WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → ІКІТ: Цифрові ЕОМ. Проектування кодера, декодера асинхронно-згорткових сигналів, розрядність М-послідовності М=7 (asm) - Курсова робота

ІКІТ: Цифрові ЕОМ. Проектування кодера, декодера асинхронно-згорткових сигналів, розрядність М-послідовності М=7 (asm) - Курсова робота

Усередині домена nuts.com можна організувати під домен sales.nuts.com і покласти відповідальність за цей під домен на Тайлера Мак - Кефферти з відділу збуту. Він буде привласнювати імена хостам у своєму поддомені , одне з яких може бути peanut . Хост із таким ім'ям не буде конфліктувати із описаним вище хостом peanut , оскільки його повне ім'я peanut.sales.nuts.com.

Служба імен.

Кожен домен і поддомен обслуговується сервером імен ( name server) . Сервер імен бере ім'я хоста й перетворює його в IP - адреса для використання програмами TCP/IP . Якщо ваше мережа з'єднана з Internet , вам доведеться скористатися DNS , і ви буде стосуватися всі, про що говорилося вище. Поки ваша система працює в невеликій ізольованій мережі , IP адреси іменам хостів можна привласнювати за допомогою таблиці хостів . Таблиця хостов - це файл імен хостів й адрес , що зчитується безпосередньо в ПК . Системний адміністратор повинен постійно обновляти цю таблицю .

TCP/IP не може обійтися без маршрутизації . Щоб досягти вилученого місця призначення, ваш комп'ютер повинен знати туди правильний шлях. Ці шляхи визначаються маршрутами , зазначеними в таблиці місць призначення , для досягнення яких використаються шлюзи . Для приміщення маршрутів у цю таблицю звичайно застосовуються 2 методи : статистична маршрутизація й динамічна . 1 - ая здійснюється мережним адміністратором , а динамічна - самою системою через протоколи маршрутизації . У ПК найчастіше використають статистичну маршрутизацію, єдиний статистичний маршрут за замовчуванням ( default route ) , що вказує на маршрутизатор , що переправляє всі дані для ПК .

Настроювання маршрутизації для DOS відрізняється від настроювання маршрутизації для UNIX - систем , оскільки DOS не ставиться до числа багатозадачних ОС . З - за відсутності багатозадачності протокол маршрутизації не може бути запущений як фоновий процес . Це одна із причин того , чому ПК частіше використають статистичну маршрутизацію . Крім того , багато реалізацій TCP/IP для ПК дозволяють увести тільки один статистичний маршрут . Системний адміністратор UNIX може запустити протокол маршрутизації й дозволити маршрутизатору створити таблицю маршрутів на своїй машині. Конфігурація ПК може бути різної . ПК дозволяє ввести тільки один маршрут , навіть якщо їх насправді два . Якщо ж дані необхідно передати через інший маршрутизатор, це буде виконано за допомогою протоколу ICMP . У цьому випадку виберіть за замовчуванням шлюз , що використається найбільше часто , і він буде сам виправляти маршрут, тобто при необхідності пересилати дані по іншому маршруті . У цьому випадку за замовчуванням варто задавати той шлюз , що використається найбільше часто , а не той , через який проходить найбільше маршрутів.

Різні мережі, які становлять глобальну мережу, зв'язані за допомогою машинних шлюзів. Шлюз - це машина, що пов'язана із двома або більше мережами. Це дозволяє прокласти маршрут для дейтаграмми з однієї мережі в іншу. Шлюзи маршрутизують децтаграми, ґрунтуючись на мережі-приймачі, а не на індивідуальній машині даної мережі. Це спрощує схеми маршрутів. Шлюзи розподіляють, яка наступна мережа буде одержувачем даної дейтаграмми. Якщо машина одержувач даної дейтаграммы перебуває в тій же мережі, то дейтаграмма може бути послана прямо в цю машину. У противному випадку вона передається від шлюзу до шлюзу, поки не досягне мережі одержувача.

Ще один конфігураційний параметр TCP/IP - це широкомовна адреса . Їм називають спеціальною, використовуваною системою для спілкування з усіма комп'ютерами локальної мережі одночасно. Стандартна широкомовна адреса - це IP - адреса , у якому всі біти номера хоста мають значення 1.

