WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Організація презентації фірми - Реферат

Організація презентації фірми - Реферат

повним варіантом презентації. Проте відео матеріал, створений для інших цілей, але включений до вашої презентації, потребує особливої турботи. Деякі поради щодо цього [126]:
Уникайте затягування демонстрації.
Не використовуйте гарний уривок запису лише тому, що він гарний.
Пам'ятайте, що відео - це рухоме зображення, воно має показувати речі, що рухаються. Не використовуйте відео там, де звичайні фотографії можуть виконати задачу і краще, і дешевше.
Ретельно обдумайте, як розмістити матеріал, щоб досягти максимального ефекту.
Якщо аудиторія більш 15 осіб, стандартний екран буде замалий, тому краще використати відео проектор.
Телебачення. Якщо ви можете собі це дозволити, то воно допоможе вам через супутниковий зв'язок включити в презентацію пряму трансляцію того, що відбувається в даний момент на фабриках, у лабораторіях, по всій країні або навіть у всьому світі. Проте його використання тягне за собою всі складності справжньої телепередачі і вимагає допомоги професіоналів.
Комп'ютерна презентація, або електронна презентація - це файл, в якому зібрано демонстраційні матеріали для публічного виступу. Подібно до того, як текстовий документ складається зі сторінок, файл презентації складається з послідовності кадрів, або слайдів. Ці слайди можна не тільки виводити на екран комп'ютера або спеціального проектора, а й надрукувати на папері або прозорій плівці. Перевагами такої презентації (порівняно зі звичними плакатами на ватмані) є:
Послідовність викладу. Втримати увагу аудиторії, використовуючи слайди, що послідовно змінюються на екрані, набагато легше, ніж рухаючись з указкою поміж розташованих по усьому приміщенні плакатами. На відміну від звичайних слайдів, що демонструються через діапроектор, екранні презентації дають змогу швидко повернутися до будь-якого з уже розглянутих питань (слайдів) або зовсім змінити послідовність викладу.
Можливість скористатися офіційними шпаргалками. Презентація - це не тільки те, що бачить і чує аудиторія, а й корисні нотатки для доповідача: на чому наголосити, про що не слід забувати, як розставити акценти тощо. На відповідних програмних платформах і за наявності двох моніторів є можливість відображати слайди на одному моніторі, а різну службову інформацію (наприклад, нотатки) або ж наступний слайд - на іншому. Це дуже зручно. Нотатки може бачити лише доповідач: вони виводяться на екран комп'ютера.
Мультимедійні ефекти. Слайд презентації - не просто зображення. У ньому, як і у будь-якому комп'ютерному документі, можуть бути елементи анімації, аудіо- і відеофрагменти. Вони здатні не тільки істотно прикрасити презентацію, а й підвищити її інформативність.
Можливість копіювання. Копії електронної презентації створюються миттєво і нічим не відрізняються від оригіналу. Кожний слухач у разі потреби може отримати всі наведені наочні матеріали.
Можливість транспортування. Дискета з презентацією є набагато компактнішою за згорток плакатів і набагато менше потерпає від частих переїздів, пов'язаних з різними презентаційними заходами. Більше того, можна файл презентації переслати електронною поштою, а за наявності доступу - опублікувати виступ в Internet і не витрачати час на роз'їзди.
Для створення презентацій існує низка програмних продуктів, що є додатками відповідних комплексів - Office-розробок провідних світових виробників програмного забезпечення для створення і представлення комплексних документів.
