WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Аналіз сайтів інформаційно-аналітичних центрів Великобританії - Курсова робота

Аналіз сайтів інформаційно-аналітичних центрів Великобританії - Курсова робота

Інформація розміщена і розподілена по темах. Структурність розподілу інформації на сайті зрозуміла і зручна.
Дизайн сайту .Дизайн сайту виконаний в традиційних кольорах Інституту: блакитний і білий. Дуже цікавий хід із розміщеним обличчям індіанки, яке асоціює цей сайт із світовим центром розвитку і впровадження нових ідей , технологій, тощо.
Швидкість завантаження. Із-зі того, що сайт насичений графічними об єктами, сайт завантажується не дуже швидко.
Технології. Сайт написано мовою HTML. Компоновка сторінки зроблена з допомогою таблиць. Також використовуються Java-скріпти.
Інтерактивність Єдиним засобом зв язку з інститутом, нажаль, є електронна пошта. На сайті немає форуму, що звичайно не дуже зручно, бо користувачі не можуть обговорити ті проблеми які досліджені Інститутом і викладені на сайті.
Частота оновлення. Сайт оновлюється 3 рази на тиждень. Головним чином оновлюються новини, презентації нових досліджень та анонси нових напрямів дослідження.
Загальне враження. Сайт дуже зручний, з цікавим дизайном. Безкоштовне використання інформації збільшує кількість відвідувачів. Недоліком, на мій погляд, є те, що на сайті немає форуму, з допомогою якого відвідувачі могли б обговорити свої враження, ідеї, тощо.
Demos (http://www.demos.co.uk)
ДЕМОС - "теплиця" для "вирощування" нових ідей, що можуть поліпшити якість нашого життя і відкрите джерело знань.
Незалежна фабрика думки і науково-дослідний інститут, що вважає сама себе групою "людей, що змінюють політику" (people changing politics). Був заснований у 1993 р. Його основна роль - сприяти розвитку державної політики і політичного мислення, а також розробляти радикальні рішення довгострокових проблем. Серед ведучих проектів організації - "Життя дітей у Великобританії в 21 столітті", "CreativeNet" - інтернет-проект по розвитку креативності, зокрема - в уряді, "Вітамін - е" - дослідження основ стабільності в цифровому світі, "Інновації - через економічний спад", "Великобританія - США - взаємовідносини на перехресті ?", а також проекти по дослідженню інформаційно-комунікаційних технологій, місцевого самоврядування й ін.
П'ять основних тем, над якими працює фабрика думки - демократія, навчання, підприємництво, глобальні зміни, якість життя.
ДЕМОС фінансується великим числом організацій, але фінансуються тільки ті проекти, що становлять інтерес для держави. Однак як зареєстроване благодійне суспільство, ДЕМОС не включено у політичне лобіювання.
Сайт організації.
Навігація сайту доволі зручна і зрозуміла. Сайт побудований таким чином, що користувачу зрозуміло на якій сторінці він знаходить і які сторінки ще можна відвідати. Єдиним, на мій погляд, недоліком є те, що колір відвіданих посилань не змінюється, що не дуже зручно у випадку, коли користувачу необхідно, щось знайти.
Організація інформації дуже чітка, інформація структурована по різним темам. В даному випадку ми можемо спостерігати один із зразків "інтуїтивного інтерфейсу".
Дизайн сайту дуже бідний і не є оригінальним. Зустрічається дуже мало малюнків, лише на кількох сторінках зустрічаються фотографії функціонерів організації. Головною метою розробників сайту було донести до користувача інформаційну складову сайту, що, звичайно, відзначилось на дизайні.
Завдяки тому, що сайт не переобтяжений графікою швидкість завантаження дуже велика.
Технології. Сайт написано мовою HTML. Компоновка сторінки зроблена з допомогою таблиць. Також використовуються Java-скріпти.
Інтерактивність сайту дуже низька. Немає жодної можливості залишити свої враження від тієї, чи іншої публікації.
