WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Програма телеконференції Internet News - Реферат

Програма телеконференції Internet News - Реферат

питань, що відносяться до комп'ютерної тематики;
- misc - обговорення спеціальних тем;
- news - обговорення проблем, пов'язаних з самими групами новин;
- rec - обговорення проблем, пов'язаних з кінофільмами, спортом та іншими розвагами;
- sci - обговорення тем, що пов'язані з наукою;
- soc - обговорення соціальних та культурологічних питань;
- talk - розмови на загальні теми.
Крім того, в Internet існує і так звана alt - ієрархія групи новин, яка також нараховує тисячі груп. Російськомовні сервери новин мають назву relcom тa tido.
Як приклад роботи програми Internet News оберемо одну групу з групи новин.
Технологія вибору групи новин.
1. Введіть в одиночне поле вводу, що значиться зверху діалогу Групи новин (Newsgroup), слово test. В нижньому списку залишиться тільки дві групи новин, в яких зустрічається рядок test.
2. Клацніть "мишкою" по групі microsoft.test, що присвячена питанням тестування та налагодження програм для роботи з електронними новинами, а також натисніть кнопку Підписка (Subscribe).
Група новин буде помічена значком . Це означає, що ми на цю групу вже підписані, і при кожному з'єднанні з сервером новин ми будемо отримувати всі нові повідомлення з цієї групи.
Ярлики (індексні кнопки) Все (All), Підписка (Subscribe) та Нові (News) в діалозі Групи новин (Newsgroups) призначені для сортування груп новин, що знаходяться на сервері, і зображаються на моніторі відповідно:
- всі групи новин на сервері;
- тільки ті, на які ми підписалися;
- групи новин, що з'явилися на сервері після нашого останнього звертання до нього.
3. Натисніть кнопку Гаразд (ОК) діалогу Групи новин, щоб його закрити.
4. В списку Групи новин (Newsgroups), що відкриється, оберіть групу microsoft.test. Почнеться завантаження на ваш комп'ютер списку заголовків повідомлень в цій групі, по закінченню якого цей список буде зображений на екрані монітора.
Необхідно відзначити, що коли повідомлень в групі багато, то завантаження заголовків займає досить багато часу і виконується порціями по 300 заголовків за один раз. Щоб завантажити наступну порцію заголовків, потрібно вибрати команду меню Новини -Отримати наступні 300 заголовків (News - Get Next 300 Headers)
Дана група новин є спеціальною групою для налагодження програм роботи з електронними новинами. Оскільки конференція міжнародна, то більшість повідомлень в ній на англійській мові.
5. Клацніть "мишкою" на одному з заголовків повідомлень. Після деякої паузи текст повідомлення буде завантажуватися з мережі та відображатися в нижній частині робочого вікна програми Internet News. Зверніть увагу, що значок ліворуч від заголовку повідомлення змінився на інший значок, що говорить про те, що це повідомлення нами прочитано.
Слово Re: перед темою повідомлення говорить про те, що дане повідомлення є відповіддю на повідомлення, що було написано раніше. Крім того, ліворуч від деяких
заголовків можна побачити значок , який показує, що дане повідомлення викликало дискусію в цій групі новин.
6. Клацніть "мишкою" на цьому значку, і заголовки відгуків на це повідомлення будуть відображені відразу за текстом повідомлення.
В папках з повідомленнями ви можете змінити ширину полів - колонок: Від (From), Тема (Subject) та Відправлені (Send). Для зміни ширини колонки підведіть курсор "мишки" до її кордону. Курсор змінить свою форму на значок "+". Натисніть ліву клавішу "мишки", та не відпускаючи кнопки, буксуйте кордон колонки праворуч чи ліворуч.
Читання новин з екрану монітора займає багато часу, тому рекомендується використовувати Internet News в автономному режимі і підключатися до сервера новин тільки при необхідності відправити чи отримати нові повідомлення.
7. Натисніть кнопку Розірвати зв'язок (Disconnect) на панелі інструментів Internet News, щоб відключитись від сервера новин та вузла провайдера.
Технологія посилання повідомлення в групу новин.
