WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Електронні видавничі системи - Реферат

Електронні видавничі системи - Реферат


Реферат
на тему:
Електронні видавничі системи
Фірма "Сцітекс" випустила повнокольорову систему розміток сторінок Visionary на базі персональної ЕОМ Аррle Масіntosh, що призначена для художньо-графічних настільних видавничих робіт.
Це перша повнокольорова система розмітки сторінок на базі персональної ЕОМ з прямим доступом до електронних операцій попередньої обробки для друкованих видань об'єднує в собі функціональні можливості проектування на базі дешевих настільних ЕОМ зі швидкістю та продуктивністю обробки електронних видавничих систем серії Response фірми "Сцітекс", яка дозволяє користувачам створювати повні кольорові сторінки з розміщенням тексту і графічних зображень.
Система Visionary складається з персональних ЕОМ Аррle Масіntosh II, настільного кольорового скануючого пристрою з розв'язувальною спроможністю 300 точок на дюйм фірми "Шарп", пристрою для виготовлення кольорового пробного відбитку фірми "Міцубісі" і пакету програм Handshake Х-рress фірми "Сцітекс" для підтримки програмно апаратного інтерфейсу.
Пакет програм Handshake Х-рress, що є спільною розробкою фірм "Сцітекс" і "Кварк", дозволяє користувачам системи Visionary розмічати сторінки, набирати текст і вводити графічні зображення до передачі цих даних в електронно-видавничу систему фірми "Сцітекс" для кінцевого виробництва окремих сторінок чи складних багатосторінкових документів.
З допомогою цієї системи розробники можуть здійснювати введення кольорових зображень стандартної якості та інших художніх зображень через настільний скануючий пристрій фірми Шарп. Після введення в систему над зображеннями можна здійснювати операції повороту, кадрування, масштабування і перенесення розташування в інтерактивному режимі на системі Visionary. Інші засоби проектування та розмітки складаються з операцій нанесення сітки, зміни кольорового фону, виділення вікон зображення, визначення кольору (з допомогою прямої вказівки значень складових кольорів, кольорової бібліотеки Panton з можливістю вказування користувачем палітри тощо), використання лінійок, рамок і кутів.
Проектувальнику зображення буде виводитись у повному кольорі як окрема сторінка, частина сторінки, загальний вигляд і кілька сторінок одразу.
На додаток до введення зображень, що скануються, система дозволяє також включати файли однотонних ділянок та малюнків системи фірми "Сцітекс", а також зображень у форматі ЕОМ Масіntosh. Текст, який виводиться в реальному вигляді та автоматично заповнює простір неправильної форми, перевтілюється на один з 36 високоякісних шрифтів Bitstream. За будь-якої зміни стилю чи змісту впроцесі виводу на екран автоматично виконуються переноси та операції вирівнювання тексту. Друкарські операції контролю включають кернування, встановлення ширини гарнітури і кольору. Вихідний текст може також вводитися з допомогою будь-яких поширених редакторів тексту.
Комп'ютерні видавничі системи стають у нагоді навіть злодіям. Як повідомив американський тижневик "Тайм", у північній частині США відмічалась циркуляція значної кількості підроблених чеків (більше 100). Поліція провела розслідування і знайшла в одному з приватних будинків підпільну майстерню, обладнану ІВМ-сумісним персональним комп'ютером, сканером та лазерним принтером.
На жорсткому магнітному диску комп'ютера було знайдено велику кількість записаних у цифровій формі чеків, прав водіїв і службових посвідчень. Злочинці використовували для підробки чеків сучасну персональну обчислювальну техніку з програмним забезпеченням типу "настільної видавничої системи", яка дозволяє з допомогою відносно невеликого набору обладнання випускати видання цілком професійного поліграфічного виконання. Отримані таким чином документи важко відрізнити від справжніх, оскільки в їх виробництві використовуються подібні технології. При цьому сума витрат злочинця на підготовку до випуску підробок, які важко розпізнаються, різко знижуються.
Технологія підробки дуже проста. Злочинець сканує справжній документ, отримуючи його образ у цифровій формі. Далі він змінює цей образ, користуючись програмами типу "графічний редактор": дописує нулі після суми виплати, знищує ім'я покупця та вписує своє і т.п. Врешті-решт документ роздруковується на лазерному принтері або на професійному фотонабірному автоматі.
Ця технологія дозволяє підробляти найрізноманітніші документи: паспорти, свідоцтва про народження, еміграційні посвідчення, акції, квитанції про зарахування грошей на рахунок, при оформленні кредитної картки, накладних, рецептів на сильнодіючі ліки, листів з рекомендаціями та ін. Особливу підозру викликають дипломи навчальних закладів, оскільки їх студенти мають вільний доступ до необхідного обладнання.
Для боротьби з комп'ютерною підробкою розроблено низку засобів. Фірма "Стандарт реджістер" із Дейтона продає повний спектр таких засобів: від паперу із спеціальними водяними знаками, непомітними для сканерів, до паперів спеціальних сортів, які при найменшому пошкодженні вкриваються написами "НЕДІЙСНО" англійською, латинською та іспанською мовами. Але епідемія підробок продовжується.

 
 

Цікаве

Загрузка...