Програми створення презентацій за принципами роботи знаходяться десь посередині між текстовими редакторами (Word, LyX та ін.) і редакторами векторної графіки (CorelDraw, xfig та ін.). За допомогою редактора презентацій можна створювати презентації різних типів: на екрані, на слайдах (кольорових і чорно-білих) і на папері.
Презентація являє собою серію незалежних сторінок, тобто якщо текст та ілюстрації не вміщуються на сторінці цілком, то надлишок не переноситься на нову сторінку, а втрачається. Розподілом усіх об'єктів по сторінках і розміщенням їх у межах сторінок управляє користувач. При цьому в його розпорядженні звичайно є широкий набір готових об'єктів (геометричних фігур, піктограм, текстових вікон тощо). Найважливішим у програмних продуктах з підготовки презентацій є не кількість нових і незвичайних можливостей, а простота виконання і ступінь автоматизації тих операцій, які доводиться виконувати найчастіше.
Основними засобами для підготовки та показу презентації у світовій практиці є програми: PowerPoint компанії Microsoft, Corel Presentations фірми Corel і пакет Star Office компанії Star Division GMBH.
Одним з найпоширеніших програмних засобів для підготовки презентації є PowerPoint компанії Microsoft. Цей програмний продукт забезпечує широкі можливості щодо координування роботи будь-якого додатка Microsoft, зведення даних воєдино і подання їх для колективного перегляду у вигляді електронної презентації.
Вибрати потрібнийзасіб ілюстрування промови допоможе табл. 14.5.
Таблиця 14.5
ХАРАКТЕРИСТИКА ЗАСОБІВ ІЛЮСТРУВАННЯ ПРОМОВИ
Показник Тексти Дошка Проектор Слайди
Оптимальний розмір аудиторії Менше 100 осіб Менше 20 осіб Близько 100 осіб Декілька
сотень осіб
Рівень
формальності Неформальна обстановка Неформальна обстановка Формальна або неформальна обстановка Формальна обстановка
Вимоги до дизайну Низькі Низькі Порівняно низькі Високі
Обладнання і вимоги до залу Надрукований текст Дошка, крейда або маркери Текст, ксерокс, проектор, екран Слайди, слайд-проектор, екран
Час
виробництва Час на набір тексту Час на малювання Час на малювання
Дизайн,
фотографування
Вартість Невелика Невелика Порівняно невелика Досить велика
Література:
1. Азеев А. А. и др. Организация и функционирование вычислительного центра. - М.: Статистика, 1977. - 160 с.
2. Ансофф И. Стратегическое управление. М: Экономика, 1989, 518 с.
3. Аррендондо Лени. Искусство деловой презентации: Пер. с англ. - Челябинск: Урал LTD, 1998. - 520 с.
4. Артамонов Г. Т. Информатика: теория и практика (заготовки к книге) // НТИ, Сер.1. Организация и методика информационной работы, 1997, № 8, с. 30-33; 1998, № 1, с. 29-34; № 4, с. 31-36; № 6, с. 31-35; № 12, с. 29-33; 1999, № 6, с. 36-43.
5. Бизнес в Европе: информационная индустрия. / Информатика. Экспресс-информация. М. - ВИНИТИ, 1991. - № 45. - С. 2-9.
6. Бланк И. А. Управление формированием капитала. - К.: "Ника-Центр", 2000. - 512 с.
7. Бове К, Аренс У. Ф. Современная реклама: Пер. с англ. / Общ ред. Феофанова О. А. - Тольятти: Издательский дом Довгань, 1995. - 704 с.
8. Большой экономический словарь. Multilex 2/0 EKONOMICS.
CD-ROM.
9. Боэм Б. У. Инженерное проектирование программного обеспечения. - М.: Наука, 1991. - 190 с.
10. Бузова Н. Н. Проблемы развития народнохозяйственного информационного комплекса // Современные средства информатики. М.: Наука, 1986. - 277 с.
11. Бурлак Г. Н и др. Экономика, организация и планирование работы ВЦ / Г. Н. Бурлак, С. Н. Помпеева, Л. С. Фельдман: Учебник. - 2-е изд., перераб. и доп. - М.: Финансы и статистика, 1989. - 238 с.
12. Введение в информационный бизнес: Учеб. пособие / О. В. Голосов, С. А. Охрименко, А. В. Хорошилов и др.; Под ред. В. П. Тихомирова, А. В. Хорошилова. - М.: Финансы и статистика, 1996. - 240 с.

 
 

Цікаве

Загрузка...