WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Поняття про систему телеконференцій - Реферат

Поняття про систему телеконференцій - Реферат


Реферат
на тему:
Поняття про систему телеконференцій
На перший погляд, дискусії, що проводяться засобами електронної пошти, надають споживачам все, що потрібно для такого спілкування між собою. Але при більш глибокому ознайомленні з електронною поштою виявляється, що у випадку великого потоку повідомлень можуть виникнути проблеми. Є дискусії, в яких ви берете участь за робочим обов'язком, а є такі, в яких ви берете участь, щоб відпочити та розважитися. Коли такі повідомлення змішуються, то виникає небезпека інформаційної (службової) катастрофи.
Система телеконференцій - спосіб, який дозволяє брати участь у великій кількості дискусій і виділити їх з повідомлень вашої електронної пошти.
У телеконференцій є ще одна перевага: ця система ідеальна для перегляду і не накладає на вас великих зобов'язань. Коли ви читаєте і цікавитесь чимось поверхнево, то можете читати матеріали дискусій раз у місяць або навіть один раз на рік.
Телеконференції - це Internet - еквівалент дискусійної групи або "електронної дошки об'яв" (bulletin board system, BBS), що працюють, наприклад, у мережі CompuServe і на приватних комутованих лініях. Для користувача система організує публічні дискусії та обговорення з цілої низки великих рубрик-направлень, що звуться телеконференціями.
Програма читання телеконференцій (ПЧТ) являє матеріали цих дискусій в упорядкованому вигляді, наприклад: спочатку список повідомлень, що відносяться до колекціонування олівців, за ним слідує список повідомлень з інженерної хімії й т.д. У кожній телеконференції, як правило, проводиться ціла низка дискусій з конкретних тем, наприклад, у телеконференції з класичної музики проводяться дискусії про Дев'яту симфонію Бетховена, фуги Баха і т.д. Усі дискусії ведуться одночасно. Програма читання телеконференцій допомагає дотримуватись порядку. Вона відділяє статті, які ви уже бачили, і показує тільки нові, які поступили післязакінчення останнього сеансу. Після показу програмою читання телеконференцій списку існуючих статей з даної теми, ви можете вибрати і читати те, що вас цікавить. Коли ви забули, де бачили матеріал, що вас цікавить, то зможете знайти потрібну статтю за даними про автора, темою або вказаним автором контекстом.
Програму читання телеконференцій можливо налагодити таким чином, щоб вона проглядала чи відкидала визначені матеріали автоматично, керуючись прізвищем автора або темою статті.
У світі телеконференцій існує великий вибір програм читання. У системах на базі ОС UNIX для читання телеконференцій найбільш широко використовуються програми: rn, trn, nn та tin.
rn - одна з найстаріших та популярних програм читання телеконференцій. Цю програму було створено до появи великих потоків новин;
trn - це нащадок програми rn, який підтримує тематику, тобто ця програма дозволяє читати телеконференцію послідовно відповідно до теми;
nn - популярна серед користувачів ОС UNIX, має багато функцій і призначена для роботи у дуже завантаженій інформаційній системі;
tin - найновіша з перелічених програм читання телеконференцій. Особливо популярна серед користувачів нового покоління.
У різних програмах читання телеконференцій є багато спільного. Незважаючи на цю подібність, більше всього конфліктів виникає при обговоренні питання, яка програма читання телеконференцій є кращою.
Програми читання телеконференцій різняться способом організації й подання списку статей. Наприклад, rn - програма читання "від початку до кінця", а tin надає користувачам більше свободи відповідно до їх бажань (рис. 1).
Рис. 1. Система телеконференцій з погляду користувача
Clarinet - ієрархічна система, яка здійснює передачу статей із традиційних агентств та газет.

 
 

Цікаве

Загрузка...