WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Робота в мережі Internet за допомогою Microsoft Internet Explorer - Реферат

Робота в мережі Internet за допомогою Microsoft Internet Explorer - Реферат


Реферат
на тему:
Робота в мережі Internet за допомогою Microsoft Internet Explorer
Основні інформаційні характеристики броузера Microsoft Internet Explorer
Для роботи в мережі Internet потрібен простий і зрозумілий інструмент, що дозволив би використати всі можливі мережі. Вибір такого інструментарію є достатньо важливим завданням. Все більш популярним в останній час стає пакет програм (броузер) Internet Explorer, розроблений фірмою Microsoft. Основні системні характеристики можна визначити як:
1. В даний час четверта версія програми Internet Explorer є найбільш розповсюдженою на офісних та домашніх комп'ютерах.
2. Програма - броузер максимально інтегрована в операційну систему Windows 98 і найбільш повно використовує її можливості.
3. Існує російська версія цієї програми, що значно полегшує роботу з Internet початковим користувачам російськомовного населення.
4. В порівнянні з іншими програмами - броузерами в Internet Explorer більш ефективно реалізована можливість перегляду текстової інформації в Internet, що представлена в різноманітних кодуваннях.
5. Програма розповсюджується безкоштовно. Зареєструвавшись у фірмі Microsoft, ви стаєте легальним користувачем. Пакет входить в стандартний комплект поставки Windows 98.
6. Можна переписати пакет Internet Explorer і всі нові версії цієї програми - броузера через мережу Internet безпосередньо у фірми Microsoft. Адреса серверу: http://www.microsoft.com/ie/download.
7. Програма - броузер підтримує не тільки текстові Web-сторінки системи WWW, а також включає звукове та відео зображення інформації.
8. Internet Explorer підтримує всі сучасні стандарти шифрування даних. Окрім того, реалізована можливість пересилання конфіденційних даних, що значно підвищує безпеку інформації, яка пересилається через мережу.
9. Окрім сервісу WWW, програма - броузер підтримує режим електронної пошти (Internet Mail) та теленовин (Internet News).
10. До комплекту Internet Explorer входять програми Microsoft Net Meeting та Active Movie, що дозволяють розширити можливості Internet. Перша встановлює голосовий зв'язок та обмін різноманітними даними через Internet, а друга надає можливість демонструвати відеофільми, відтворювати звуки, оживляти малюнки, тобто реалізувати можливості мультимедіа в Internet.
11. Для установлення повної версії Internet Explorer 4.0 необхідно не менш 32 Мбайт вільного місця на жорстокому диску.
12. Програма-броузер поставляється з різними версіями: повна, стандартна та мінімальна. У всіх версіях броузера є програма-провідник, а решта компонентів програми можуть постачатися окремо.
13. Фірма Microsoft підготувала шосту (6.0) версію програми Internet Explorer, що вмонтовується в нову версію ОС Windows 2000.
Основна ідея нової програми - броузера та ОС полягає в тому, що користувач повинен відчувати себе в системі Internet також впевнено, як і за своїм персональним комп'ютером. На вашому комп'ютері просто з'явиться ще один диск з іменем Internet. Користувач зможе копіювати, змінювати, редагувати ресурси Internet, використовуючи стандартні засоби ОС Windows 98. Робота в Internet буде виконуватися в провіднику Windows так само, як робота з файлами вашого комп'ютера.
Інсталяція програми Internet Explorer
Щоб почати генерацію програми, необхідно мати на вашому комп'ютері архів, що самостійно розпаковується, у вигляді якого розповсюджується програма. Архів програми розповсюджується вільно і користувач може його отримати у провайдера.
Технологічні операції генерації:
1. Щоб почати розпакування цього архіву натисніть кнопку "Пуск" (Start) на Панелі задач (Task bar) системи Windows 98.
2. Виберіть команду Виконати (Run) у меню, що відкривається. З'явиться діалог Запуск програми.
3. Натисніть кнопку Огляд (Browse) для відкриття діалогу.
4. Знайдіть місце на вашому комп'ютері, де розташований саморозпаковуючий архів програми Internet Explorer, та натисніть кнопку Відкрити (Open) для повернення до діалогу пункту 2.
5. Натисніть кнопку Гаразд (ОК) в діалозі Запуск програми (Run). Програма установки буде запущена.
6. З'явиться на моніторі текст ліцензійного договору на використання Internet Explorer. Закрийте діалог за допомогою кнопки Так (Yes). Тим самим Ви приймаєте умови ліцензійного договору, й установка програми буде продовжуватися.
7. При встановленні додаткових програм комплекту Internet Explorer в діалозі натисніть кнопку Так (Yes). З'явиться діалог Додаткові компоненти (Optional Components).
8. Після установки усіх додаткових компонентів (Internet News, Net Meeting, Active Movie та HTML Layout Control), з'явиться діалог Mail, Internet Установка Internet Explorer (Microsoft Internet Explorer Setup), де користувач має змогу вказати місце розміщення програми Internet Explorer. Бажано розміщувати в папку, що вказана за замовченням.
9. По закінченні установки вам буде запропоновано перезавантажити комп'ютер. Натисніть клавішу Так (Yes).
10. Після перезавантаження комп'ютеру на робочому столі Windows 98 з'явиться значок Internet (The Internet), а також пункти Internet Explorer, Internet Mail, Internet News та Microsoft Net Meeting в готовому меню Windows 98 Пуск " Програми (Run " Programs).
Принципи роботи з Internet Explorer. Вихід в Internet за допомогою програми Internet Explorer
Після запуску програми на екрані монітору з'явиться вікно провідника Internet Explorer (рис. 1. а).б).в).). Розглянемо призначення та назви всіх компонентів робочого вікна.
Заголовок вікна - це стандартний заголовок ОС Windows, в якому окрім назви програми відображається ще й назва поточної відкритої Web-сторінки. Заголовок не відрізняється від заголовку будь-якого іншого вікна в системі Windows 98. В правій частині заголовка вікна розташовані три кнопки, що використовуються для стандартних дій з вікнами в системі Windows 98.
Під заголовком вікна розташоване Меню. З його допомогою можна набрати будь-яку команду броузера Internet Explorer. Меню має 5 наступних кнопок: *Файл *Правка *Вид

 
 

Цікаве

Загрузка...