WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → ІКІТ: Цифрові ЕОМ. Проектування кодера, декодера асинхронно-згорткових сигналів, розрядність М-послідовності М=7 (asm) - Курсова робота

ІКІТ: Цифрові ЕОМ. Проектування кодера, декодера асинхронно-згорткових сигналів, розрядність М-послідовності М=7 (asm) - Курсова робота

01.04.2005 23:08:41 000.0.00.000 sahadoc 123 000.0.00.000 1426 798 16

01.04.2005 23:25:13 000.0.00.000 roma 106 000.0.00.000 2638029 16236469 9155

01.04.2005 23:58:26 000.0.00.000 dana 122 000.0.00.000 309839 6592017 3098

На сервері TS в ресурсі Internet виконуємо команду: ARJ A TMP INET.GDB. Потім переписуємо файли з інформацією у підкаталог INET_IN. Запускаємо Програму і в меню "Розрахунки" вибираємо пункт "Прийом інформації". У діалоговому вікні виділяємо всі файли і натискаємо ОК! Програма перенесе інформацію з текстових файлів у базу. По ходу будуть виводитися користувачі які мали трафік, але не були заведені в базу (або їх логін був неправильний).Їх слід виписати і вияснити. Після прийому можна переглянути журнал, де буде вся статистика.

При роботі Програми можуть виникати деякі помилки.

В такому випадку видається повідомлення такого виду. Внизу повідомлення вказується у якомфайлі і стрічці виникла помилка. Виконання програми зупиняється. Дані з попередніх файлів занесені в базу успішно. А файл на якому виникла помилка і наступні залишаються неприйнятими. Найчастіше, причиною виникнення помилки може бути порушення структури текстового файлу або спроба ввести одного користувача більше двох разів з одним і тим

рис.2. Загальний вигляд вікна „Повідомлення про помилку"

же часом під'єднання. Для виправлення останньої причини, слід просто збільшити в текстовому файлі час під'єднання для того юзера на пару секунд. Після виправлення виявлених помилок потрібно продовжити прийом файлів, що залишилися.

Коли вся інформація прийнята, але були нештатні ситуації (помилки чи появилися нові користувачі) потрібно виконати прийом інформації ще раз. Для цього витираємо стару базу, і з попередньо зробленого архіву, витягуємо "стару" базу: ARJ Е TMP. Якщо були нові користувачі - вносимо їх в базу. Після цього переписуємо текстові файли з підкаталога ARHIV.INT в INET_IN і запускаємо знову прийом інформації. Тепер помилок і нових користувачів бути вже не повинно.

3.2. Тарифікація.

Наступним пунктом є Тарифікація. Вона запускається з пункту "Адміністратор". Перед запуском цього пункту потрібно обовязково запустити підпункт "Вихідні за період". Ряд послуг тарифікується інакше в залежності від того вихідний або святковий день чи ні. В цьому пункті потрібно задати вихідні і святкові дні червоним кольором і зберегти.

Якщо запуск Тарифікації є не першим, то Програма завершиться аварійно з повідом-ленням про закритий період. Потрібно зайти в довідники і на закладці Період поставити у звітному періоді 0 замість одиниці. Після цього повторно запустити пункт Тарифікація.

Тарифікація виконується кілька хвилин. По завершенню видається повідомлення про успішну роботу або перелік помилок. Помилкою може бути незавдення всіх послуг для користувача, дострокове завершення послуг, тощо. Для аналізу наявних помилок слід викликати розробника Програми. Якщо Тарифікація завершилася успішно, то можна виконувати наступні пункти по обробці інформації. Якщо були помилки, то треба усунути причини, із-за яких вони виникали і запустити Тарифікацію знову аж до успішного виконання роботи.

3.3. Інше по місячній обробці.

Наступним пунктом виконуємо "Формування оборотки". Спочатку для організацій, а потім для фізичних осіб. При виконанні цього пункту Програма питає про необхідність створення файлу для матричного принтера. Слід обовязково відповідати "Так". В результаті створиться оборотка в текстовому форматі. У віконці, що появиться, слід натиснути кнопку з дискеткою і зберегти в підкаталозі INET_TXT файли виду "РР_FIZ.TXT" та "PP_ORG.TXT", де РР- звітний період. Потім ці файли можна роздрукувати на швидрісних друкарках.

Пунктом "Податкові накладні" можна створити реєстр податкових накладних для звітного періоду. А потім їх роздрукувати у потрібносу форматі.

Часто доводиться робити виправлення Оплат після Тарифікації. Для того щоб не виконувати Тарифікацію заново (він тривалий в часі), можна виконати підпункт "Перерахунок оплат". Але після нього ОБОВ'ЯЗКОВО виконати пункти "Формування оборотки" та "Податкові накладні".

3.4. Ввід нестадартних послуг.