Частота оновлення. Сайт оновлюється 1-2 рази на тиждень.
Загальне враження. Сайт містить мінімальний набір необхідної інформації. Не переобтяжений графікою вантажиться дуже швидко, що позитивно впливає на враження про нього. Цілком зрозуміло, що метою розробників було донести інформацію до користувача, використовуючи при цьому мінімум ефектів. Доречи, всі дослідження, які розміщена на сайті є безкоштовними.
The Royal Institute of International Affairs (http://www.riia.org)
КІМВ, також відомий як "Чатам хаус", - благодійна організація й один з ведучих світових інститутів, що спеціалізуються на аналізі міжнародних відносин. Він був заснований у Лондоні в 1920 р.
Завдяки міжнародній підтримці, інститут залишається вільним від тиску з боку уряду і політиків. Доход складають благодійні гранти, членські внески, пожертвування корпорацій і доходи "Чатам хаус ентерпрайз лімітед", дочірньої торгової компанії.
Мета інституту - стимулювати вивчення ключових проблем на міжнародній арені і зміцнити англо-американські взаємин, так, щоб дістати загальну підтримку американської аудиторії.
КІМВ організує багато зустрічей і дискусій. Якщо вони здійснюються згідно "Правилу Чатам хаус", це означає наступне: учасники можуть вільно використовувати отриману інформацію, але вони не мають права розголошувати ім'я і місце роботи що виступали. Більш того: не можна згадувати, де саме була отримана інформація. Ці, на перший погляд, дивні правила, пояснюються прагненням інституту гарантувати анонімність всім учасникам для поліпшення міжнародних відносин і повну волю у висловленні своєї особистої думки, а - таке цілком може бути - не офіційної думки організації, що той чи інший промовець представляє. Такі умови дозволяють не турбуватися про свій імідж і про тиск із боку. Зараз це "Правило" дістає усе більш широке поширення.
Інститутздійснює дослідження в таких великих областях, як Африка, Північна і Південна Америки, Азія, оборона, Європа, міжнародна економіка, Близька Схід, Росія і Євразія.
Сайт організації.
Навігація . Навігація чітка, зрозуміла і не викликає ніяких зауважень.
Організація інформації . Інформація дуже добре структурована. Дослідження розділення по регіонах і галузях, як то: Африка, Європа, Росія, економіка, тощо.
Дизайн сайту .Дизайн сайту дуже схожий на дизайн інформаційних служб відразу складає враження сайту великою інформативності. Велика кількість малюнків в форматі *.jpg органічно доповнюють теми які висвічуються.
Швидкість завантаження Швидкість завантаження низька, перш за все із-за того, що викладено багато малюнків які й уповільнюють швидкість.
Технології. Використовується лише мова HTML. Це дуже вражає, бо на сучасному етапі розвитку технологій, дуже рідко зустрічаються сайти такого рівня написані лише за допомогою мови HTML. Компоновка сторінок зроблена за допомогою таблиць.
Інтерактивність Зареєструвавшись на сайті, можна брати участь в обговоренні матеріалів викладених на сайті, також користувач отримує доступ од більш докладного аналізу тих проблем які обговорюються на форумі.
Частота оновлення. Сайт оновлюється по мірі надходження нових досліджень. Дуже зручною послугою повідомлення про нові надходження на сайті для зареєстрованих користувачів.
Загальне враження. Враження дуже позитивне. Чітка структура сайту, великий обсяг інформації, досліджень, глибокий аналіз світових подій. Приємний, цікавий дизайн, який не викликає одрази. І навіть повільне завантаження сайту, не впливає на позитивне враження від цього сайту.
The International Institute for Strategic Studies (http://www.iiss.org)
Міжнародний інститут стратегічних досліджень (IISS) - це джерело точної й об'єктивної

 
 

Цікаве

Загрузка...