WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → ІКІТ: Цифрові ЕОМ. Проектування кодера, декодера асинхронно-згорткових сигналів, розрядність М-послідовності М=7 (asm) - Курсова робота

ІКІТ: Цифрові ЕОМ. Проектування кодера, декодера асинхронно-згорткових сигналів, розрядність М-послідовності М=7 (asm) - Курсова робота

Дипломна робота

на тему:

Розробка автоматизованої системи для проведення розрахунків між клієнтами, які користуються послугами Internet, та Інтернет-провайдером.

Анотація

В даній роботі приділиться увага розробці автоматизованої системи, яка використоватимеся для проведення розрахунків між клієнтами, які користуються послугами Internet, та інтернет-провайдером.

Будуть відкриті основні переваги та можливі недоліки даної системи. Також йтиметься мова про роботу основних пунктів меню, та про задачі, які виконує даний програмний комплекс.

Приділиться увага на перелік програмного забезпечення, яке потрібне для стабільної роботи даної систем.

Annotation

In the given work it will be considered the robot of the automated system which is used for carrying out of calculations between clients who use Internet, and the Internet-provider. There will be open basic advantages and possible lacks of the given system. Also the basic items of the menu and a problem which are carried out with the given program complex will be considered. The list of the software, which necessary for stable work given systems will be considered.

Зміст

Список скорочень 4

ВСТУП 5

1. Аналіз існуючого програмного забезпечення, яке використовується для автоматизації системи по обліку Інтернет послуг. 6

2. Послуги Інтернет-провайдера. 18

3. Розробка бази даних прогамного комплексу. 28

3.1. Прийом інформації. 28

3.2. Тарифікація. 43

3.3. Інше по місячній обробці. 44

3.4. Ввід нестадартних послуг. 44

Розробка програмного забезпечення. 46

4.1. Реєстрація в програмі. 46

Робота з "Довідником угод". 46

4.3. Закладка "Користувач". 48

4.4. Закладка "Угода". 49

Закладка "Сальдо". 49

4.6. Пункт "Довідники". 51

4.7. Оборотна відомість 51

4.8. Довідка про доходи. 52

4.9. Друк оплат. 53

5. Особливості використання програмного комплексу. 54

6.Охорона праці. 56

Висновки 67

Список використаної літератури 68

Список скорочень

Network Basic Input Output System – Мережева операційна система вводу-виводу

Internet-work Packet Exchange - Міжмережевий обмін пакетами

Digital Subscriber Line - цифрова абонентська лiнiя

Integrated Service Digital Network - цифровий абонентський доступ

ВСТУП

Сучасний світ неможливо уявити без комп'ютерної техніки, так само як важко його уявити без всесвітньої мережі Internet, яка є джерелом отримання інформації. Варто визнати що комп'ютер, який ізольований від WWW-мережі має обмеженну функціональність. Від відрізаний від великої кількості інформації, яка розміщенна на віддаленних серверах, а отже користувач не може скористатися цією інформацією також.

Для цього була й створена Internet мережа. Тому все більше і більше людей користуються можливостями всесвітнього павутиння.

Але, як зрозуміло користування www не є безплатне, тому виникли такі два класи на ринку надання послуг Internet, як провайдер та користувач, перший надає послуги інший ними користується.

Для проведення тарифікації за наданні послуги провайдерами створюються автоматизовані програмні комплекси для швидкого й правельного тарифікування за надані послуги. Головне щоб між цими категоріями ніколи не виникали протиріччя. Тому програмні комплекси повинні працювати без збоїв, а провайдер повинен надавати постійну й чітку інформацією, якою цікавиться користувач.

В даній бакалаврській роботі проаналізована робота одного з таких комплексів, який використовується провайдером для проведення комплексних розрахунків з клієнтами.

1. Аналіз існуючого програмного забезпечення, яке використовується для автоматизації системи по обліку Інтернет послуг.

Автоматизована система розрахунків за надані послуги Інтернет (надалі Програма), написана з використанням клієнт-серверних технології (INTERBASE-сервер версії 5.6). Віконий формат програми дозволяє швидкий перхід від вікна до вікна, що полегшує роботу оператора по веденню Інтернет послуг.

