться додаткова строчка дане повідом-лення має низький рівень важливості. Використовується дуже рідко.

Після того, як лист готовий, натисніть кнопку Відправити на панелі інструментів вікна Створення повідомлення. Після цього вікно Створення повідомлення закриється, а ваш лист буде записаний в теку Витікаючі.

Щоб відправити підготовлене повідомлення, натисніть кнопку Доставити на панелі іструментів Outlook Express. Після цієї операції ваше повідомлення буде відправлено на сер-вер, а його копія - записана в теку Відправлені.

Якщо ви хочете, щоб ваші повідомлення відправлялися відразу по натисненню кнопки Відправити на панелі інструментів вікна Створення повідомлення, то виконаєте наступні дії:

  • у меню Сервіс виберіть пункт Параметри;

  • у вікні, що з'явилося, перейдіть на вкладку Відправка повідомлень і встановите прапорець напроти запису Відразу відправляти повідомлення.

Щоб видалити лист, виберіть в списку Теки теку, що містить дане повідомлення, і клац-ніть мишею на листі. Потім натисніть кнопку Видалити на панелі інструментів Outlook Express. Лист буде поміщений в теку Видалені. Ви можете відновити видалені листи з теки Видалені. Для цього відкрийте теку Видалені і перемістите потрібне повідомлення в будь-яку іншу теку. Звертаємо вашу увагу, що листи, стерті з теки Видалені, відновити не можна.

Створення підпису

Звичайні листи прийнято підписувати. При використанні програми Outlook Express у вас є можливість підписувати і електронні листи. Під підписом подразумевается текст, який автоматично вставляється в кінець кожного написаного вами листа. Для створення підпису виконайте наступні дії:

  • у меню Cервис виберіть Параметри і виберіть вкладку Підпис;

  • натисніть кнопку Створити і введіть текст в поле Змінити підпис, або виберіть Файл і вкажіть текстовий або гіпертекстовий файл, який слід використовувати для підпису;

  • включите прапорець Додавати підпис до всіх витікаючих повідомлень.

Тепер в кінець кожного написаного вами листа автоматично додаватиметься ваш під-пис.

Для використання різних підписів з різними обліковими записами виберіть підпис в розділі Підпис, натисніть кнопку Додатково і виберіть обліковий запис, який слід викорис-товувати з даним підписом.

Для додавання підпису тільки в окремі повідомлення вимкнете прапорець Додавати під-пис до всіх витікаючих повідомлень. При створенні повідомлення виберіть меню Вставка, вкажіть на Підпис і виберіть потрібний підпис.

Читання пошти, що прийшла

Всі електронні листи, послані вам, спочатку збираються у вашій поштовій скриньці на сервері. Для того, щоб їх отримати і прочитати, вам потрібно зв'язатися з поштовим серве-ром. Натисніть кнопку Доставити на панелі інструментів Outlook Express. Після цього буде проведена перевірка вашої поштової скриньки на поштовому сервері. Все нові повідомлення будуть записані в теку що Входять. Непрочитані повідомлення мають значок у вигляді запечатаного конверта, а прочитані - відкритого конверта.

Ви можете змінити ширину колонок в теках з листами. У теці що Входять - це колонки Від, Тема, Отримано. Для зміни розмірів колонки підведіть покажчик миші до її межі. По-кажчик миші змінить свою форму. Натисніть ліву кнопку миші і, не відпускаючи кнопки, буксируйте межу в потрібному вам напрямі.

Отримані повідомлення можна читати або в області перегляду, або в окремому вікні. Клацніть значок теки що Входять на панелі Outlook або в списку тек. Для проглядання по-відомлення в області перегляду клацніть по ньому в списку повідомлень. Для проглядання повідомлення в окремому вікні двічі клацніть по ньому в списку повідомлень.


 
 

Цікаве

Загрузка...