WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Аналіз сайтів інформаційно-аналітичних центрів Великобританії - Курсова робота

Аналіз сайтів інформаційно-аналітичних центрів Великобританії - Курсова робота

нових ідей у європейській екологічній політиці. Однак, дослідження охоплюють ще кілька інших напрямків екологічного значення, включаючи сільське господарство, транспортний, регіональний розвиток і рибальство. ИЕЕП прагне збільшити розуміння європейського виміру захисту навколишнього середовища і просуває єдину тактику в цій області. Інститут має штат, який включає адвокатів, біологів і соціологів з досвідом роботи у ведучих європейських країнах, широку мережу партнерів в університетах, спеціалізованих інститутах і консультаційних організаціях. ИЕЕП прагне давати незалежну аналітичну перспективу з питань екологічної політики.
Сайт організації.
Навігація і організація інформації . Навігація побудована за каскадним типом і є цілком зрозуміла навіть для користувача без досвіду. Вся інформація розділена по темах дослідження, тому пошук необхідної інформації не забирає багато часу
Дизайн сайту. Дизайн сайту виконано в традиційних кольорах Європейського Союзу. Дуже цікаво перероблено емблемe ЕС - 12 зірок розміщених по колу, тільки в центрі знаходиться листок з дерева, що одразу дає зрозуміти, що організація займається навколишнім середовищем Європи.
Швидкість завантаження. На сайті не використовуються графічні об єкти, тому швидкість завантаження висока.
Технології. Сайт написано мовою HTML. Компоновка сторінки зроблена з фреймової структури.
Частота оновлення. Сайт оновлюється по мірі надходження нових досліджень.
Загальне враження. Сайт залишає приємне враження, навіть при наявності великої кількості недоліків. Переваги - дуже приємний дизайн з використанням кольорів і емблеми ЕС, не розповсюджена, але дуже зручна фреймова структура сайту. Недоліки - низька інтерактивності, відсутність карти сайту, форуму, пошуку на сайті робить роботу користувача біль повільною, а значить і менш зручною.
Center for Research in Post-Communist Economies (http://www.crce.org.uk)
Центр Досліджень посада комуністичних економічних систем (ЦДПЕС) був заснований у 1983. ЦДПЕС виконує дослідження проблем комуністичних економічних систем у перехідних економічних системах, що переходять від комунізму до демократії і ринкової економіки. З 1983 ЦИПЕС забезпечує унікальний форум для академіків, регіональних фахівців, журналістів які беруть участь в обговореннях по різних країнах. Центр дає можливості зустрітися економістам і політичним діячам, що беруть особисту участь у процесі керування трансформацією їх країн. Багато молодих економістів з Росії і Східної Європи, робота якої була спочатку підтримана ЦДПЕС пізніше виявили себе як ключові фігури в посаду комуністичному світі.
Область досліджень: політика, економіка, перехідна економіка
Сайт організації.
Навігація і організація інформації. Інформація розділена по темах: публікації, листи, обговорення, тому навігація сайту цілком зрозуміла. Але відсутність карти сайту уповільнює пошук необхідної інформації.
Дизайн сайту. Дизайн сайту не переобтяжений графікою. Використовується лише декілька малюнків у форматі *.gif які є посиланнями на інші сторінки сайту.
Швидкість завантаження. Використання невеликих за обсягом малюнків у форматі *.gif дозволяє завантажити сайт дуже швидко.
Технології. Сайт написано мовою HTML. Компоновка сторінки зроблена з допомогою таблиць.
Частота оновлення. Сайт оновлюється по мірі надходження нових досліджень.
Загальне враження. Метою створення сайту є бажання передачі тих тем і дискусій які мали місце на засіданнях Центру. Тому цілком зрозуміло, що сайт носить чисто інформативний і формальний характер. Відсутність карти сайту, форуму, контактних телефонів, електронної пошти Центру робить роботу на сайті не зручною, що впливає на враження від сайту.
Science and Technology Policy Research, University of Sussex (http://www.sussex.ac.uk/spru/)
Місія СПРУ полягає в тому, щоб поглибити розуміння місця науки, технології і нововведень у світовій економіці на користь уряду, бізнесу і суспільства.
СПРУ - один зі світових лідерів у дослідженні політики щодо науки, технології і ноу-хау і їх більш широкі економічні, соціальні й екологічні значення. Цілі Університету:
ў просунути розуміння відносин між подіями СПРУ і суспільством через посібник мультидисциплінарним дослідженням
ў розробити нові емпіричні дані, методи, поняття і теорії, що пояснюють роль дослідження в економічних системах світу
СПРУ має команду 40 дослідників по різних напрямках соціальних і природничих наук.
Сайт організації.
Навігація і організація інформації . Сайт організації є складовою частиною сайту Саксесського Університету, тому організація інформації і навігація є дуже потужно розроблені. Велика кількість інформації щодо досліджень,можливостей організації.
Дизайн сайту. Дизайн сайту розроблено з урахуванням специфіки сайтів навчальних закладів, традиційними малюнками із зображенням приміщення організації, історією заснування тощо.
Швидкість завантаження Використання малюнків невеликого розміру дозволяє сайту завантажуватись дуже швидко.
Технології. Сайт написано мовою HTML. Компоновка сторінки зроблена з допомогою таблиць. Більшість малюнків є посиланнями на інші сторінки сайту.
Інтерактивність Замість форуму, на цьому сайті використовується розвинена система листування. За бажанням можна відіслати листа написаного власноруч чи заповнити вже готову форму листа, де вказані найбільш вживані пункти запитів.
Частота оновлення. Сайт оновлюється по мірі надходження новин, щодо нових подій, розробки нових досліджень. В кінці року видається збірка, куди входять усі дослідження за минулий рік.
Загальне враження. Сайт складає враження, потужного інформаційного ресурсу. Організація входить до складу Саксесського Університету і зрозуміло, що завдяки розміщенню сайту на домені Університету зобов язує розробників підтримувати якість сайту на високому рівні. Велика інформаційна насиченість, висока якість ресурсу, традиційний і в той же час оригінальний дизайн сайту, часте обновлення сайту залишають приємне враження від даного сайту.
Royal United Services Institute for Defense Studies (http://www.rusi.org)
Заснований у 1831 Герцогом Веллінгтоном, РУСІ - самий старий інститут такого типу у світі. РУСІ прагне бути "Професійним Форумом у Великобританії для зацікавлених національним і міжнародним захистом і безпекою". Його ціль полягає в тому, щоб вивчити, провести дебати, повідомити і забезпечити варіанти рішень по всіх проблемах, що стосується національного і міжнародного захисту і безпеки.
РУСІ має завидну міжнародну репутацію як інтелектуально видатна, незалежна організація Великобританії з питань міжнародної безпеки.
Інститут має чотири основних напрямки діяльності:
1. Програми дослідження, що досліджують відібрані питання національної і міжнародної безпеки, що роблять незалежний і оригінальний внесок у міркування про захист і політика міжнародної безпеки;
2. Організація лекцій, конференцій і семінарів, обговорення всіх аспектів національного і міжнародного захисту і безпеки в широкому міжнародному контексті.
3. Випускає Журнал і інші публікації, щоб допомогти в створенні інформованої думки і поширення знання національного і міжнародного захисту і питань безпеки;
Заохочує максимальну участь індивідуальних, корпоративних, і дипломатичних

 
 

Цікаве

Загрузка...