WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Автоматизація створення Web-сторінок - Реферат

Автоматизація створення Web-сторінок - Реферат


Реферат
на тему:
Автоматизація створення Web-сторінок
В 1991 році, ще до того, як Web отримала таке широке визнання, група співробітників Sun Microsystems, яку очолював Джеймс Гослинг (Jams Gosling), почала работу над Green Project (зелений проект). Було поставлено завдання створити нову мову програмування, яку можна було б використовувати в побутовій електроніці. Нова мова повинна була бути невеликою, надійною, безпечною, мовою реального часу і незалежною від комп'ютерної платформи. Нову мову назвали Java. В 1995 році відбулася презентація цієї мови, що призначалась для роботи з агентами Internet.
Аплет (applet) - мініпрограма або інструментальний засіб, що виконує тільки одне завдання. Додатки складають із множин аплетів і виконують різноманітні завдання. Фактично на мові Java можна написати аплет будь-якого типу. Система Java призначена для реалізації двох цілей: створення унікального середовища для програмування та створення аплетів.
Забезпечення інтерактивного режиму системи Web.
При використанні програм та їх завантаженні з віддалених вузлів Internet потрібно враховувати, для яких операційних систем вони призначені (OS/2, Windows та інші), на яких комп'ютерах можуть використовуватися (PC 486, Pentium або Power PC). За допомогою Java всі ці труднощі можна виключити. Стало доступним створення таких аплетів, які б виконувались на нових комп'ютерних платформах. Таке програмне забезпечення корпорація Sun назвала терміном "інколи написане виконується де завгодно" (write once, run anywhere).Система Java має ряд переваг:
1. Розподіл.
Завдяки мові Java аплет стає доступним для комп'ютера користувача тільки тоді, коли він необхідний.
2. Незалежність від архітектури і можливість інтерпретації.
В системі Java незалежність від платформи досягнута завдяки застосуванню нового підходу інтерактивного байто-коду. Для підтримки мобільності аплетів потрібно встановити на комп'ютері віртуальну машину Java.
3. Надійність.
Мова Java призначена для написання надійних та стійких аплетів. При створенні мови особлива увага приділялась механізму перевірки помилок та виявленню причин, що призводять до їх появи.
4. Безпека.
При створенні аплетів Java підтримується декілька рівнів захисту від неправильного написання програм. Крім того, броузери Java мають вмонтовану програму верифікації аплету на наявність вірусу. Передбачений захист від несанкціонованого доступу до апаратури та пам'яті.
5. Мультизадачна обробка.
Система Java забезпечує організацію багато-точного режиму, що дозволяє одночасно виконувати декілька задач. Вмонтована програмна підтримка дозволяє інтерактивно взаємодіяти з комп'ютером, в той час як у фоновому режимі виконуються інші завдання.
Мова Java Script є підмножиною системи Java, але не є частиною мови Java. Java Script призначена для програмістів та користувачів, які хочуть застосовувати деякі нові функції в документах HTML. Через свою обмеженість ця мова не може бути використана для програмування багатьох складних функцій.
Мову Java можна використовувати у наступних галузях з розподіленим середовищем: 1) розваги; 2) бізнес; 3) освіта; 4) доступ до інформації.
Розваги. Мова Java почала широко використовуватись при проектуванні іграшок та інших розважальних додатків.
Бізнес. В бізнесі Java дуже популярна. Сфери комерційного використання Java можна розділити на три області: 1) покращення ефективності роботи і покращення роботи інтрамереж; 2) зменшення вартості продукції компанії, що займається розробкою технологій; 3) підтримка інтерактивного продажу та оплати рахунків в оперативному режимі.
Освіта. За допомогою Java можна реалізувати багаточисельні освітні інтерактивні програми. Завдяки Java вузли Web надають у розпорядження студентів потужні інтерактивні засоби для управління інформацією і візуалізації баз даних.
Доступ до інформації. Динамічний доступ до даних можна ефективно використати множиною користувачів. За допомогою Java можна забезпечити новий доступ до інформаційного ресурсу в інтерактивному режимі.
Можна прогнозувати, що у мови Java величезна перспектива. Багаточисельні компанії, у тому числі такі гіганти комп'ютерної індустрії, як Apple, IBM, Microsoft, Novell, Macromedia, Netscape, отримали ліцензії на використання Java.

 
 

Цікаве

Загрузка...