WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Аналіз сайтів інформаційно-аналітичних центрів Великобританії - Курсова робота

Аналіз сайтів інформаційно-аналітичних центрів Великобританії - Курсова робота

інформації з міжнародних стратегічних питань для політиків і дипломатів, економістів і військових, журналістів і академіків, представників ТНК і дослідників міжнародних відносин. Робота інституту ґрунтується на оцінці різноманітних проблем, що породжують нестабільність, а також на оцінці факторів, що можуть сприяти міжнародному співробітництву. Інститут був заснований у 1958 р. Директор - Дж. Чіпман (Лондон).
МІСС - незалежний центр дослідження, інформації і дебатів по предметах військової стратегії, контролю над озброєннями, регіональної безпеки і рішення конфлікту. Мета інституту полягає в тому, щоб просунути, на безпартійній основі дослідження, обговорення, і обмінятися інформацією щодо впливу сучасної і ядерної зброї на проблеми стратегії, захисту, роззброювання і міжнародних відносин. Основною рисою ИИСС є те, що Інститут не приймає замовлення на дослідження.
Області Дослідження: Міжнародні відносини і дипломатія, безпека і захист, регіональні дослідження.
Джерела, що фінансують: Фонди, пожертвування, членські внески, продажі публікацій.
Сайт організації.
Організація нещодавно розробила новий сайт, який окрім нового дизайну отримав ще декілька нововведень які значно покращують враження користувачів:
ў Новий дизайн і нова, більш досконала система навігації;
ў Повідомлення на електрону почту про нові події Інституту
ў Календар подій
ў Медіа-центр для журналістів
ў Готові до друку біографії працівників
ў Короткі безкоштовні коментарі статей з он-лайн журналу Інституту
Дизайн сайту . Новий дизайн сайту вражає своєю різноманітністю і різнобарвністю. Велика кількість тематичних малюнків у форматі *.jpg допомагають зрозуміти сутність тієї чи іншої сторінки.
Швидкість завантаження Із-за різноманітності графічних об єктів швидкість завантаження середня.
Технології. Сайт написано мовою HTML. Компоновка сторінки зроблена з допомогою таблиць. Використовуються Java-скріпти, таблиці стилів, завдяки яким сайт час від часу змінює свій вигляд.
Інтерактивність Сайт має форум для кожного з направлень своїх досліджень. Користувач зареєструвавшись має можливість не тільки отримувати платні послуги, такі як аналітичні коментарі до статей щотижневого журналу, але й брати участь у обговоренні усіх досліджень інституту.
Частота оновлення. Сайт оновлюється в залежності від надходження нових матеріалів досліджень, але не рідше ніж через 2-3 дні на тиждень.
Загальне враження.
Враження дуже позитивні. Цікавий дизайн, вражаюча інтерактивність, нові технології, інформативність - це все впливає на позитивне враження від сайту.
The Foreign Policy Center (http://www.fpc.org.uk)
Міжнародний політичний центр (МПЦ) - незалежний інститут, заснований у 1998, для пошуку глобальних рішень внутрішніх проблем. Заснований Прем'єр-міністром Тоні Блером (патрон центру) і Міністром закордонних справ Робіном Куком (його президент), щоб пожвавити дебати і розвити прогресивний підхід інтернаціоналістів до проблем, що обмежуються границями і відомствами. Конференції центру, семінари, публікації і робота ЗМІ підкріплені відмітним підходом, що допомагає МПЦ впливати на британську зовнішню політику. При цьому підході, МПЦ досліджує, як бізнес, благодійні установи й уряди можуть співробітничати в нових типах міжнародних установ, щоб принести глобальну суспільну користь. Вже закінчені дослідження і поточна робота включає інноваційні дослідження європейської суспільної думки, реформ ЄС, прав неурядових організацій й обов'язків, гуманітарного втручання, тотожності корпорацій і їхньої ролі в глобальному і місцевому керуванні, майбутнє Європейської Співдружності.
Області Дослідження: Міжнародні відносини, безпека й оборона, культура і релігія.
Сайт організації.
Організація дуже "молода" і тому сайт виконує лише інформативну функцію.
Дизайн сайту . Сайт має мінімум графіки і тому дизайн не дуже різноманітний. В основному використовуються фотографії авторів чи політичних діячів, про який йдеться в статті.
Швидкість завантаження Швидкість завантаження потужна. Така швидкість досягнута завдяки тому, що використовується мінімум графіки.
Технології. Сайт написано мовою HTML. Компоновка сторінки зроблена тією ж мовою HTML. Нові технологічні розробки, як то Java-скріпти чи DHTML невикористовуються .
Інтерактивність Сайт не є інтерактивним. Не має форумів, відкритих листів дослідників. Так політика Центру не дозволяє замовляти дослідження.
Частота оновлення. Сайт оновлюється по мірі надходження нових досліджень.
Загальне враження. Зрозуміло, що сайт який розроблявся лише з метою засобу передачі інформації буде мати посередні показники. Середній сайт який забувається одразу після закриття сторінки. Посередній дизайн, низька інтерактивність. Але залишається надія, що з розвитком Центру буде розвиватись і сайт організації.
Social Market Foundation (http://www.smf.co.uk)
Соціальний ринковий фонд (СРФ) інститут заснований у 1989, щоб надати джерело ідей інноваційної економічної і соціальної політики. На відміну від мозкових центрів ортодоксального права,СМФ вірить у просування життєздатних систем добробуту; і на відміну від мозкових центрів лівого спрямування, його ціль полягає в тому, щоб змусити ці системи забезпечити краще обслуговування споживачам через більш ефективне змагання і вибір.
Області досліджень: Соціальні проблеми, економічні проблеми, здоров'я і добробут, політика промисловості, політичні проблеми.
Сайт організації.
Сайт носить чисто інформаційний характер. Створений з метою повідомлення суспільства про нові дослідження Фонду. Я к і всі подібні сайти має стандартний набір функцій: інформація про організацію, новини, публікації, області досліджень тощо.
Дизайн сайту .Дизайн сайту не є оригінальним, так як сайт носить інформаційний характер, то нахил зроблений на інформацію, що розміщено на сайті, а не на дизайн. Єдине, що виділяє цей сайт з поміж інших - це піктограми, які є посиланнями на електронну пошту, інші сторінки сайту.
Швидкість завантаження Сайт не переобтяжений графікою, тому швидкість завантаження велика
Технології. Сайт написано мовою HTML. Компоновка сторінки зроблена з допомогою таблиць. Також використовуються Java-скріпти, таблиці стилів.
Інтерактивність Кожен напрям досліджень Фонду має свій форум, в якому можуть взяти участь усі бажаючі.
Частота оновлення. Сайт оновлюється по мірі надходження нових досліджень. Новому надходженню звичайно передує анонс цього дослідження.
Загальне враження. Сайт запам ятовується завдяки оригінальному ходу дизайнерів: сайт носить чисто інформативний характер, і, водночас, завдяки піктограмам, не зливається з подібними сайтами. Негативні враження викликає нездатність старих версій браузерів (до Internet Explorer 5.5) розуміти деякі настройки таблиць стилів, результатом є те, що користувач не може побачити сайт в тому вигляді в якому бачить його користувач з більш пізнім браузером
Institute for European Environmental Policy ( http://www.ieep.org.uk)
Інститут європейської Екологічної Політики (ИЕЕП) - незалежний інститут, заснований у 1981 для аналізу і розвитку екологічної політики в Європі; починає дослідження, аналіз і консультування на європейському просторі захисту навколишнього середовища. Головна мета розвиток і впровадження

 
 

Цікаве

Загрузка...