Вибір програмного пакета TCP/IP аналогічний вибору мережної карти й заснований на аналізі співвідношення ефективність/вартість. Підтримка з боку постачальника й легкість конфігурування також має велике значення , але на вибір програм впливають деякі додаткові фактори . 1 - ціна . Ніхто не розкидається безкоштовними апаратними засобами , але безкоштовні пакети програм існують . Сама більша небезпека безкоштовних програм криється в тім , що в потрібний момент для них може не виявитися необхідної технічної підтримки . Мережне програмне забезпечення повинне відповідати вашим вимогам , тобто мати такі специфічні особливості, які відповідають вимогам мережних служб й які правильно розуміють користувачі . У програмному забезпеченні TCP/IP для DOS при роботі з мережею використаються ті ж команди , що й у програмному забезпеченні для UNIX , так що велика документація TCP/IP, написана для UNIX , може бути корисна користувачам ПК.

2. Послуги Інтернет-провайдера.

Доступ до Internet можна отримати встановивши зв'язок з провайдером послуг Internet (Internet Service Provider). Провайдер виступає в якостi посередника (провiдника) Internet, забезпечуючи пiдключення користувачiв до Internet через маршрутизатор Internet. Користувач пiдключається до маршрутизатора провайдера за допомогою телефона або видiленої лiнiї.

Бiльшiсть провайдерiв є прямими провайдерами. Для таких провайдерiв надання доступу в Internet є основним видом їх дiяльностi. Їм сплачують разовий вступний внесок плюс пiдписну плату. Вони переважно надають користувачам все програмне забезпечення, необхiдне для пiдключення. Додатковi послуги, що надаються провайдерами можуть iстотно вiдрiзнятися. Однi провайдери надають тiльки можливiсть доступу до Internet без будь-яких додаткових можливостей. Iншi - можуть здавати в оренду мiсце для особистого Web–сервера, запропонувати можливiсть постiйного пiдключення або допомогти в оформленнi i веденнi Web–сервера.

В залежностi вiд способу застосування iснує кiлька способiв пiдключення до мережi Internet.

Переписка i електронна пошта – найпростiша форма застосування Internet. Пiдключення, що дозволяє переписуватися та користуватися електронною поштою, є найпростiшим по установцi i найдешевшим в експлуатацiї.

Доменний доступ – з провайдером заключається договiр про можливiсть безпосереднього доступу до Internet, за який вноситься мiсячна або рiчна плата. Подiбний вид доступу найчастiше використовується в органiзацiях, якi використовують ресурси Internet для отримання загальної iнформацiї, проведення iнтерактивних дослiджень або придбання товарiв та послуг.

Клiєнтський доступ використовується для запуску Internet-приложень на робочих станцiях (наприклад, програмне забезпечення для торгiвлi акцiями, яке зв'язується з брокерськими конторами або комунiкацiйною програмою, яка проводить конференцiю в режимi реального часу). Подiбнi приложення самостiйно встановлюють пiдключення до Internet пiд час запуску i вiдключаються в момент завершення роботи.

Постiйний прямий доступ до Internet використовується компанiями, що iнтенсивно пропонують свої товари та послуги через Internet; в якостi прикладу можна навести аiвакомпанiю з можливiстю бронювання квиткiв через Internet. Подiбний вид доступу є найдорожчим i його установка та супровiд вимагає додаткових послуг зi сторони провайдера.

Для забезпечення обмiну повiдомленнями, доменного або клiєнтського доступу достатньо лише комутованого доступу (dial-up access) до провайдера; це означає, що Ви встановлюєте зв'язок, використовуючи стандартнi телефоннi лiнiї або ISDN-лiнiї, якi бiльш швидко працюють, але коштують дорожче.

Вирiшивши, як Ви збираєтесь використовувати Internet, слiд визначити, яку кiлькiсть ресурсiв своєї мережi Ви можете видiлити для доступу в Internet. Доступ в Internet можна надати або всiм, або кiльком користувачам мережi. Якщо приймається рiшення надати доступ тiльки кiльком користувачам, тодi зручнiше буде настроїти робочi станцiї таких користувачiв окремо; тобто встановити на таких станцiях модем та пiдтримку протоколу TCP/IP, пiсля чого такi користувачi зможуть самостiйно зв'язуватися з провайдером. Впровадження такого рiшення не займе багато часу, такий доступ легко супроводжувати i, крiм того, Вам не знадобиться настроювати всю мережу для пiдтримки протоколу TCP/IP.

Однак, якщо Ви захочете надати доступ до Internet всiм своїм користувачам, то пiдтримку протоколу TCP/IP слiд буде встановлювати по

всiй мережi. В такому випадку замiсть установки зв'язку за допомогою модему, доцiльно використати комутуючий маршрутизатор, який є вдосконаленою формою модема, призначеною для використання в мережах.


 
 

Цікаве

Загрузка...