WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Програма телеконференції Internet News - Реферат

Програма телеконференції Internet News - Реферат


Реферат
на тему:
Програма телеконференції Internet News
Для роботи з програмою Internet News необхідно встановити на свій комп'ютер пакет програм броузера Internet Explorer версії 4.0 або 4.0 та налагодити зв'язок з Internet через провайдера. Процес налагодження зв'язку з вузлом Internet постачальника послуг приведений в главі 3.
1. Початкове налагодження програми та основні технологічні операції
Технологія початкового запуску програми Internet News наступна:
1. Натисніть кнопку Пуск (Start) на Панелі завдань (Taskbar). Відкриється Головне меню Windows 98.
2. Оберіть команду Програми " Internet News (Programs " Internet News) Головного меню Windows 98. Програму буде запущено.
При першому запуску програми буде викликано програму-майстра Налагодження Internet News (Internet News Configuration), вона допоможе завершити налагодження Internet News. За допомогою майстра необхідно налагодити параметри для роботи з електронними новинами в мережі Internet. При наступних запусках Internet News майстер викликатися не буде.
3. Натисніть кнопку Далі (Next), щоб розпочати налагодження програми. З'явиться наступний діалог майстра Налагодження Internet News (Internet News Configuration).
4. Клацніть "мишкою" на полі введення Ім'я (Name) та наберіть на клавіатурі комп'ютера ім'я, що визначає код, за яким до вас будуть звертатись, коли ви будете брати участь в дискусіях. Це може бути ваше справжнє ім'я або ваш псевдонім. Майже всі групи новин мають свої правила та особу, яка називається Модератор. Ця особа слідкує за виконанням правил групи новин. Правила дуже багатьох груп новин забороняють писати повідомлення в них під псевдонімом.
5. В полі введення Електронна пошта (E-mail Address) наберіть вашу адресу електронної пошти, за якою користувачі зможуть відправити вам кореспонденцію. Цю адресу ви можете отримати (узгодити) у провайдера.
6. Натисніть кнопку Далі (Next), щоб продовжити роботу. З'явиться черговий діалог майстра Налагодження Internet News.
Для нормальної роботи Internet News необхідно визначити хоча б один сервер новин. У даному випадку, сервер - це програма, встановлена на комп'ютері мережі та забезпечує управління доступом до ресурсів мережі.
На вузлі провайдера може бути виділений сервер, який займається тільки роботою з електронними новинами. Цей сервер має символьну адресу, і ви повинні уточнити цю адресу у постачальника послуг Internet.
На жаль, велика кількість серверів новин має закритий доступ, і правом користуватися ними володіють тільки абоненти цих вузлів. Але в мережі Internet знаходиться багато серверів новин з вільним доступом з будь-якої точки світу.
Одним з таких серверів з вільним доступом є сервер msnews.microsoft.com
7. В полі Сервер новин (News Server Name) введіть символьну адресу (ім'я) вибраного сервера новин.
8. Коли доступ до цього сервера вільний, то прапорець Потрібний вхід на сервер (This server requires to login) скинутий. Включення цього прапорця вказує на необхідність передачі на сервер новин параметрів підключення - імені користувача і паролю.
На жаль, сервери новин з вільним доступом не завжди працюють стабільно. Коли ви при підключенні до сервера новин отримаєте повідомлення про помилку, то виберіть інший сервер новин, наприклад news.codenews.net. Для пошуку серверів новин з вільним доступом можна скористатися Web-сторінкою www.jammed.com. Крім того, коли ваш постачальник послуг Internet надасть можливість доступу до свого сервера новин, ви завжди зможете приєднати його до вже встановлених.
9. Натисніть кнопку Далі (Next), щоб продовжити роботу. З'явиться черговий діалог майстра Налагодження Internet News.
10.Оберіть перемикач За допомогою модема (I use a modem to access my Newsgroup) і в меню списку, що відкрився, Використати наступне з'єднання (Use the following dial-up networking connection) виберіть з'єднання Постачальник послуг Internet.
Коли Ви підключаєтесь до провайдера за допомогою локальної мережі вашої організації, вам потрібно встановити перемикач За допомогою локальної мережі (I use a LAN connection) та проконсультуватись з адміністратором локальної мережі.
