WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Аналіз сайтів інформаційно-аналітичних центрів Великобританії - Курсова робота

Аналіз сайтів інформаційно-аналітичних центрів Великобританії - Курсова робота

членів у всіх заходах інституту.
Сайт організації.
Навігація і організація інформації . Інформація розміщена на сайті за різними напрямками, тому пошук потрібної інформації не забирає багато часу. Майже на кожному посиланні є розширена підказка, що зайвий раз допомагає розібратись куди веде те чи інше посилання.
Дизайн сайту і технології. Сайт написано мовою HTML. Компоновка сторінки зроблена з допомогою таблиць. Також використовуються Java-скріпти, таблиці стилів. Завдяки великій кількості графіки і використання різноманітних графічних ефектів дизайн сайту дуже сучасний і розвинений. Дизайн першої сторінки відрізняється від інших лише кольором - емблема Інституту розміщена не на білому фоні (як на усіх інших сторінках), а на фіолетовому.
Швидкість завантаження. Велика кількість малюнків уповільнює швидкість завантаження, але використання формату *.gif дозволяє пришвидшити завантаження сайту.
Інтерактивність Інститут створювався і досі декларується як бути "Професійним Форум у Великій Британії для зацікавлених національним і міжнародним захистом і безпекою", тому, зрозуміло, сайт має високу ступінь інтерактивності: є форум, також є можливість написати лист в організацію, опублікувати власне дослідження.
Частота оновлення. Сайт оновлюється майже щоденно. Усі останні світові події пов язані з захистом і безпекою миттєво коментуються і аналізуються членами цієї організації.
Загальне враження. Сайт залишає враження потужної міжнародної організації, яка розуміє, що глобальний підхід принесе ефективні рішення проблем і відповідно до цього будує свою діяльність. Навіть не будучи присутнім на форумі в Великобританії, можна обговорити нагальні проблеми на сайті.
Center for Economic Policy Research (http://www.cepr.org)
Центр Дослідження Економічної політики - незалежний інститут, заснований у 1983. ЦДЕП здійснює незалежний, об'єктивний аналіз і суспільне обговорення відкритих економічних систем і відносин між ними. Центр координує роботу цілої міжнародної мережі, яка нараховує більш ніж 550 дослідників і філій - їх плюралізм і безпартійність допомагає об'єктивно зробити аналіз. Дослідження центру розповсюджуються від макроекономіки до торгівлі, від економічного перетворення Центральної і Східної Європи, Росії і Співдружності Незалежних держав (СНД), до європейської політики, зі специфічним акцентом на всіх аспектах європейської інтеграції. ЦДЕП робить широку розмаїтість досліджень, що звертаються до європейських проблем політики і видає більш ніж 350 доповідей щорічно, на додаток до монографіям, інформаційним бюлетеням і повідомленням.
Області Дослідження: Економічні проблеми, політичні проблеми, дослідження розвитку, політика промисловості, регіональні дослідження.
Сайт організації.
Навігація і організація інформації . Побудова навігації сайту цілком зрозуміла і зручна. Інформація розміщена по темах, тому пошук потрібної не займає багато часу. А якщо щось і не вдалось знайти, можна скористатись функцією пошук на сайті.
Дизайн сайту і швидкість завантаження. Дизайн розроблено без використання великих малюнків. На даному сайті малюнки використовуються лише як ілюстрації до нових досліджень, чи в якості карт-посилань.
Технології. Сайт написано мовою HTML. Компоновка сторінки зроблена з допомогою таблиць. Також використовується карта-посилань. Дуже зручним є те, що розробники залишили дуже багато коментарів в коді сторінок, що робить код зрозумілішим. Усі дослідження викладені в форматі *.pdf.
Інтерактивність. На сайті відсутній форум, тому обговорення досліджень неможливе. Єдина можливість висловити свою думку - написати листа в ЦДЕП.
Частота оновлення. Сайт оновлюється один раз на тиждень.
Загальне враження. Це перший сайт, з проаналізованих, на якому використовуються карти-посилання, і вже з-за цього він викликає інтерес. В усьому іншому це сайт який має стандартний набір функцій. До недоліків можна віднести незручність із поверненням на голову сторінку, на жодній із сторінок сайту немає посилання на першу сторінку сайту.
Institute for Employment Studies (http://www.employment-studies.co.uk)
Інститут Досліджень Зайнятості (ІДЗ) - заснований у 1968. ІДЗ незалежний, аполітичний, міжнародний центр дослідження і консультування з проблем людських ресурсів. Інститут працює в тісному співробітництві з підприємцями увиробництві, обслуговуванні і суспільних секторах, відомствах, агентствах
ІДЗ був сформований групою промисловців і людей, що бачили потребу в незалежному, національному центрі, який би міг досліджувати і поширювати кращі методи в плануванні трудових ресурсів і трудових проблем ринку. Приблизно 20 компаній підтримували існування інституту протягом перших п'яти років. Потім Інститут перейшов на самофінансування - дослідження, консультування, має активну програму публікації і поширення. Місія ІДЗ полягає в тому, щоб викликати життєздатні удосконалення політики зайнятості і керування людським ресурсом, що виникає в зв'язку зі збільшенням кількості осіб, що приймає рішення в політику, управлінні організаціями і т.д..
Сайт організації.
Навігація і організація інформації . Інформацію розміщена по темах і розділах, що, звичайно дуже зручно і функціонально.
Дизайн сайту . Дизайн сайту викликає захоплення. Використання оригінальних піктограм, строки новин, що біжить, традиційних, для Інституту кольорів, робить цей сайт несхожим на інші, відкладається в пам яті.
Швидкість завантаження. Не дивлячись на те, що використовується дуже багато малюнків, швидкість завантаження є дуже пристойною завдяки тому, що використовуються малюнки невеликого розміру у форматі *.gif.
Технології. Сайт написано мовою HTML. Компоновка сторінки зроблена з допомогою таблиць. Також використовуються Java-cкріпти, таблиці стилів, карти-посилання.
Інтерактивність Зареєструвавшись на сайті, можна брати участь у обговорені тих тем, досліджень які викладені на цьому сайті.
Частота оновлення. Сайт оновлюється по мірі надходження новин, щодо нових подій, розробки нових досліджень.
Загальне враження. Інформаційно насичений сайт, який має цікавий дизайн та інтуїтивний інтерфейс.
Institute for Public Policy Research (http://www.ippr.org.uk)
Інститут Політичних Досліджень - прогресивний мозковий центр Великобританії заснований у 1988. ІПД здійснює аналіз політики, проводить дискусії, видає публікації. Співробітничає з урядом, академіями, корпораціями, ЗМІ.
Області Дослідження: Політичні проблеми, економічні проблеми, політика промисловості, соціальні проблеми, здоров'я і добробут, освіта, культура і релігія, комунікації й інформація.
Сайт організації.
Дизайн сайту . На сайті замість звичних кнопок, в якості посилань використовується слова з речення які виділені червоним кольором. Сайт оформлено в традиційних кольорах Інституту - білому та червоному.
Швидкість завантаження Завдяки тому, що на сайті майже не використовується графіка, швидкість завантаження висока.
Технології. Сайт написано мовою HTML. Компоновка сторінки зроблена з допомогою таблиць. Також використовуються Java-скріпти.
Частота оновлення. Сайт оновлюється по мірі надходження новин, щодо нових подій, розробки нових досліджень.
Загальне враження. Сайт на перший погляд незвичний - немає звичних піктограм, які використовуються як

 
 

Цікаве

Загрузка...