WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Робота в мережі Internet за допомогою Microsoft Internet Explorer - Реферат

Робота в мережі Internet за допомогою Microsoft Internet Explorer - Реферат

*Перехід *Вибрати.
Нижче Меню знаходиться Панель інструментів. На цій панелі розташовано 10 значків, що означають різні дії, які можна виконувати в процесі роботи з Internet Explorer. На відміну від програм для Windows, ці значки не оформлені у вигляді кнопок. Активізація їх відбувається за допомогою маніпулятора "мишка". Спочатку підвести до значка курсор "миші", щоб з'явилася навколо нього рамка, а потім натиснути, щоб виконувалася команда.
Рис. 1. а). Робоче вікно програми Internet Explorer (Windows 95)
Панель інструментарію має наступні знаки (символи): Назад, Вперед, Стоп, Поновлення, Основна, Пошук, Зображення, Друк, Шрифт та Пошта.
Рис. 1. б). Робоче вікно програми Internet Explorer (Windows 98)
Під смугою (рядком) Панелі інструментів розташоване Поле адреси, для введення адреси сторінки, якуви хочете переглянути. Замість Поля адреси можна відобразити Панель посилань, значки якої зв'язані з адресою Web-сторінки в мережі Internet (Рис. 18. б).).
Панель посилань має 7 значків посилань: Адреса, Посилання, Краща, Сьогодні, Web, Новини та Microsoft.
Коли натиснути клавішу "мишки" на поле Посилання (Links), розташоване праворуч від поля Адреси, тоді останнє замінюється на Панель посилань. Коли натиснути "мишкою" на кнопку посилання, яка вас цікавить, то завантажиться потрібна сторінка.
Індикатор підключення - фірмовий знак Internet Explorer. Під час підключення до Internet цей значок "оживає" і перетворюється в зображення земної кулі, що обертається.
Центральна частина вікна називається Робочою областю і призначена для відображення Web-сторінки, яка відкрита в даний час. Коли ця сторінка не поміщується у відведене для неї поле перегляду, то в полі перегляду з'являється горизонтальне та вертикальне Поля провертань, що дозволяють розглядати Web-сторінку по частинах.
Рядок стану застосовується для індикації тих дій, які в даний час виконує Internet Explorer. Наприклад, у рядку стану можуть з'являтися наступні повідомлення: Готовий, Завантажую зображення з вузла, Пошук www.microsoft.com або Знайдено вузол Web. Крім того, вона відображає адресу гіпертекстових посилань на поточній Web-сторінці при виборі її "мишкою".
Прогрес-індикатор являє собою поле, що розташоване в правому нижньому куті вікна програми. Заповнення цього поля інформує про те, як виконується операція, що займає достатньо довгий час.
Рис. 1. в). Робоче вікно програми Internet Explorer 6.0 (Windows XP)
В залежності від його виду можна визначити, в якому стані знаходиться програма:
- Пісочний годинник означає, що програма зайнята чеканням відповіді з мережі;
- Зображення глобуса означає, що чергова Web-сторінка завантажена;
- Зображення земної кулі з лупою означає, що виконується операція пошуку в Internet.
Зміна кодування - значок, що розташований у правому нижньому куті вікна програми. Він призначений для визначення способу кодування, тексту поточної Web-сторінки. Даний значок являє собою зображення декількох стягів країн світу на фоні земної кулі.
Вихід у Internet за допомогою програми Internet Explorer
Після знайомства з елементами вікна Internet Explorer та її попередньої генерації, розглянемо технологію виходу в Internet.
Одним із головних понять при роботі з Internet Explorer є поняття Web-сторінки. Під Web-сторінкою розуміють текстовий документ, який вміщує ще і графічні малюнки, звукове і навіть відео зображення. Окрім того, Web-сторінка може вміщувати посилання на інші сторінки або поштові скриньки в залежності від налагодження програми. Такі посилання, звичайно, виділяються в документі кольором, підкресленням або іншим шрифтом. Щоб дізнатися, чи є фрагмент гіперпосиланням, чи ні, підведіть курсор "мишкою" до місця, що вас цікавить. Це може бути текст або графічне зображення. Курсор "мишки", проходячи над посиланням, повинен поміняти свою форму на стилізоване зображення руки, а в стрічці стану буде показано адресу переходу відповідного посилання поточної Web-сторінки. Робота програми починається із завантаження на ваш комп'ютер Початкової сторінки. По замовчуванню, цією сторінкою є сторінка привітання фірми Microsoft. Ви можете назначити в якості початкової Web-сторінки будь-яку Web-сторінку, наприклад, Web-сторінку вашого постачальника послуг.
У процесі роботи можна перервати процес завантаження Web-сторінки на ваш комп'ютер. Для цього необхідно натиснути кнопку Стоп (Stop) панелі інструментів. Якщо натиснути кнопку Поновити (Refresh), то поточна Web-сторінка буде знову завантажуватися з мережі Internet.
Для відображення інших Web-сторінок потрібно ввести в поле адреси нову адресу, або курсором "мишки" вибрати посилання на Web-сторінку. Після того як ви вкажете адресу, відбувається пошук Web-сторінки в мережі Internet та її завантаження.
Користувач може зберегти цю сторінку на своєму комп'ютері для подальшого використання, якщо вона його зацікавила за допомогою команди Меню Файл " Зберегти як файл (File " Save As File).
Таким чином, робота з програмою Internet Explorer являє собою переміщення по павутинню посилань на різноманітні Web-сторінки в Internet. Для полегшення такого переміщення можна скористатись на панелі інструментів кнопками Назад (Back) та Вперед (Forward). Для переходу на початкову сторінку скористайтесь кнопкою Основна (Home).
Дуже корисною є можливість запам'ятовувати введену з клавіатури адресу в полі Адреса (Address). Можна скористатись кнопкою з правого боку поля адреси, щоб вибрати зі списку потрібну адресу за допомогою "мишки".
Можлива робота з паралельними Web-сторінками. Для цього потрібно вибрати команду меню Файл " Створити вікно (File " Create Window), щоб відкрити ще одне вікно програми. Переключатися між вікнами можна за допомогою Панелі задач Windows 98. Можна вказати різні адреси в різних вікнах та ознайомлюватися з однією Web-сторінкою, поки в іншому вікні буде завантажуватися інша Web-сторінка. Перехід з однієї сторінки на іншу можна здійснювати за допомогою Панелі завдань (Task Bar) Windows 98 та віконечка у правому верхньому куті програми Internet Explorer.

 
 

Цікаве

Загрузка...