Іноді буває потрібно закрити користувачу заборгованість, зробити перерахунок чи виконати якусь іншу операцію, яка змінить його Дебет/Кредит напряму, без надання послуг чи введення оплат. Розглянемо цю ситуацію на конкретному прикладі. Абоненту (справа 200, логін politeh), потрібно зменшити дебетову заборгованість на 200 грн. По ряду причин Оплата на суму (-200 грн.) не підходить. Тому ми заводимо в довіднику Статей нову послугу (наприклад: стаття 72 позиція 75 "Перерахунок (-)"). Потрібно в полі "Алгоритм" поставити число 70 (обов'язково). Потім, в довіднику "Тарифи", ставимо тариф для цієї послуги - 1 коп.(можна будь-яке число більше 0). Тепер ця послуга стала доступна для вводу її користувачу. Заходимо в Довідник Угод і добавляємо користувачу із справою 200 цю послугу (зауважте, що послуга одноразова). Після добавлення послуги, у правому нижньому куті форми, можна побачити літери "КР" і якесь число. Це число є номер цієї Угоди в базі. Запам'ятовуємо його і число поряд - "ID" (номер користувача в базі). Потім в Довідниках заходимо на закладку "Правка". Тиснемо там на "+" і вводимо дані: Період – звітний період, Користувач – число, що було в Довіднику Угод біля "ID", Контракт – номер Угоди в Довіднику Угод, Тривал. – 0, Сума – вносимо суму (АЛЕ БЕЗ ПДВ, який буде добавлено при тарифікації автоматично), тобто, (-200 / 120= - 166.67 грн.). В поле Остат. – записуємо 0. Таким чином можна добавити чи відняти будь-яку суму. Якщо все було зроблено вірно, то при тарифікації з дебетового рахунку цього клієнта буде віднято 200 грн.

Розробка програмного забезпечення.

4.1. Реєстрація в програмі.

При запуску програми Internet (далі Програми), користувач повинен зареєструватися, ввівши свій логін та пароль відповідно у поля "Користувач" та "Пароль" і натиснути Enter.

В разі 3-х кратного невірного вводу пароля, Програма закінчиться аварійно. Для поля "Користувач" регістр символів не має значення (допускається tmp i TMP i tMp), а для поля "Пароль" обов'язковий точний ввід символів паролю.

Робота з "Довідником угод".

Вибравши з меню "Довідники" пункт "Довідник угод" або натиснувши Ctrl+U з'являється вікно показане нижче. В його лівій половині список всіх користувачів, заведених в системі, їхні логіни та номера справ. Справа повна інформація про вибраного користувача.

рис.4. Загальний вигляд Довідника угод

Спочатку виводиться весь список, але можна вибравши в полі "Категорія" потрібну групу, відфільтрувати список лише потрібними даними. Можна посортувати кожну з колонок("Справа","Корист" та "Назва користувача") в алфавітному порядку, натиснувши ліву кнопку мишки на відповідному заголовку.

Три поля для вводу в лівій половині вікна служать для швидкого пошуку користувача по відповідному критерію.

Рис.5. Загальний вигляд вікна „Пошук по контексту"

Якщо назва шукається по контексту, то потрібно вибрати 3-є поле вводу і натиснути F1. У новому вікні набрати потрібне значення і тим самим звузити поле пошуку.

У правій половині вікна є 3 закладки – "Користувач", "Угода" та "Сальдо".

4.3. Закладка "Користувач".

Містить анкетні дані власника, та три кнопки внизу ("Карточка", "Список" і "Трафік").

Кнопка "Карточка" дозволяє роздрукувати анкетні дані та послуги, які надаються абоненту.

Кнопка "Список" формує весь список користувачів у вибраному порядку.

Рис.6. Загальний вигляд вікна "Користувач"

Кнопка "Трафік" формує довідку за довільний період для вибраного абонента по отриманих ним послугах: (дата і час виходу на звязок,кількість прийнятої та переданої інформації, тривалість сеансу зв'язку).

4.4. Закладка "Угода".

На цій закладці є інформація про послуги, які надаються користувачу, номер справи, наряду, тип ОС та модему, логін тощо. В базі може бути кілька логінів у одного власника.

Рис.7. Загальний вигляд вікна "Довідник угод".

Закладка "Сальдо".

На ній в 3-х таблицях подана інформація про нарахування, оплати та залишки в розрізі періодів. В 1-й табличці сальдовка користувача по періодах.

У 2-й - послуги, по яких були нарахування за вибраний в 1-й таблиці


Рис.8. Загальний вигляд Вікна "Довідник угод".

період. Сума вказана без ПДВ.

В останній таблиці дані про оплати у вибраний період. В деяких випадках 2-ї та 3-ї таблиціможе не бути.

На закладці є 3 кнопки.

Кнопка "Звіт" дозволяє сформувати для друку дані з 1-ї таблиці.


 
 

Цікаве

Загрузка...