Для нормальної роботи автоматизованої системи розрахунків за надані послуги Інтернет (АСРНПІ) потрібно забезпечити нормальну роботу мережі, так як розрахунки веде не один оператор і не на одному ПК, тому для нормальної роботи використовується мережева операційна система

Мережева операційна система необхідна для управління потоками повідомлень між робочими станціями і серверами. Вона може дозволити любій рабочій станції працювати з разделяємим мережевим диском чи принтером, які фізично не підключені до цієї станції.

В деяких комп'ютерних мережах є виділенний автономний комп'ютер, який виконує функції тільки файлового сервера. Такі системи називаються ЛВС з файловим сервером. В других, малих ЛВС, рабоча станція може одночасно виконувати і функії файлового сервера. Це однорангові ЛВС.

Компоненти мережевої операційної системи на кожній рабочій станції і файловому сервері взаємодіють один з одним за допомогою мови, що називається протоколом. Одним із загальних протоколів є протокол фирми IBM NetBIOS (Network Basic Input

Output System – Мережева операційна система вводу-виводу). Другим поширеним протоколом є IPX (Internet-work Packet Exchange - Міжмережевий обмін пакетами) фірми Novell.

Нижче – список деяких мережевих операційних систем із вказівкою їх виробника:

Таб. 1. Список мережевих ОС

Операційна система

Виробник

Apple Talk

Apple

LANtastic

Artisoft

NetWare

Novell

NetWare Lite

Novell

Personal NetWare

Novell

NFS

Sun Microsystems

OS/2 LAN Manager

Microsoft

OS/2 LAN Server

IBM

Windows NT Advanced Server

Microsoft

POWERfusion

Performance Technology

POWERLan

Performance Technology

Vines

Ba

У в даному випадку для забезпечення нормальної роботи (АСРНПІ) використовується мережева ОС Windows NT Server 4.0.

ОС Windows NT Server 4.0. є 32-х розрядною операційною системою, але на відміну від LAN Server, NT Advanced Server може працювати і на платформах MIPS R4000 фірми Intel чи Alpha фірми DEC. Передбачена робота системи Advanced Server в симетричному мультипроцесорному (с кількома центральними процессорами) комп'ютерами. Додаткові обчислювальні потужності на файловому сервері можуть бути у використанні для прикладних програм типу клієнт/сервер.

В системі Advanced Server представляється захист даних рівня С2. Це означає:, що мережева ОС має захищену процедуру приєднання до ЛВС, захист пам'яті, облік і контроль доступу (власник разделяємих ресурсів має можливість визначити, хто в даний момент користується цими ресурсами). Що стосується надійності, то система Advanced Server використовує файлову систему, основану на транзакціях, вона дозволяє відмінити цілу серію зв'вязаних модифікацій файлів, якщо ця серія не була завершена успішно. Вона теж має засоби підтримки RAID 5 рівня ( Redundant Array of Inexpensive Disks - Надлишковий масив недорогих накопичувачів), можливість розпізнавання сигналів від джерела безперебійного живлення і програмне забезпечення для збереження даних на магнітній стрічці.

У даному випадку використовується мережева ОС Windows NT Advanced Server в яку об'єднані чотири ПК в мережу за допомогою сервера.

Це забезпечує нормальну роботу (АСРНПІ) і дає змогу декільком користувачам користуватися великою кількістю файлами, що знаходяться на сервері.

Протоколи TCP/IP широко застосовуються в усім світі для об'єднання комп'ютерів у мережу Internet. Архітектура протоколів TCP/IP призначена для об'єднаної мережі, що складає із з'єднаних один з одним шлюзами окремих різнорідних комп'ютерних подсетей. Ієрархію керування в TCP/IP - мережах звичайно представляють у вигляді пятиуровневой моделі, наведеної на малюнку.

  • Цей нижній рівень hardware описує те або інше середовище передачі даних.

  • На рівні network interface (мережний інтерфейс) лежить аппаратно-зависимое програмне забезпечення, що реалізує поширення інформації на тім або іншому відрізку середовища передачі даних. Відзначимо, що TCP/IP,споконвічно орієнтований на незалежність від середовища передачі, ніяких обмежень від себе на програмне забезпечення цих двох рівнів не накладає. Поняття "середовище передачі даних" й "програмне забезпечення мережного інтерфейсу" можуть на практиці мати різні по складності й функціональності наповнення -це можуть бути й просто модемне двухточечное ланку, і представляющая складну многоузловую комунікаційну структуру мережа Х.25 або Frame Relay.


  •  
     

    Цікаве

    Загрузка...