WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Президентські інформаційні системи - Реферат

Президентські інформаційні системи - Реферат

оброблялисясьогодні сервером публікацій Білого Дому;
- проглянути прес-релізи за тиждень: всі документи, що оброблялися на цьому тижні сервером публікацій Білого Дому;
- прес-релізи за останній час: останні 10 реліз, які оброблялися сервером публікацій Білого Дому;
- прочитати історичні національні документи, електронні публікації Білого Дому.
Білий Дім розповсюджує багато документів серед громадськості, включаючи копії промов Президента і конференцій для преси, прес-релізів, офіційних урядових заяв, фактографічних документів та оголошень. Розповсюджуються документи з багатьох тем, наприклад: економіка, зовнішня політика, охорона здоров'я і освіта. Ви можете одержати документи відповідно до типів документів і тем, що вас цікавлять.
Прес-релізи з економічної політики, екологічної політики, зарубіжних справ, соціальної політики, охорони здоров'я, науки і технології (за 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999 рр.).
Промови Президента. Промова Тижня, промови з Економіки, Зарубіжних Справ, про Реформу Системи Охорони Здоров'я, реорганізації Уряду, промову 1999 року, адресовану країні.
Пошук документа відбувається за наступними параметрами:
- за словами і типом документа за певний період часу (додається повний список типів документів);
- за категорією, згідно з темою, що нас цікавить, за допомогою вибору комбінацій категорій і часових обмежень;
- через інтерфейс форм, використовуючи слова і головні категорії;
- підписка до нових заяв.
Можливо підписатися до щоденних публікацій. Документи надсилатимуться на ваш e-mail на регулярній основі, як тільки їх буде розповсюджено Білим Домом. Якщо ви вже отримуєте документи, то можете змінити або відмінити вашу підписку.
За наявності паролю можна перейти безпосередньо до Абонементного управління.
Документи, які не вимагають паролю, для повного отримання їх тексту:
- Декларація Незалежності;
- Конституція Сполучених Штатів;
- Угода Північної Американської Безмитної Торгівлі;
- Генеральна Угода з тарифів і торгівлі;
- Бюджети OMB.
Передбачено отримання інформації про публікації. Отримання має на меті полегшити життя користувачів і було передбачене у відповідь на часті запитання відносно електронного доступу до щоденних публікацій Білого Дому.
Можна задати кнопки пошуку, які надаватимуть найостанніші документи Білого дому з тем, які ви вибираєте. Використовуючи ці кнопки на ваших власних сторінках, ви можете вибрати будь-яку публікацію Білого Дому завдяки ідентифікатору документів (PDI). Він унікально розпізнає документ незалежно від того, де зберігаються його копії, або як ці копії передаються (наприклад, e-mail, технологія www, технологія newsgroups).
Система пошуку публікацій надає можливість обслуговування резолюції у вигляді документів PDI, що заміняє доступ через резерв URL.
Знаходження документу PDI. Кожному документу, який розподіляється через систему Публікацій Білого Дому, присвоюється унікальний PDI, який з'являється в ID документа. PDI також з'являється в суфіксі, який слідує за міткою питання для будь-якого документа URL.
Після пошуку або читання документів, URL під датою у результатах пошуку має доступ до магістралей документа, де ви можете знайти PDI.
Як тільки ви маєте PDI, можна його проглянути за допомогою наступних функцій:
- створення фрагменту PDI для цитування документу;
- створення PDI для цитування будь-яких документів Білого Дому, які публікуються цим сервером. Природно, фрагмент PDI може використовуватися поряд з нормальним URL; наприклад, на сторінці, в e-mail або як оголошення на дошці конференцій;
- показ цитуванням документів Білого Дому як частини ваших документів HTML.
Через те, що ці інтерфейси залежать від Java і JavaScript, ви повинні мати вікно перегляду, яке підтримує їх, як, наприклад, найпізніші версії Штурмана (Netsape 4.0.4) або Microsoft Internet Дослідник (4.0.1).
PDI можна використовувати як архівний гіперзв'язок із документами. Можна використовувати PDI, щоб скомпонувати URL, що буде містити індивідуальний документ. Якщо ви бажаєте дати доступ певним людям до специфічного документу, то це також можливо за рахунок PDI.
PDI використовується також для ведення архівів. Знаходження і транспортування документу відокремлюються від ідентифікатора, а отже, гіперзв'язки, які використовує PDI, є довговічними та продовжують працювати навіть після того, як місцезнаходження документу було змінено. Через це всі нові гіперзв'язки із документами, доступними з цього серверу, використовують PDI.
Крім того, американський уряд користується інформаційними послугами низки комерційних структур. Однією з них є National Technical Information Service. Протягом більше, ніж 50 років ця структура збирає і розповсюджує інформацію, яка виробляється урядом США та джерелами по всьому світу. Метою діяльності організації є збільшення конкурентоспроможності США в межах світової економіки. Збирається наукова, технічна, ділова інформація, що потім організовується, підтримується і розповсюджується у вигляді різноманітних форм та форматів.
Сьогодні NTIS виконує більші функції, ніж просто збирання, архівне зберігання і розповсюдження інформації. NTIS пропонує федеральним агентствам безліч послуг, пов'язаних з інформацією.
Спеціальні інформаційні послуги. На додаток до інформації, яка пропонується в різних форматах, NTIS пропонує спеціальні інформаційні послуги. Ці служби відповідають різноманітним потребам держустанов. Федеральна програма бази даних NTIS управляє широкою низкою бібліографічного та інших типів баз даних, які підтримуються іншими агентствами. NTIS вступає в угоди із зацікавленими сторонами, щоб зробити ці бази даних доступними на вільній або абонементній основі. Досвід допомагає пропонувати сприятливі умови доступу до сплачуваної інформації агентств. Повний архівний доступ до бази даних забезпечується для кожної установи, а дотримання правил інформаційного розповсюдження гарантоване.
NTIS надає всі послуги, пов'язані із наданням доступу до баз даних на різних носіях інформації; користувачу необхідно лише замовити копію.
Поштова служба. Багато агентств збирають імена та адреси пересічних фірм, як частину їхніх офіційних обов'язків. NTIS зробила ці списки імен та адрес публічно доступними. Через поштову службу клієнти NTIS можуть замовити поштову доставку списків на різних носіях.
Аудіовізуальні послуги. Урядові установи шукають шляхи переходу на безпаперові технології. Аудіовізуальна служба NTIS забезпечує всі ресурси для доведення різноманітної мультимедійної інформації федеральних установ до громадськості.
Налагодження баз даних. Використовуючи FedWorld як базову платформу, NTIS може працювати з агентствами для створення унікальної бази даних або бібліографічного списку, що може бути доступним для клієнтів. FedWorld служить базою для зрощення різноманітних текстових баз даних і налагодження послуг наданняновини.

 
 

Цікаве

Загрузка...