WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → ІКІТ: Цифрові ЕОМ. Проектування кодера, декодера асинхронно-згорткових сигналів, розрядність М-послідовності М=7 (asm) - Курсова робота

ІКІТ: Цифрові ЕОМ. Проектування кодера, декодера асинхронно-згорткових сигналів, розрядність М-послідовності М=7 (asm) - Курсова робота

Кнопка "Рахунок" формує для друку рахунок клієнту за вибраний в 1-й таблиці період.

Кнопка "Статистика" показує статистику під'єднань користувача за вибраний період.

Під кнопками показується текучий стан розрахунків користувача за послуги. Спершу

нарахована сума, потім оплата на даний момент і нарешті залишок.

4.6. Пункт "Довідники".

Ця форма викликається з меню "Довідники" пункт "Довідники" або клавішами Ctrl+A.

В ній дані про користувачів, статті (послуги), тарифи та угоди. Всю інформацію можна сортувати натискаючи на відповідний заголовок мишкою. Для пунктів "Користувачі","Інет Користувачі" та "Угоди" можна скористатися контекстним пошуком по F1.

р
ис.9. Загальний вигляд вікна "Користувачі"

4.7. Оборотна відомість

Викликається з п."Вихідні форми". Щоб отримати інформацію потрібно вибрати

категорію (Фізичні особи або Організації) і період, який нас цікавить. А потім натиснути кнопку "Звіт"

рис.10. Загальний вигляд вікна "Оборотна відомість"

4.8. Довідка про доходи.

Викликається з п."Вихідні форми". З форми подібної до Оборотної відомості можна отримати дві такі таблиці:

рис.11. Загальний вигляд оборотної відомості

В 1-й дані про кількість нарахованих сум і наданих послуг в розрізі послуг та категорій користувачів. А у 2-й ті ж дані, тільки замість сум подані відповідні значення. Наприклад:

для послуги 7.27 величина 24 369 означає хвилини, а для послуги 3.11 величина 418 – мегабайти.

4.9. Друк оплат.

В
икликається з п."Вихідні форми". В ній можна переглянути та роздрукувати оплати за будь-який період. Працює контекстний пошук по F1.

Рис.12. Загальний вигляд вікна "Редагування оплат"

При переході курсором зі стрічки на стрічку в останньому рядку екранної форми висвітлюється назва платника. Сума оплат виведена на екран в одиниці виміру – копійки.

рис.13. Загальний вигляд вікна "Попередній перегляд оплат"

5. Особливості використання програмного комплексу.

К
ожен користувач може змінити власний логін та пароль. Для цього потрібно

рис.15. Загльний вигляд вікна „Параметри безпеки".

вибрати в п."Довідники" пункт "Зміна пароля". У віконці, що з'явиться можна поміняти свій логін і пароль, ввівши його двічі.

6.Охорона праці.

Охорона праці – це система законодавчих актів та відповідних їм соціально-економічних, технічних та організаційних заходів, які забезпечують безпеку, збереження здоров'я, та працездатності людини в процесі праці. Серед загальних задач охорони здоров'я виділяють профілактику професійних захворювань та оздоровлення праці робочих, які зайняті на виробництві з шкідливими вимогами праці, а також ризьке скорочення долі ручної праці, комплексної механізації та автоматизації виробничих процесів.

14. 10 92 р. був прийнятий Закон України "Про охорону праці".

Дія цього Закону поширюється на всі підприємства, установи, організації незалежно від форм власності і видів її діяльності, на всіх громадян, які працюють, а також залученні до праці на любих підприємствах.

З прийняттям Закону "Про охорону праці" у країні реалізується широка програма соціально-економічних заходів, спрямованих на оздоровлення навколишнього і виробничого середовища. Впровадження систем стандартів ОП.

Законодавство України про охорону праці складається з Конституції України (ст. 49.50), законів "Про охорону праці", "Про охорону здоров'я", "Про пожежну безпеку", "Про використання ядерної енергії та радіаційний захист", з Кодексу законів про працю, державних стандартів ОП, санітарних норм праці, правил дорожнього руху, положення про підприємство та інше.

Робітники допускаються до самостійної роботи після проходження інструктажу на робочому місці по даній професії, стажування і придбання навичок безпечних методів праці.