11.Натисніть кнопку Далі (Next). З'явиться заключний діалог програми - майстра Налагодження Internet News.
12.Натисніть кнопку Готово (Finish), щоб завершити роботу майстра. Програма Internet буде запущена.
Після запуску програма Internet News буде намагатися встановити з'єднання з вузлом Internet, який ми задали при налагодженні і з'явиться діалог Підключення до… (Connect to…).
13.Натисніть кнопку Відмова (Cancel), щоб перервати процес з'єднання з провайдером та ознайомитись з особливостями робочого вікна програми Internet News.
Робоче вікно програми Internet News.
Після того, як налагодження програми закінчено, на екрані монітора з'явиться вікно Internet News.(Рис. 1.) Розглянемо назву та призначення всіх елементів робочого вікна програми.
Заголовок вікна та Меню - стандартні атрибути вікна в ОС Windows. В правій частині заголовка вікна розташовані кнопки, призначені для стандартних дій з вікнами в операційній системі Windows 98. За допомогою головного меню ви зможете вибрати будь-яку команду програми Internet News.
Під Меню розташована Панель інструментів. На цій панелі розташовані позначки, що визначають дії, які найчастіше виконуються програмою і які можна вибирати в процесі роботи з електронними новинами. Ці позначки наступні: Створити повідомлення, Відповісти в групу, Відповісти відправнику, Переслати, Група новин, Розірвати зв'язок та Стоп.
Під смугою Панелі інструментів розташовано список, який відкривається, Вибір групи новин. Він призначений для сортування груп новин, на які ви підписались, та повідомлень в цих групах.
Індикатор - фірмовий знак комплексу програм Internet Explorer. На час передачі інформації з Internet цей знак "оживає" та перетворюється в зображення земної кулі, яка обертається.
Центральна частина вікна поділена на дві частини. Верхня частина вікна призначена для відображення списку заголовків статей у вибраній групі новин.
Нижня частина вікна призначена для відображення змісту повідомлень. Ви можете перетягувати лінію, що розділяє вікно, за допомогою "мишки".
Рядок стану показує додаткову інформацію, наприклад, кількість повідомлень в папці, або кількість повідомлень, які не прочитані.
Прогрес - індикатор наочно показує виконання технологічного процесу, що займає довгий час, наприклад, процес передачі списку групи новин на ваш комп'ютер.
Рис. 1. Робоче вікно програми Internet News
Підписання на групу новин. Технологія отримання нових повідомлень у групу новин
Заявка на отримання повідомлень.
Після того, як ми познайомилися з основними елементами робочого вікна програми Internet News, розглянемо, які групи новин нам надасть сервер новин з вільним доступом msnews.microsoft.com
Технологія підписання.
1. Оберіть команду головного меню Новини - Групи новин (News - Newsgroups). Програма Internet News буде намагатися встановити з'єднання з вузлом Internet. З'явиться діалог Підключення до… (Connect to…).
2. Переконайтесь, що поле введення Користувач (User) та поле Пароль (Password) заповнені вірно.
3. Натисніть кнопку Гаразд (ОК), щоб почався процес з'єднання з вузлом постачальника послуг Internet.
Зверніть увагу на те, що Пароль позначається символами "*".
Після того, як з'єднання було виконане, розпочнеться процес передачі назв групи новин на ваш комп'ютер, що супроводжується появою чергового діалогу.
Вказаний діалог зникне після того, як всі групи новин, які є на сервері, будуть передані на наш комп'ютер. Потім з'явиться діалог Групи новин (Newsgroups).
На сьогодні розповсюджено більше десяти тисяч груп новин, які охоплюють широкий спектр тем, у тому числі комп'ютерну техніку, галузі науки, політику, культуру, відпочинок тощо. Однак не всі групи, які розповсюджуються, є на кожному сервері.
Ім'я групи новин, як правило, складається з декількох частин, що розділяються крапками. При прочитанні цього імені зліва направо його частини поступово звужують коло питань у групі, яка розглядається. У групі мережі Usenet перша частина імені визначає рівень ієрархії, до якого відноситься дана група. Встановлено сім рівнів ієрархії:
- comp - обговорення

 
 

Цікаве

Загрузка...