WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Урядові та парламентські інформаційні системи - Реферат

Урядові та парламентські інформаційні системи - Реферат

паперів, прес-релізи, а також списки професійних учасників ринку цінних паперів, що отримали ліцензію на право ведіння діяльності на ринку http://feast.fe.msk.ru/win/infomarket/fedcom/.
Міністерство Юстиції РФ (Науковий Центр Правової Інформації). Довідкова інформація про міністерство юстиції, правові бази даних НЦПІ. Матеріал на сервері оновлюється рідко. http://www.scli.ru.
Міністерство Охорони здоров'я РФ. Керівництво Міністерства; структура його центрального апарату; тимчасовий розподіл обов'язків з керівництва підрозділами Міністерства охорони здоров'я РФ.
http://www.medlux.ru/misc/minzdrav/.
Міністерство охорони довкілля і природних ресурсів РФ. Про міністерство; короткий опис Росії; державне регулювання природокористування і охорони навколишнього довкілля. http://www.fcgs.rssi.ru/rus/mepnr/index.htm.
Міністерство Зовнішньоекономічних зв'язків РФ. Основні принципи здійснення зовнішньоекономічної діяльності в РФ; взаємодія МЗЕЗ з органами державної влади і різними організаціями; сприяння суб'єктам Федерації в розвитку зовнішньоекономічної діяльності; уповноважені МЗЕЗ в регіонах РФ; торгові представництва Російської Федерації за кордоном; розвиток експортного потенціалу Росії і підтримка експорту; участь МЗЕЗ в роботі міжнародних економічних організацій; зовнішньоекономічні об'єднання; галузеві об'єднання експортерів. http://www.nns.ru/gallery/stos/mvs1.html.
Міністерство Іноземних Справ РФ. Інформація про діяльність МЗС РФ, огляд зовнішньополітичнихі зовнішньоекономічних подій за публікаціями в ЗМІ, а також офіційні заяви міністерства. Інформація оновлюється за мірою надходження. http://www.mid.ru/. Офіційні матеріали Міністерства іноземних справ РФ можна також знайти за адресою: http://www.diplomat.ru/.
Представництво Міністерства Транспорту РФ. Містить лише загальні відомості про структуру міністерства. Оновлюється рідко.
http://www.transport.ru/11/indexo.htm
Сервер експертно-консультативної Ради з проблем Національної Безпеки. Положення про Раду; Склад Ради; Рішення Ради; Північно-західне відділення Ради; Рада з питань регіональної безпеки при губернаторі Санкт-Петербурга; Регіональний інформаційний центр; Міжрегіональна громадська організація "Академія національної безпеки"; виставки, семінари, конференції. http://www.ric.spb.ru.
Центр сприяння іноземним інвестиціям при Мінекономіки РФ. Містить численну інформацію англійською мовою, покликану допомогти іноземному інвестору правильно вкласти свої грошові кошти. http://ns.fipc.ru/fipc/.
Мінсільгосппрод Росії. Містить статистичну і аналітичну інформацію про стан сільського господарства Росії та сільськогосподарські ринки. Частина інформації на сервері - комерційна. http://www.aris.ru/.
Державна Реєстраційна Палата При Міністерстві Економіки РФ.
http://www.arstel.ru/me/win/default.htm
Федеральна Комісія з цінних паперів і фондового ринку при Уряді РФ. Про комісію; прес-релізи; професійні учасники ринку цінних паперів (ліцензування); атестація фахівців ринку цінних паперів; офіційні документи; вісник ФКЦБ Росії; додаток до Вісника ФКЦБ Росії. http://www.fedcom.ru/.
Російський Фонд федерального майна. Бюлетень "Реформа"; керівництво фонду; представники Фонду за кордоном. http://www.fpf.ru/.
Інформація РФФМ. Оперативна інформація про діяльність Російського Фонду Федерального Майна. http://www.akm.ru/rus/rffi/rffihome.htm
Федеральна Фондова Корпорація. Сервер містить інформацію про майбутні спеціалізовані аукціони. http://win-www.fe.msk.ru/infomarket/ffk/welcome.html.
Федеральний центр проектного фінансування. Міжнародні організації; фінансова і технічна допомога Росії; схема реалізації позики; ГРП Всесвітнього банку; журнал "Конкурсні торги"; вакансії ФЦПФ; закупівля, що планується. http://www.fcpf.ru/.
МНС Росії. Сервер містить інформацію про Міністерство з надзвичайних ситуацій і його діяльності. Докладна розповідь про операції міністерства і надзвичайні ситуації. У цей час сервер перебуває в стадії розробки і багато які передбачені розділи не містять інформації.
http://www.emercom.gov.ru/index1.html.
Міністерство Науки і Технологій РФ. На сервері подано інформацію про міністра з науки і технологій Російської Федерації, положення про Державний комітет РФ з науки і технологій, науково-технічні проекти, що фінансуються Міністерством, пріоритетні напрями розвитку науки і техніки. http://www.minstp.ru/mnt/MNT.htm.
Російське Космічне Агентство. Організації і підприємства; космічна діяльність; програми і проекти; міжнародна співпраця; новини; публікації; фото і відеоархіви. http://www.rka.ru.
Міністерство загальної і професійної освіти РФ. Структура центрального апарату, нормативні і розпорядливі документи, науково-технічні програми. Сервер містить інформацію про наукові установи структури Міносвіти РФ, список адрес і телефонів освітніх установ, довідник адрес і телефонів керівників органів управління освітою республік, які входять до складу РФ, бази даних ВНЗів Росії і ВНЗів Москви та Московської області, базу даних установ початкової і середньої професійної освіти московського комітету освіти. http://www.ed.gov.ru.
Сервер Державного Комітету РФ з житлової і будівельної політики. Органи управління будівельними комплексами Російської Федерації і країн СНД; довідкова інформація Держбуду Росії; інформаційні послуги ВНИИНТПИ Держбуду Росії; про організації і ціни на продукцію. http://www.ntl.ru/ServerGosstroy/.
Федеральний Ліцензійний Центр. Філії ФЛЦ у Росії і за кордоном; територіальні центри ліцензування будівельної діяльності Російської Федерації; ліцензовані підприємства і організації, що мають право вести будівельну діяльність у Росії; отримання та продовження Державних ліцензій і сертифікатів. http://www.flc.ru.
Державний Комітет РФ з земельних ресурсів і землеустрою. Основні задачі Держкомзему; останні новини; структура центрального апарату Державного Комітету РФ з земельних ресурсів і землеустрою; офіційні документи. http://www.fccland.ru/gkzrus/home.htm.
Державна Технічна Комісія. Основні завдання, офіційні документи і публікації. http://www.infotecs.ru/gtc/.
Держкомзв'язок РФ. http://www.ptti.gov.ru.

 
 

Цікаве

Загрузка...