Розглянемо технологію створення та відправлення повідомлень в групу новин. Перед відправкою повідомлення переконайтеся, що на вашому комп'ютері правильно встановлена дата. Для цього двічі клацніть "мишкою" на цифровому годиннику, що знаходиться праворуч від Панелі завдань (Taskbar), щоб визвати діалог налагодження часу та дати.
1. Натисніть кнопку Створити повідомлення (New Message) на панелі інструментів Internеt News. З'явиться вікно Створення повідомлення (New Message).
Заповнення так званого "конверту" повідомлення групи новин нічим не відрізняється від заповнення "конверту" для електронних листів.
В полях Групи новин (Newsgroups) вказується найменування групи новин, в яку ми відправляємо листа (повідомлення).
Для розсилання потім повідомлення окрім групи новин ще й по електронній пошті існує поле введення Копія (СС).
2. Клацніть мишкою на полі Тема повідомлення (Subject) та введіть коротку анотацію даного листа: тест для самонавчання.
3. Область нижче "конверта" призначена для тексту листа. Клацніть "мишкою" по цій області і наберіть текст: Контрольний приклад.
4. Натисніть кнопку на панелі інструментів вікна Створити повідомлення (New Message), щоб відправити підготовлене повідомлення. З'явиться попередження Відправка статті (Send News).
5. Щоб закрити діалог Відправка статті (Post Article), натисніть клавішу Гаразд (ОК). При цьому вікно Створення повідомлення буде також зачинено.
6. Виконайте команду меню Автономна робота - Доставити (Offline - Post and Download). З'явиться діалог Підключення до…(Connect to…).
7. Натисніть кнопку Гаразд (ОК) цього діалогу, щоб почати процес підключення до вузла провайдера. Після того як з'єднання встановлено, починається процес відправки повідомлення на сервер, який супроводжується появою спеціального діалогу Доставка (Post and Download). Коли вікно діалогу зникне, повідомлення вважається відправленим.
8. Під час появи цього діалогу переконайтеся, що прапорець Відключитися після закінчення завантаження (Disconnect when download is finished) встановлено. При необхідності встановіть його.
Зверніть увагу на те, що після того, як лист відправлено, з'єднання з вузлом провайдера буде автоматично розірване.
Технологія скасування підписки та вилучення сервера новин зі списку
Може скластися така ситуація, коли Ви не захочете отримувати повідомлення з якої - небудь групи новин або вам більше не потрібний який-небудь сервер зі всіма його групами.
Розглянемо технологію того, як відмінити підписку на групу новин або вилучити сервер новин зі списку.
1. Оберіть команду основного меню Новини - Група новин (News - Newsgroups). Відкриється діалог Групи новин (Newsgroups).
2. Оберіть сервер новин msnews.microsoft.com в списку Сервери (Newsservers). Група новин цього сервера буде відображена в списку Група новин (Newsgroups).
3. Клацніть "мишкою" на ярлику Підписка (Subscribe), який знаходиться під знаком групи новин. З'явиться список груп новин, на які ми підписалися.
4. Оберіть групу microsoft.test, яка помічена знаком
5. Натисніть кнопку Відмова (Unsubscribe), щоб скасувати підписку на цю групу новин. Значок зникне.
6. Натисніть кнопку Гаразд (ОК) діалогу Групи новин, щоб завершити його.
Тепер, коли ми не підписані на жодну групу новин сервера msnews.microsoft.com, ми можемо вилучити цей сервер з нашого списку. Однак, це можна зробити тільки після того, як ми закриємо відображення групи новин цього сервера у вікні програми.
7. У списку Групи новин (Newsgroups), розташованому під панеллю інструментів програми Internet News, оберіть папку Вихідні (Outbox). При цьому папку microsoft.test буде закрито.
8. Оберіть команду основного меню Новини - Параметри (News - Options). З'явиться діалог Параметри (Options).
9. Оберіть закладку Сервер (Server).
10. В групі елементів управління Сервери новин (News Servers) оберіть сервер msnews.microsoft.com і натисніть кнопку Вилучити (Delete). З'явиться другий діалог для підтвердження вилучення.
11. Натисніть кнопку Так (Yes) вказаного діалогу, щоб підтвердити вилучення.
12. Щоб закрити діалог Параметри (Options), натисніть кнопку Гаразд (ОК) цього діалогу.
Оберіть команду меню Файл - Закрити (File - Close) або клацніть "мишкою" на кнопку в правому верхньому куті вікна програми Internet News.

 
 

Цікаве

Загрузка...