WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Урядові та парламентські інформаційні системи - Реферат

Урядові та парламентські інформаційні системи - Реферат

продуктів і послуг. Явна нестача подібних інформаційних ресурсів і нерозвиненість економічних, правових та організаційних механізмів їх формування є серйозними недоліками системи українських державних інформаційних ресурсів.
Одним з наслідків нестачі подібних, адаптованих до умов масового інформаційного обслуговування модифікацій, великих професіонально формульованих і підтримуваних інформаційних ресурсів є низька інформованість українського сектора мережі Internet.
В Україні, на відміну від розвинених країн, мережа Internet поки не стала невід'ємною частиною масової культури і бізнесу. Професійні виробники інформаційних ресурсів, що володіють навичками і можливостями якісного збору, верифікації та смислової обробки інформації, не бачатьсьогодні можливостей прибуткової роботи через мережу Internet в Україні. Високоякісні великі наукові, соціально-економічні, довідкові інформаційні ресурси, що активно використовуються в українському Internet, зараз скоріше є виключенням, ніж правилом. Подолання вказаної структурної неповноти українських державних інформаційних ресурсів (нестача адаптованих для масового використання модифікацій "фундаментальних" інформаційних ресурсів) дозволить різко підвищити ефективність такого перспективного засобу доступу до інформаційних ресурсів, як загальнодоступні комп'ютерні телекомунікаційний мережі.
Розділ серверу Національної служби новин (НСН), присвячений структурі федеральної влади Росії, тут представлені всі гілки влади. Оперативно змінюється у разі кадрових і інших змін. Інформація про функції і персональний склад владних структур.
Довідники зі структур влади в Росії. Довідкова інформація про Уряд РФ, Федеральні збори, Конституційний суд і різні парламентські партії з можливістю пошуку. http://www.panorama.org/.
Адміністрація Президента Російської Федерації. На сервері доступні матеріали прес-служби Президента РФ, які щодня оновлюються, а також довідкова інформація про статус Президента, його матеріальне становище. Інші передбачені розділи серверу зараз знаходяться на стадії розробки і реконструкції. http://www.maindir.gov.ru/Administration/Default.htm
Федеральне Зібрання РФ. http://www.gov.ru/page7.htm.
Державна Дума Федерального Зібрання РФ. Містить в основному довідкову інформацію про історію Державної Думи, її регламент. Є перелік законопроектів, що передбачені до розгляду. http://www.duma.ru; http://www.duma.gov.ru.
Більш докладну інформацію про діяльність Державної Думи РФ Ви можете знайти на сервері АКДИ "Економіка і життя". http://www.akdi.ru/gd/.
Рада Федерації Федерального Зібрання РФ. Містить оперативну інформацію про роботу Ради Федерації - законопроекти, що розглядаються, новини з комітетів і комісій, звіти про пленарні засідання, постанови РФ, а також довідкову інформацію про членів Ради Федерації. Оновлюється щодня. http://www.akdi.ru/sf.
Рада Безпеки РФ. На сервері вміщені нормативні документи; список членів Ради безпеки і апарату РБ; статті керівників апарату РБ.
http://www.maindir.gov.ru/sbrf/default.htm.
Інститут криптографії, зв'язку й інформатики Академії наук РФ. Ліцензії на право ведення освітньої діяльності в сфері професійної освіти, на діяльність у сфері захисту інформації; навчально-методичне об'єднання вищих навчальних закладів у сфері інформаційної безпеки; інформація для абітурієнтів; публікації. http://www.fssr.ru.
Міністерство Фінансів РФ. Організаційна структура Міністерства Фінансів; офіційна інформація; затверджений Федеральний бюджет; Проект Федерального бюджету; Податковий кодекс Російської Федерації; звітність про виконання Федерального бюджету РФ; випуск цінних паперів; зовнішні облігаційні позики Російської Федерації; фінансові взаємостосунки з регіонами; нормативні і методичні матеріали Міністерства фінансів; інформаційні системи Міністерства фінансів. http://www.minfin.ru.
Міністерство Оборони РФ. http://www.rian.ru/mo/.
Військово-промисловий комплекс РФ. Федеральні органи управління ВПК; законодавство про оборонний комплекс; пропозиції підприємств і підприємствам ВПК; економіка ВПК; щоденні випуски новин ВПК. http://server.vpk.ru.
Центральний Банк РФ. Повна і оперативна інформація про діяльність Центрального Банку Росії: фінансові ринки, банківська система, матеріали прес-центру банку, грошово-кредитна політика банку. Для зручності користування матеріалами серверу організована карта серверу і можливість пошуку за ключовими словами. http://www.cbr.ru.
Ощадний банк РФ. Історія Ощадбанку; Ощадбанк сьогодні; послуги Ощадбанку; новини Ощадбанку; територіальні банки; довідкові дані. http://www.sbrf.ru.
Державна податкова служба РФ. Інформація про діяльність ДПС РФ. Містить статистичну інформацію, інформацію про зміни в податковому законодавстві, а також деякі форми звітності. У даний час сервер перебуває в стадії розробки. http://www.gns.ru; http://www.nalog.ru
Верховний Суд РФ. Про Верховний Суд Російської Федерації; Постанови Пленуму ВС; Бюлетень ВС; про призначення справ до розгляду в судових колегіях; Рада суддів; Вища кваліфікаційна колегія суддів РФ; судовий департамент; останні новини. http://www.supcourt.ru/.
Конституційний Суд РФ. Загальні відомості і склад; структура Конституційного Суду; історія; справи, що розглядаються Конституційним Судом; законодавство; біографії; конституційний контроль в суб'єктах РФ, в країнах СНД і Балтії; деякі адвокатські колегії і об'єднання. http://www.panorama.org/ks/.
Вищий Арбітражний суд РФ. Новини: судово-арбітражної практики, законодавства в сфері підприємницької та іншої економічної діяльності, президії Вищого Арбітражного Суду РФ; законодавство: про арбітражні суди в РФ; Інформація про арбітражні суди: Федеральні арбітражні суди суб'єктів РФ, Федеральні арбітражні суди округів РФ, Вищий Арбітражний Суд РФ; арбітражна практика. http://www.arbitr.ru/.
Державна інвестиційна корпорація. Загальні відомості; зарубіжні та регіональні представництва; дочірні компанії; управління підготовкою кадрів; інвестиційні пропозиції.
http://www.sft.fact400.ru/cp1251/clients/gosincor/gic_home.htm.
Федеральна комісія з ринку цінних паперів РФ. Нормативні документи різних органів влади по ринку цінних

 
 

Цікаве

Загрузка...