WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Рисування простих зображень в графічному редакторі Adobe Photoshop. Робота з текстом (Реферат) - Реферат

Рисування простих зображень в графічному редакторі Adobe Photoshop. Робота з текстом (Реферат) - Реферат

Палітра – засіб програми Adobe Photoshop, який призначений для виконання різних операцій по обробці зображення, для настройки параметрів інструментів, а також для відображення відповідної інформації. Палітра представляє собою різновидність діалогового вікна; вона відрізняється від звичайного вікна тим, що може знаходитися на екрані в розгорнутому або згорнутому стані, які не заважають виконанню операцій, що не мають до неї відношення.

На рис.1 зображені три сумісні палітри, які використовуються в програмі. Кожна з них складається з декількох окремих палітр. В першу групу (на рисунку вона розміщена вверху) входять три палітри: Navigator (Навігатор), Info (Інфо) і Options (Параметри); в другу (посередині) – також три: Color (Синтез), Swatches (Каталог) і Brushes (Кисті), а в третю (внизу) – п'ять палітр: Layers (Шари), Channels (Канали), Paths (Контури), History (Події) і Actions (Операції).

Завдання 1

Необхідно нарисувати прості малюнки, приклади яких представленні на рис. 3.

Рис. 3. Зразки малюнків

Підказка: Щоб побудувати пряму лінію, виберіть будь-який інструмент, що рисує і натисніть мишею в початковій точці. Потім утримуючи натиснутою клавішу Shift, натисніть мишею в кінцевій точці.

Ви можете імітувати мазки кисті, задавши режим поступового „знебарвлення" фарби при русі інструмента. Для цього необхідно встановити на панелі властивостей цього інструмента режим Dissolve (Перехід).

Для створення ефекту акварелі задайте параметр Wet Edges (Мокрі краї). В цьому випадку фарба буде „розтікатися" до границь мазка.

Для інструмента Олівець існує спеціальний режим Auto Erase (Автоматичне витирання), який дозволяє рисувати фоновим кольором по кольору переднього плану.

Основні атрибути Кисті, включаючи діаметр, форму, жорсткість і інтервал між волосками, можна змінювати.

2. Шматочковий текст

1. Необхідно створити ефект, коли літери накладаються одна на одну, і міняють колір в місцях перетину. В якості тексту необхідно використати своє прізвище.

2. Створіть новий файл, для цього виберіть меню File (Файл) > New (Новий). Вкажіть розмір 450 X 150 пікселей і білий фон, розширення повинно бути 72 dpi.

3. На панелі шарів натисніть на іконці New Layer (Новий шар) і виключіть видимість фонового шару (Іконка с оком). Виберіть білий колір для переднього плану.

4. Візьміть інструмент Text tool (Текст) і наберіть першу літеру. Створіть ще один новий шар і на ньому наберіть другу літеру. Повторіть цей процес, поки не отримаєте всі букви тексту на окремих шарах. Тепер використайте інструмент Move tool (Переміщення), щоб розмістити літери по бажанню.

5. Необхідно розмістити літери так, щоб вони перетиналися.

Панель шарів має виглядати наступним чином:

6. Натисніть на стрілці, яка знаходиться в правому верхньому куті панелі шарів, щоб відкрити додаткове меню. Виберіть Blending Options... (Параметри Накладання) і змініть режим накладання (Blend Mode) в значення Difference (Різність).

7. Поки відкрита панель режимів накладання натисніть на кнопці New Style (Новий стиль) і натисніть OK, коли з'явиться діалогове вікно. Тепер натисніть OK, щоб застосувати стиль і закрийте панель режимів накладання.

8. Перейдіть на панель стилів и найдіть новий стиль (він буде в кінці списку). Якщо панель стилів не видна, її можна відкрити за допомогою пункту меню Window (Вікно) > Styles (Стилі).

9. Тепер виберіть другий шар з текстом і натисніть на іконці нового стиля, щоб застосувати його до шару. Повторіть цей процес, щоб всі текстові шари використовували один стиль. Картинка повинна виглядати так:

10. Тепер натисніть на фоновому шарі, щоб він став видимим і кольори зміняться.