Організація робочого місця Оператора ЕОМ

Перед початком роботи працівник має провірити робоче місце. Перевірити всі проводи на наявність пошкоджень і цілісність з'єднань. Підготувати робоче місце для роботи з відеотерміналом "Дисплей". Протерти злегка зволоженою серветкою (із бязі або марлі) клавіатуру (для зниження рівня статичної електрики), зовнішню поверхню екрана ВДТ. Перед початком роботи необхідно враховувати, що вікна можуть давати відблиски на екранах дисплеїв і викликати значну засліпленість у сидячих перед ними, особливо влітку й у сонячні дні, тому природну освітленість у помешканнях із ЕОМ/ПЕОМ необхідно регулювати жалюзями або фіранками, або іншими сонцезахисними приладами. Перед умиканням штепсельної вилки кабелю електроживлення в розетку 220В переконайтеся в тому, що всі вимикачі мережі на всіх пристроях ЕОМ/ПЕОМ знаходяться в положенні "виключене", а корпуса пристроїв "заземлені" (занулені).

Після включення комп'ютера і само тестування треба запустити антивірусну програму, а перевірку начинки комп'ютер проведе самий і дасть повний відлік.

В комп'ютері є багато деталей які знаходяться під напругою і тому вони находяться в спеціальному корпусі. Відкривати цей корпус без потрібності торкатися до мікросхем не рекомендується.

Робоче місце оператора ЕОМ повинно бути спеціально обладнане:

 • екран комп'ютера повинен знаходитися на визначеному рівні і на нього не повинно падати світло. На екрані повинен бути захисний екран.

 • клавіатура і миша повинні знаходитись нижче рівня столу.

 • всі проводи не повинні перекручуватись і згинатись

 • біля клавіатури потрібна спеціальна підставка для рук.

 • для оператора повинен встановлюватися спеціальний стілець.

 • для захисту інформації на вінчестері повинна бути антивірусна програма. Вимоги ОП за професією Оператор ЕОМ

На основі державної політики в галузі ОП реалізується комплексна програма зниження і усунення небезпечних та шкідливих факторів, створення ефективних засобів захисту працюючих.

Оператор ЕОМ працює з сучасною вимірювальною технікою і його робота складається з вмінням працювати з великою кількістю пристроїв, які працюють від джерела струму. Комп'ютер в загальному випадку використовує 12 Вольт, а ця напруга являє собою малу небезпеку. Сучасні комп'ютери і периферія влаштовані так, що забезпечує мінімальну вірогідність пошкодження людини. Єдине, що може дійсно шкодити людині – це мережний шнур. Всі деталі, які знаходяться під напругою, знаходяться в спеціальному корпусі. Комп'ютерний екран може приносити шкоду очам людини. Для захисту від цього впливу на комп'ютерні екрани встановлюються захисні екрани (в строєні і зовнішні).

Для запобігання пошкоджень людини і обладнання потрібно виконувати наступні вимоги:

 • Запобігти попадання води і пилу на обладнання.

 • Запобігти падінню обладнання.

 • Не робити монтажних і ремонтних робіт при включеному в мережу комп'ютері.

 • Щоб не зіпсувати очі і спину потрібно сидіти на потрібній відстані від екрана комп'ютера і під належним кутом.

 • Щоб запобігти електричного удару, під ногами у працівника має бути гумовий килимок.

  Виробник комп'ютерів створюють стандарти по роботі комп'ютера такі, як рівень випромінювання екрану.

  Під час роботи не лишайте працюючі пристрої без спостереження. При виявлені запаху гару в пристроях ЕОМ/ПЕО, необхідно негайно виключити апаратуру, по-друге, не виключати і звернутися до фахівця, з технічного обслуговування ЕОМПЕОМ. для профілактики порушень і підтримки працездатності оператора (користувача) ЕОМПЕОМ власником повинні бути введені додаткові регламентовані перерви для відпочинку.

  У період роботи за ВДТ необхідно передбачити через кожні 40-50 хвилин 3-5- хвилині перерви для відпочинку. Середня сумарна тривалість роботи за ВДТ за день не повинна перевищувати 4 годин, а за тиждень 20 годин. сумарну тривалість роботи з ВДТ (4 години) краще розділити на 2 частини і працювати по 2 години в першу і другу половину робочого дня.

  При використані захисного екрана або ВДТ із зниженим випромінюванням (low radiation) годин роботи за ВДТ може бути збільшено. Кількість оброблювальних символів (або знаків на ВДТ ) не повинно перевищувати 30 тис. за 4 годину роботи. З метою зменшення негативного впливу одноманітності доцільно застосовувати чергування операцій запровадження осмисленого тексту і числових даних (зміна отримання робіт), чергування редагування текстів і запровадження даних (зміна утримання і темпу роботи) і т.п. у період виконання трудового процесу в оператора (користувача) ЕОМПЕОМ значно знижена загальна активність при локальній напрузі пензлів рук.


 •  
   

  Цікаве

  Загрузка...