11. Виберіть новий колір на передній план і використовуючи клавіші Alt + Backspace, щоб залити шар.

12. Тепер необхідно створити новий файл з іншим текстом виконати пункти 1-10, а пункт 11 повторити для кожного шару, щоб отримати різнокольоровий текст.

INCLUDEPICTURE "C:Documents and SettingsBGРабочий столphotoshopinternet exapletekstWebClass_ru Кусочный текст.files216o9u.gif" * MERGEFORMAT

3. Страшний текст

1. Необхідно створити страшний текст. В якості тексту необхідно використати своє прізвище. Приклад такого ефекту зображений на малюнку:

2. Створіть новий файл: меню File (Файл) > New (Новий). Вкажіть розмір 350 X 150, білий фон, розширення 72 dpi.

3. Потім інструментом Text наберіть будь-який текст шрифтом побільше.

4. Тепер на панелі шарів (Layers palette) зробіть Ctrl-клік на шарі з текстом, щоб виділити його вміст. Зніміть відмітку на іконці с оком поряд з текстовим шаром. Натисніть на фоновому шарі.

5. В меню Edit (Редагувати) > Stroke (Обвести). Введіть ширину 8 пікселей і виберіть опцію Outside (Зовнішня обвідка), натисніть OK.

6. Тепер, зніміть виділення, для цього натисніть Ctrl + D.

7. В меню Filter (Фільтр) > Blur (Розмиття) > Gaussian Blur (Гаусове). Вкажіть наступні параметри і натисніть OK.

8. В меню Filter (Фільтр) > Render (Зобразити) > Difference Clouds (Хмари). Повинна вийти електрична обвідка. Тепер натисніть Ctrl + I, щоб підсилити ефект.

9. Тепер натисніть Ctrl + U. Відкриється панель Hue/Saturation (Відтінки / Насиченість). Вкажіть галочку в опції Colorize (Розфарбувати), і перемістіть бігунок Hue на значення 245.

10. На панелі шарів натисніть на шарі з текстом, щоб він став видимим. В меню Layer (Шар) > Layer Style (Стиль шару) > Blending Options... (Параметри накладання) і у вікні настройки параметра вкажіть режим Overlay.

4. Бите скло

1. Результат цього завдання має бути приблизно таким:

2. Створіть новий файл в меню File (Файл) > New (Новий). Вкажіть разміри 300 x 150 пікселей.

3. Виберіть колір по бажанню і залийте ним фон (Alt + Backspace).

4. В меню Filter (Фільтр) > Noise (Шум) > Add Noise (Додати шум). Використайте такі настройки: Amount (количество) = 32, Distribution (распределение) = Uniform (пропорциональное). Натисніть OK.

5. Виберіть ваш колір фоновим кольором. Тепер поміняйте місцями кольори переднього і заднього плану. Білий повинен бути на передньому плані.

6. В меню Filter > Texture (текстура) > Stained Glass (разбитое стекло). Вкажіть Cell Size (размер ячейки) = 18, Border Thickness (толщина бордюра) = 3, Light Intensity (интенсивность света) = 0. Натисніть OK.

7. Натисніть на кнопці Текст (Type tool) на панелі інструментів і тримайте клавішу миші натиснутою, поки не з'являться додаткові іконки. Виберіть Type Mask Tool (текстова маска). В якості тексту необхідно використати своє прізвище.

8. Перемістіть виділення в область зображення і скопіюйте (Ctrl + C).

9. Відкрийте новий файл (Ctrl + N). Вставте скопійоване в новий файл (Ctrl + V).

10. Візьміть Magic Wand tool (волшебная палочка). Встановіть Tolerance (устойчивость) 50 і включіть Anti-aliasing. Щоб скло виглядало більш реалістично, необхідно трошки пересунути деякі шматочки.

5. Гелевий текст

1. Результат цього завдання має виглядати наступним чином:

2. Створіть новий файл: меню File (файл) > New (новый). Встановіть ромір 200 X 100 пікселей і білий фон.

3. Виберіть інструмент Текст (type tool) на панелі інструментів.


 
 

Цікаве

Загрузка...